Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

siandiena buvau douglase ieskoti bases, tai man labai isgyre ir siule pirkti benefit 'that gal' user posted image gal kas bandete??
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2010 06 25, 21:27)
siandiena buvau douglase ieskoti bases, tai man labai isgyre ir siule pirkti benefit 'that gal'  user posted image gal kas bandete??



nu nu g.gif , ir kokia jo kaina?
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2010 06 25, 21:27)
siandiena buvau douglase ieskoti bases, tai man labai isgyre ir siule pirkti benefit 'that gal'  user posted image gal kas bandete??


Bandžiau, patiko. Tik truputį skiriasi nuo įprastos bazės, bet pudra labai gražiai dengiasi, gerai veidą padrėkina. Net nežinau kaip paaiškinti, bet išties gerokai skiriasi nuo paprastos bazės. Konsistencija daugiau kaip kremo, bet ne kaip bazės, ir neišlaiko matiškumo taip kaip kiti produktai. smile.gif
Atsakyti
Kaina 28 eurai.
seip man ant rankos koncultante pabande.ant vienos rankos sita o ant kitos clarins.tai poras graziau uzmaskavo benefit.
Povila$ o kokia jusu nuomone? nelabai kokia apie sita? benefit
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2010 06 26, 10:02)
Kaina 28 eurai.
seip man ant rankos koncultante pabande.ant vienos rankos sita o ant kitos clarins.tai poras graziau uzmaskavo benefit.
Povila$ o kokia jusu nuomone? nelabai kokia apie sita? benefit


Jeigu kasdienai tai super dalykėlis, daug lengviau ir greičiau tepasi nei kitos bazės. Bet įvairioms progoms, tai įprasta bazė (tarkim Smashbox) geriau pamaskuoja, ilgiau laiko matiškumą. smile.gif
Atsakyti
gal kas bandet ir galit pasidalint atsiliepimais 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gal butu kokiu atsiliepimu? user posted image
Atsakyti
QUOTE(picolina @ 2010 07 01, 10:59)
Gal butu kokiu atsiliepimu? user posted image

pirma kart matau tokia..lietuvoj turbut nera? kokia kaina jos?
Atsakyti
doh.gif doh.gif toj lietuvoj nieko nera doh.gif doh.gif kaina apie 7 eurus
Atsakyti
Ant rankos pameginau GOSH permatoma baze,tai pasirode idomi,uzdejau vos lasiuka maza,o kai emiau trinti,tai ji taip veliasi,atrodo,kad puse rankos su tuo laseliu istepciau biggrin.gif Nepasakyciau,kad sugunde, nors,idomu,kaip ant veido sugultu ir kaip po to makiazas tolesnis teptusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 07 04, 01:14)
Ant rankos pameginau GOSH permatoma baze,tai pasirode idomi,uzdejau vos lasiuka maza,o kai emiau trinti,tai ji taip veliasi,atrodo,kad puse rankos su tuo laseliu istepciau biggrin.gif  Nepasakyciau,kad sugunde, nors,idomu,kaip ant veido sugultu ir kaip po to makiazas tolesnis teptusi smile.gif



As turejau meginuka, ka as zn.. su Clarins bazze totaliai skirias smile.gif Gosh toks riebalas.. gal makiazas issilaiko geriau.. o su Clarins dar ir vizualiai matos, kad veidukas grazesnis
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 06 26, 21:10)
gal kas bandet ir galit pasidalint atsiliepimais  4u.gif
user posted image
user posted image

Lancome baze man per sunki,lyginant su Clarins,Chanel,nors dengia graziai
Atsakyti