Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

QUOTE(Bounty9 @ 2015 04 02, 03:33)
O kuri turejot is Laura Mercier? Na kaina tikriausiai panasi kaip Bobbi brown.. As renkuosi tarp keliu variantu (Tarp Benefit, Mac, Bareminerals),taip pat apie Laura Mercier radiance girdejau geru atsiliepimu, bet oda ir taip linkusi blizgeti jei naudoju drekinancia kremine pudra,tai Radiance be sansu naudoti smile.gif


va tokį naudojau, vis galvoju, gal pakartot g.gif tiek maždau ir kainavo siunčiantis, tad kaina tikrai panaši kaip Bobbi.
http://www.sephora.c...il-free-P140905

mineralinės kosmetikos visai nepažįstu blush2.gif o vat gal ir reikėtų pradėti pažindintis.
Atsakyti
RitaRazi, patiko Laura Mercier bazė?
Atsakyti
QUOTE(Bounty9 @ 2015 04 22, 03:35)
Tos kurios naudoja bobbi brown baze, kokia jusu oda? Raso,kad lygina veida,uzpildo poras, nes man verkiant reikia bazes kuri bent kazkiek tas poras darytu maziau matomomis.. daug visokiom domiuosi, ir net nezinau,visgi i bala nesinori pinigu ismest nekokybiskam daiktui.

Mano oda mišri, T zona riebi, žandai sausoki. Tai Bobbi Brown man pats tas, galbūt netiktų tik labai labai sausai odai. O užpildo poras gerai, tikrai yra skirtumas, kai tepu tik pudrą, ir kai bazę su pudra. Dar nuostabi bazė, tobulai sulyginanti veidą buvo YSL, bet man rodos nebegaminama g.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 04 22, 09:50)
RitaRazi, patiko Laura Mercier bazė?


tikrai labai patiko, kartotinas, kai baigsiu Bobbi Brown, grįšiu prie LM.

QUOTE(Biancca @ 2015 04 22, 10:31)
Mano oda mišri, T zona riebi, žandai sausoki. Tai Bobbi Brown man pats tas, galbūt netiktų tik labai labai sausai odai. O užpildo poras gerai, tikrai yra skirtumas, kai tepu tik pudrą, ir kai bazę su pudra. Dar nuostabi bazė, tobulai sulyginanti veidą buvo YSL, bet man rodos nebegaminama g.gif


drinks_cheers.gif mano oda tokia pat, ta pati nuomonė ir abie Bobbi. YSL turit omeny šitą?
http://www.makeupall...imer/-Corrector
ar šitą?
http://www.yslbeauty...W-20210YSL.html

gal tarkit žodį kitą apie NARS praimerius, kas turėjusios? Labai jais gundausi, tik sulaiko, kad siųstis reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 04 23, 14:55)
YSL turit omeny šitą?
http://www.makeupall...imer/-Corrector
ar šitą?

Šitą pirmąją. Bet kad jau nusipirkti jos nelabai kur ir bėra g.gif Man šioji YSL bazė gal net labiau patiko už BB, veidas tobulai su ja atrodydavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2015 04 23, 21:39)
Šitą pirmąją. Bet kad jau nusipirkti jos nelabai kur ir bėra g.gif Man šioji YSL bazė gal net labiau patiko už BB, veidas tobulai su ja atrodydavo smile.gif

Aš ją irgi turėjau, fantastiška wub.gif Laaaabai ilgai naudojosi, oda kaip aksomas, pudra gula tobulai ir laikosi visą dieną, gal net parą jei reiktų. Tikrai kartočiau, bet irgi suprantu, kad nebegamina josios verysad.gif Kaina pateisino visus lūkesčius, nes nepigi, apie 42$ kažkur jei ne klystu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2015 04 24, 19:09)
Aš ją irgi turėjau, fantastiška  wub.gif  Laaaabai ilgai naudojosi, oda kaip aksomas, pudra gula tobulai ir laikosi visą dieną, gal net parą jei reiktų. Tikrai kartočiau, bet irgi suprantu, kad nebegamina josios  verysad.gif  Kaina pateisino visus lūkesčius, nes nepigi, apie 42$ kažkur jei ne klystu  ax.gif

Mano veidas su ja kaip nufotošopintas atrodydavo smile.gif Aš kažkaip pradėjau turėt įtarimą, kad ta YSL Blur Primer gali būti kažkas panašaus, o gal net geresnis, patobulintas variantas? bigsmile.gif Jaučiu, kai pabaigsiu savo Bobbi Brown, gal reikės griebt tą YSL. O gal kas nors jau bandė YSL Blur Primer? smile.gif http://www.yslbeauty...W-20210YSL.html
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
grizau i si foruma po labai ilgo laiko... Noreciau jums visoms rekomenduoti mineraline kosmetika is Youngblood. Daznai ziuriu Youtube kaip ir kokias priemones naudoti, kas yra populiaru, taciau niekad negirdejau apie sia kosmetika is garsiu vadinamu "guru" kol viena diena mane pasisodino profesionalus make up artist ant kedes ir padare visa veido makiaza. Buvau labai nustebus... ne tik kad makiazas atrodo tobulai, bet ir tai yra naturali mineraline kosmetika. Tad tikrai rekomenduoju thumbup.gif dar siandien kaip tik pora dalykeliu pasipirkau ax.gif biggrin.gif Ar esat dar kuri isbandziusi sia kosmetika? Noreciau isgirsti ka jus esat naudojusios smile.gif
Atsakyti
Man pati pačiausia Guerlain meteoritų bazė wub.gif Jau nebesuskaičiuoju kelintą buteliuką naudoju, tepu kiekvieną dieną, man porų neužkemša smile.gif Oda mano mišri: kakta T zona blizga, kitose vietose reikia drėkinimo smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2015 04 24, 19:56)
O gal kas nors jau bandė YSL Blur Primer? smile.gif http://www.yslbeauty...W-20210YSL.html

Va tei tau, nemačiau šios naujienos ir prieš kelias dienas užsisakiau Laura Mercier - Radiance, žiūrėsim kas iš to gausis biggrin.gif Bet tos YSL labai norėčiau wub.gif

beje, ta pastaroji Guerlain meteoritų bazė tai man be joio poveikio, kaip vandenuką užtepus ant veido, nei spalvos palygina, nei porų patvarko, nei raukšlelių sutvarko, žodžiu tik susigeria ir kažkur dingsta be ženklo kad buvus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 07 gegužės 2015 - 08:07
Kokias bazes naudojate, merginos? smile.gif Kokią išsirinkti kad duotų veidui šviežumo, gyvumo, leistu pudrai gražiau "gulti" ant veido? Labai norėčiau kad duotų tą tikrą "glow" iš vidaus efektą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pringle @ 2015 05 07, 08:31)
Man pati pačiausia Guerlain meteoritų bazė  wub.gif Jau nebesuskaičiuoju kelintą buteliuką naudoju, tepu kiekvieną dieną, man porų neužkemša  smile.gif Oda mano mišri: kakta T zona blizga, kitose vietose reikia drėkinimo smile.gif vartotojo įkelta nuotrauka

Turejus kazkada.. patiko.. bet pro pudra neprasimusa tas glow biggrin.gif kam aktualu..
Papildyta:
QUOTE(Estela_ @ 2017 07 28, 18:34)
Kokias bazes naudojate, merginos? smile.gif Kokią išsirinkti kad duotų veidui šviežumo, gyvumo, leistu pudrai gražiau "gulti" ant veido? Labai norėčiau kad duotų tą tikrą "glow" iš vidaus efektą  4u.gif

Kokiu as tik neturejus, bet grynai, kad butu tas glow, tai man labai patinka mac strobe cream turiu spalva pink lite, tai ten ta ju orginali spalva.. Becca speju gera irgi butu... Skin perfector ar kazkaip.. Jei jau norisi tokio gero glow, kad pramustu pudra, tai Nars copacabana illuminator.. matysis is kosmoso, tikrai biggrin.gif Siaip turiu Essence, tokia pigiaka.. limituotos kolekcijos kazkokios.. BET.. ji viena mylimiausiu mano dabar.. verskiu,kai baigsis.. Tom Ford turi svytejimo suteikiancia baze.. labai noreciau, bet nebandzius, nezinau ar gera..
Atsakyti