Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų akcijos, paieškos, info...

QUOTE(Gulcan @ 2010 06 22, 15:52)
cool.gif Kolegė, pastoviai keliaujanti su Ryanair'u, minėjo, jog jokiu būdu rankiniame bagaže negalima vežti jokių mėsų. Tačiau temos pradžioje kaip ir nurodyta, jog visas maistas, neskystos konsistencijos, kaip ir galimas vežtis. Taigi ar nekils probelmų, jei rankiniame bagaže vežčiau vieną gryno naminio kumpio gabalą? ax.gif
Ačiū už atsakymus 4u.gif


Pries savaite Kaune ramiai prasivezem 5 pirktines desras smile.gif), niekas nesikabinejo.
Atsakyti
Sveiki, pirmą kart perku savarankiškai bilietus. Atrodo padariau viską kaip reikiant, bet kodėl nenuskaičiuoja nuo sąskaitos. Rodo, kad pinigai rezervuoti. Ir taip jau daugiau kaip savaitė. Turbūt neviską padariau iki galo. KĄ DAR REIKĖTŲ PADARYTI?
Atsakyti
QUOTE(Alremo @ 2010 06 23, 16:27)
Sveiki, pirmą kart perku savarankiškai bilietus. Atrodo padariau viską kaip reikiant, bet kodėl nenuskaičiuoja nuo sąskaitos. Rodo, kad pinigai rezervuoti. Ir taip jau daugiau kaip savaitė. Turbūt neviską padariau iki galo. KĄ DAR  REIKĖTŲ PADARYTI?


Manau, nepergyventi, ir laukti kol nuskaiciuos mirksiukas.gif
Man su tais internetiniais pirkimais yra ir 2 savaites rezervacija kabejus doh.gif . Jau jie jiems priklausanciu pinigu tikrai nepaliks pas jus saskaitoj - nepergyvenkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2010 06 23, 18:54)
Manau, nepergyventi, ir laukti kol nuskaiciuos  mirksiukas.gif
Man su tais internetiniais pirkimais yra ir 2 savaites rezervacija kabejus  doh.gif . Jau jie jiems priklausanciu pinigu tikrai nepaliks pas jus saskaitoj - nepergyvenkit  4u.gif

ir aš siūlau nurimt, jei atėjęs patvirtinimas, galit daryt check in ar užeit į manage my booking. kai reikės, jie nusiskaičiuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alremo @ 2010 06 23, 17:27)
Sveiki, pirmą kart perku savarankiškai bilietus. Atrodo padariau viską kaip reikiant, bet kodėl nenuskaičiuoja nuo sąskaitos. Rodo, kad pinigai rezervuoti. Ir taip jau daugiau kaip savaitė. Turbūt neviską padariau iki galo. KĄ DAR  REIKĖTŲ PADARYTI?


Ryanair neskuba nuskaičiuoti, rezervuota paprastai būna apie savaitę. Jeigu gavote patvirtinimą el.paštu, tai viskas OK.
Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2010 06 22, 13:53)
Gal galite atsakyti - esame uzsibukune Ryanair bilietus (Check-in dar nepadarytas), bet norime pakeisti marsruta ir data. Tai kazkiek kainuos g.gif, bet kaip zusinoti tiksliai ir kur ta suma matysis?
Kad skirtumas negrazinamas -ta zinau, bet kiek tie pakeitimai?
Moketa tik uz pacius bilietus, jokio reg. bagazo/draudimu/vaiku.

Please help kas zinote 4u.gif

P.S. Ar uztektu 2val. persedimui Briuselio oro uoste?


Pabandykute daryti keitimą ir suskaičiuos kiek kainuoja. Pats ketimas kainuoja 25 eurus už vieną segmentą vienam keleiviui. Jeigu keičiate į bilietus kuriems taikoma nuolaida, tai jums juos paskaičius be nuolaidos, todėl dažnai pigiau pirkti naujus, o senus nurašyti į nuostolius...
Atsakyti
Uosviene turi bilieta nusipirkusi i Lietuva ir tik dabar pagalvojau, kad reikejo ir mano dukruzei nupirkti, kad skristu su ja, tada man kaip ir nereiktu unsure.gif Bet Ryanair'e negalima paciam vienam vaikui pirkti bilieto, ar imanoma kaip nors prideti prie jau esamo keleivio dar ir vaika 7 metu? Ir kaip ta padaryti?
Dekoju is anksto uz atsakyma, man labai skubiai reikia, noreciau ryt pirkti bilieta 4u.gif


P.S. Del desru ir kumpiu - dar niekad negirdejau, kad butu keblumu pervezant desras ar kumpi rankiniame bagaze smile.gif Pati is Lietuvos vezu tik maisto produktus, o ir mama ar brolis kai atvyksta irgi desru prideda daugybe mirksiukas.gif o ir zalios mesytes esu vezusi ir niekas nieko smile.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš savo kelionių įspūdžiais - gal kam pravers. Taigi, skridau Kaunas - Brėmenas ir po savaitės atgal, su rankiniu bagažu.
Kaune liepė kišti kelionkrepšį į rėmus - viskas OK - tilpo, kontrolę praėjo, tada aš tiesiu taikymu į duty free, ir kažkaip tai loginis mąstymas nesuveikė, mat noras pradžiuginti draugus užgožė viską. Prisipirkau cigarečių ir alaus skardinės doh.gif čia jums ne 100 ml maišelyje. Po to prie įklaipinimo vartų tokios (nežinau kodėl , bet labai tragiškai atrodančios panelės) įtartinai žvilgsniais skenavo keleivių krepšius ir pasirinktinai liepė dėti vėl į tokį patį rėmą blink.gif . Jei būsiu sąžininga - tai pasakysiu, kad buvo trumpam apėmusi panika (buvo gaila ne pinigų, o lauktuvių), nes manasis krepšys jau gerai viršijo 10 kg limitą, bei buvo konkrečiai išėjęs virš reikalaujamų parametrų, tačiau prasmukau taip labai netikėtai biggrin.gif Brėmene jokios kontrolės nebuvo.
Vykstant atgal dėdė vokietys iš karto paklausė apie turimus skysčius, kuriuos reikėjo sudeti į atskirą dėžę (ir tas buvo labai gerai, nes man nuo tašės svorio nusiėmė apie 1 kg), o į 800 g viršvorį buvo visai nesureguota, tik žmogiškoji kontrolė "nupypino" visą nuo galvos iki kojų biggrin.gif Šiaip nepastebėjau, kad būtų labai kabinėjęsi, vienai moteriaia liepė išpakuoti kažkokį siuntinį, šiaip visi ten labai greit praėjo. Kaune irgi niekas nieko netikrino.
Taip , kad linkiu visiems gerų kelionių.
Nežiūrint , kad bilietai viso tekainavo 20 Eu, skrydžio ir aptarnavimo kokybe tikrai negaliu skūstis. thumbup.gif
Atsakyti
sos zmones neiseina uzsakyti bilietu, su seb viza kreditine. ar gali buti kad del to kad siuo metu nera tan pinigeliu?as pamaniau uzsakysiu poto idesiu. nes bijau kad gali netikit ar dar ka. na kortele draugu tai kad nesiuntinet pinigeliu pirmyn atgal. doh.gif o bilietuko reikia skubiai g.gif

o dar gavau kad nepatvirtinta, bet kadlaukti patvirtinomo el. pastu.bet negaunu tai nezinau ar uzakinet vel ar jau ciakaip ir uzsakyta.
Flight Reservation Number:
HHKZ8B
Status:
Not Confirmed
Booking is not confirmed until you receive email itinerary.
visai pasimeciau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akušeryte: 26 birželio 2010 - 13:26
Parduodu lektuvo bilieta Ryga - London Stansted, liepos 10 d, 12.25h. Kaina 50 svaru. Varda, pavarde pasikeisti patiems. Rasyti i vaidoose@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidoose: 26 birželio 2010 - 14:00
QUOTE(akušeryte @ 2010 06 26, 13:04)
sos zmones neiseina uzsakyti bilietu, su seb viza kreditine. ar gali buti kad del to kad siuo metu nera tan pinigeliu?


nu jei nėra pinigų, tai kaip nuskaitys tau juos? čia ne taip, kad užsirezervuoji, o sumokėt ghali kažkada vėliau. manau geriausia įnešt pinigus,ir tada žiūrėt, bet keista,kodėl duoda tą rezervation number. g.gif
Atsakyti
UZSISAKIAU BILIETA JAU smile.gif PIRKAU IS NAUJO, NES TIKRINAU TA REZERVACIJA KUR MAN PARASE IS PRADZIU. ZODZIU TOKIO SKRYDZIO NEUZREZERVAVO g.gif MAN IDOMU KAIP TEN SU TOM AKCIJOM PVZ. I BARSELONA UZ 24.50.KAZKO NERADAU TOKIO PIGAUS BILIETO.MANO PATS PIGIAUSIAS 109 biggrin.gif GAL KAZKO NEMATAU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akušeryte @ 2010 06 26, 18:41)
UZSISAKIAU BILIETA JAU smile.gif PIRKAU IS NAUJO, NES TIKRINAU TA REZERVACIJA KUR MAN PARASE IS PRADZIU. ZODZIU TOKIO SKRYDZIO NEUZREZERVAVO g.gif MAN IDOMU KAIP TEN SU TOM AKCIJOM PVZ. I BARSELONA UZ 24.50.KAZKO NERADAU TOKIO PIGAUS BILIETO.MANO PATS PIGIAUSIAS 109 biggrin.gif GAL KAZKO NEMATAU smile.gif


Neliko jau akciju tiesiog uz tokia kaina. wink.gif
Atsakyti