Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

QUOTE(saveke @ 2009 05 12, 12:23)
Kokiais patiekaliukais nustebinote savo svetelius? Pasidalinkit savo mintimis  blush2.gif  4u.gif

kadangi gaminsim viska pacios su didziausia mociutes pagalba, tai jau zinau kad bus kugelis su vistiena, keptas peciuje, jau dabar noriu blush2.gif

dar bus kiaulienos karbonadas su voveraiciu padazu.

tai cia karsti biggrin.gif
o saltu tai dar net negalvojom kazkaip g.gif
Atsakyti
thumbup.gif visai man neblogai gaunas jau su tais vienkartiniais indais gamtoje. minciu pilna galva, tik kaip jas igyvendint suspet doh.gif
Atsakyti
As tai planuoju 15 suaugusių ir 4 vaikams ruošti štai ką:
krepšelius su vaisiais, krepšelius su ikrais, krepšelius su lašiša, vaisių vėrinukus, vėrinukus iš daktariškos dėšros + duonos + alyvuogės, kepos duonos, suši, sūrių asorti, mėsos asorti, skruzdėlyną, vaflinių vamzdelių, tortas, krabų salotos, šašlykai, želė tortai - 2, sumuštinukai su prancūzišku batonu + salotos lapeliu + lašišos gabalėliu + grėžinėliu citrinos, krabų lazdelės tešloje su majonezo padažiuku, voveruškos šokolade. Prirašiau daug biggrin.gif bet vis dar abejoju ar pakaks 4u.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogyte777: 19 gegužės 2009 - 07:42
Mano mažiukę pakelsim į krikščiones rugpjūčio mėn., tai jau suplanavau, kad stalą puošim labai kukliai ir paprastai. Mūsų mažiukės šventės tema drugeliai, taui ant stalo patūpdysim kelis mažus drugelius ir pabarstysim spalvotų stiklinių akmenukų keletą, o didžiausia stalo puošmena bus mažiukės tortas, o visą aplinką puoš mūsų mažiukė ir sveteliai ax.gif
Atsakyti
Nu ir labai šaunu thumbup.gif . O paskui stalai lužta nuo maistų ir puošmenų, kad nesimato pagrindinio grožio 4u.gif Aš pripūsiu daug balionų spalvotų, kadangi bus nemažai vaikų. Kelis "pamerksiu ant stalo" dar ką nors, angeliukų prikarpiau spalvotų irgi. bus šaunu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sigute2 @ 2009 05 18, 14:05)
thumbup.gif  visai man neblogai gaunas jau su tais vienkartiniais indais gamtoje. minciu pilna galva, tik kaip jas igyvendint suspet  doh.gif

Visokiu juk , tu vienkartiniu indu buna 4u.gif
Atsakyti
Ir dar labai spalvotai gaunas, graziai. Tik siek tiek netvirtai, bet paemiau ir popieriniu spalvotu tai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
mes krykstysim savo dukryte kartu su vyro sesers dukryte,gausis dvigubos krikstynos,svesim kaime,tai nusprendziau,kad pag.stalo puosmena bus didelis krikstynu tortas smile.gif
Atsakyti
Man labai grazu,kai ant satalo buna kazkas ydaryto ar zuvyte ar vistyte,papuosta labai puosia stala thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 10 birželio 2010 - 15:21
Uzklydau ir as pasisemt truputi ideju ax.gif

Mes po baznycios eisim i bara(esu uzsakius sale) pavalgyt karstu.Ten gal 2 val planuojam but(musu bus 28 zmogeliukai-cia su krikstukais)O paskui visi vaziuosim pas mus i namus,kept saslyku ir kazka noreciau is saltu uzkandziu pasiruost.Krikstijam trynukus,tai man to laiko ne kas lieka,o noris,kad butu ir grazu ir lengva paruost.Mes ketinam puost balionais(tik tikiuosi gero oro),nes lauke kaip bebutu vis tiek smagiau.Bet svarbiausia tai kaip stala papuost.gal kas kokiu ideju turit.Na kad nekainuotu labai daug. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sigute2 @ 2009 05 13, 14:53)
Nu as zinau, kad netinka, bet ten kitaip ir neiseina. Zodziu toks piknikas nusimato keliu valandu gamtoje, visi perspeti, visiems pasakyta.  blush2.gif  saslykai, salti uzkandziai ir viskas. siek tiek sugalvojau, bet dar truksta patarimu. Nejau niekas taip nedaro?  g.gif



QUOTE(Vaidux @ 2009 05 13, 15:15)
Jei jau kitaip neisiena, tai siulau nupirkti ne baltus vienkartinius, o vienspalvius spalvotus indus (gelsvus ar pan.).
Prie ju pritaikyti spalvota vienkartine staltiese. Ju irgi buna visokiu spalvu. Pati visai neseniai kitam tikslui pirkau gelsva su kai kur baltom ramunelem ismetytom. Tikrai silta ir nuotaikinga staltiese.
Serveteles dar lengviau pritaikyti, nes ju didelis pasirinkimas.
Maista susideti i kokius pintus kasikus ir dar juos pasipuosti panasiai kaip ir sventini stala. O dar jei krikstynos vasara - tai dar lauko gelyciu prikaisioti i tuos kasikus, tai vai kaip grazu.... smile.gif
Sventes vieta pasipuosti galite kokiais balionais ar pan.

Ir taip viska apjungti, kad dominuotu visur ta pati tematika, spalvos ir pan. Ir tas saslyku kepimas visai igaus kita forma, nes vis tiek jau bus sventiskiau ir nekasdieniska.


ir mes su vienkartinias indais turesim prasisukt

aciu uz patarimus, net nesusimasciau thumbup.gif thumbup.gif

sunkesni laikai, skirtingos galimybes, o visada norisi kad butu grazu, svarbu noreti! mes svesim nebaigtame irengti bet NUOSAVAME name, pamastem kad susirinks visi savi, kam ta sale.. kam tos islaidos, kai super duper pinigeliu ner, taigi bandysim issisukt pigiai bet siltai ir smagiai wub.gif
Atsakyti
As prisipirkau vienkartiniu indu, nors tai irgi kainavo blink.gif , prisipirkau balionu, spalvotu serveteliu ant stalo patiesiu, pasidariau spalvotu angeliuku ir jau si savaitgali puosiu thumbup.gif . Bus viskas labai gerai, o be to ne nuo indu priklauso sventes smagumas bigsmile.gif . Ir paskui jokio vargo, ismesiu surinkusi ir tiek
Atsakyti