Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

QUOTE(bezdzionele @ 2010 05 23, 16:53)
prisiskaiciau daug ideju graziu,kadangi krikstysim berniuka tai galvoju islankstyti is serveteliu marskinukus ir padeti ant lekstes,nors cia daug visokiu lankstymo pamokeliu yra.
lankstinukai is sevreteliu

aciu didelis drinks_cheers.gif
va sito man ir reikejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bezdzionele @ 2010 05 23, 15:53)
prisiskaiciau daug ideju graziu,kadangi krikstysim berniuka tai galvoju islankstyti is serveteliu marskinukus ir padeti ant lekstes,nors cia daug visokiu lankstymo pamokeliu yra.
lankstinukai is sevreteliu

as lanksciau savo bernuzeliui tokius marskinukus is serveteliu, melynu smile.gif abai graziai atrode thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2010 05 24, 14:08)
as lanksciau savo bernuzeliui tokius marskinukus is serveteliu, melynu smile.gif  abai graziai atrode thumbup.gif




Pas mus taip pat bus marskinukai, tik juos dar papuoseme melynu bantuku, tarsi clipsiuko vietoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(era^ @ 2010 05 24, 13:58)
Pas mus taip pat bus marskinukai, tik juos dar papuoseme melynu bantuku, tarsi clipsiuko vietoje  ax.gif

as iri noejau taip daryt, bet MB atkalbejo, nes jam per daug atrode jau tu bantuku.
mes bantukus buvome prisiuve prie staltieses krastu ax.gif






Atsakyti
user posted image

user posted image user posted image



Merginos, kur perkat tokį tiulį ružavą? ar jį reikia kažkaip apsiūti kad neirtų? gal žinot kur kaune galima jo gaut? ir maždaug kiek kainuoja?
ir dar, gal žinot, kur yra pirkti rožių žiedlapių netikrų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasute2: 25 gegužės 2010 - 10:50
QUOTE(rasute2 @ 2010 05 25, 11:45)
Merginos, kur perkat tokį tiulį ružavą? ar jį reikia kažkaip apsiūti kad neirtų? gal žinot kur kaune galima jo gaut? ir maždaug kiek kainuoja?
ir dar, gal žinot, kur yra pirkti rožių žiedlapių netikrų?


ir man labai idomu kur jo galima gauti g.gif klaipedoj arba siauliuose, bet tinka ir kaunas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasute2 @ 2010 05 25, 10:45)

Merginos, kur perkat tokį tiulį ružavą? ar jį reikia kažkaip apsiūti kad neirtų? gal žinot kur kaune galima jo gaut? ir maždaug kiek kainuoja?
ir dar, gal žinot, kur yra pirkti rožių žiedlapių netikrų?


Manau čia ne tiulis, o organza, jos pabandykit paieškot jysk parduotuvėj Kaune, ten organza pigiausia, kartais labai gražių spalvų būna užvežta, būna ir rožinės. Šiaip yri medžiaga, tai reikėtu ją apsiuti, arba gražiai apdeginti kraštus smile.gif.1,50m pločio 1metro kaina buvo 4,99 lt. , o 3m pločio 9,99 lt., bent jau buvo, bet jei ir pabrango tai neturėtų daug keliais litais
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2010 05 25, 15:14)
Manau čia ne tiulis, o organza, jos pabandykit paieškot jysk parduotuvėj Kaune, ten organza pigiausia, kartais labai gražių spalvų būna užvežta, būna ir rožinės. Šiaip yri medžiaga, tai reikėtu ją apsiuti, arba gražiai apdeginti kraštus smile.gif.1,50m pločio 1metro kaina buvo 4,99 lt. , o 3m pločio 9,99 lt., bent jau buvo, bet jei ir pabrango tai neturėtų daug keliais litais



ačiū labai, net nebūčiau pagalvojus... važiuosiu į Jyska, tikiuosi ten ir žiedlapių rasiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2010 05 25, 15:14)
Manau čia ne tiulis, o organza, jos pabandykit paieškot jysk parduotuvėj Kaune, ten organza pigiausia, kartais labai gražių spalvų būna užvežta, būna ir rožinės. Šiaip yri medžiaga, tai reikėtu ją apsiuti, arba gražiai apdeginti kraštus smile.gif.1,50m pločio 1metro kaina buvo 4,99 lt. , o 3m pločio 9,99 lt., bent jau buvo, bet jei ir pabrango tai neturėtų daug keliais litais



nusipirkau Jyske rožinės organzos thumbup.gif , yra ir kitokių spalvų. Mokėjau 4,99 už metrą (1,5 m plotis), pirkau 3 metrus - kad nebutų per mažai lotuliukas.gif
Tik Jyskas Kaune kažkoks išsisėmęs, nėra nei žiedlapių, nei spalvotų akmenukų, nei mažų angeliukų... teks kažkur kitur ieškot...
Atsakyti
QUOTE(rasute2 @ 2010 05 25, 21:54)
nusipirkau Jyske rožinės organzos  thumbup.gif  , yra ir kitokių spalvų. Mokėjau 4,99 už metrą (1,5 m plotis), pirkau 3 metrus - kad nebutų per mažai  lotuliukas.gif
Tik Jyskas Kaune kažkoks išsisėmęs, nėra nei žiedlapių, nei spalvotų akmenukų, nei mažų angeliukų... teks kažkur kitur ieškot...


Na, svarbiausia, kad pagrindinį stalo papuošalą radot mirksiukas.gif , ten dabar pertvarkyta ta parduotuvė, ankščiau tikrai visko daugiau buvo, o spalvotus, stiklinius apvalius akmenukus aš pirkau droge, būna maišeliuose pirkti 100vnt. apie 4 lt.kainuoja
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2010 05 26, 12:57)
Na, svarbiausia, kad pagrindinį stalo papuošalą radot  mirksiukas.gif , ten dabar pertvarkyta ta parduotuvė, ankščiau tikrai visko daugiau buvo, o spalvotus, stiklinius apvalius akmenukus aš pirkau droge, būna maišeliuose pirkti 100vnt. apie 4 lt.kainuoja


nutariau atsisakyti stikliniu akmenuku, galvoju, nusipirksiu gyvą rože, ir žiedlapiu ant organzos pabarstysiu wub.gif tik va galvoju, ar ant ružavos organzos barstyt ružavus žiedlapius, ar raudonus.... patarkit, prašau, nes nelabai vaizduote mano dirba blush2.gif
tiesa, visa kauna beveik išvažinėjau, tai didžiausias angeliuku pasirinkimas - bazėj smile.gif kokių tik nori, ir kiek nori lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasute2: 28 gegužės 2010 - 08:13
QUOTE(rasute2 @ 2010 05 28, 08:12)
nutariau atsisakyti stikliniu akmenuku, galvoju, nusipirksiu gyvą rože, ir žiedlapiu ant organzos pabarstysiu  wub.gif  tik va galvoju, ar ant ružavos organzos barstyt ružavus žiedlapius, ar raudonus.... patarkit, prašau, nes nelabai vaizduote mano dirba  blush2.gif
tiesa, visa kauna beveik išvažinėjau, tai didžiausias angeliuku pasirinkimas - bazėj smile.gif kokių tik nori, ir kiek nori  lotuliukas.gif


Rasute2 , o kur yra pirkti stikliniu akmenuku? 4u.gif
Roziu ziedlapiai be galo grazu, taciau musu Mazylio sventeje dominuos balta ir melyna spalvos... Melynu ziedlapiu nzn kur reiktu rasti, todel renkames stiklinius akmenukus, tik va dbr kur ju rasti... g.gif

O del ziedlapiu spalvos... hmmm... mano manymu ant ruzavos organzos lb deretu balti ziedlapiai... Mano manymu, ruzavi ziedlapiai ant ruzavos organzos bus gal siek tiek "ruzavumo" per daug, o ziedlapiai neissiskirs lb ryskiai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ethella: 28 gegužės 2010 - 10:07