Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(rencia1 @ 2010 06 28, 10:00)
Sveikos mamytes ir kriksto mamytes  4u.gif  noriu paklausti visu, gaminusiu laikrastukus, ar spausdinant laikrastukus, sudetos nuotraukos turi buti 300 dpi ar nebutina? Ar nesigauna kvadrateliais spausdinant spaustuvej, jei rezoliucija nesiekia 300 dpi?

a4 standartas yra 300, o jusu - ziurint kiek maziau. Gal plika akim ir nesimatys to skirtumo. Jei ka, spausdinkit mazesnio formato unsure.gif
Atsakyti
kelios idejos zurnaliukui:

Vaiko Dosje
Zvaigzdynas (vaiko horoskopas, gimimo skaicius, metu reiksme, vardo reiksme)
Laukimo akimirka (nesciosios mintys besilaukiant, cia pravartu toms, kurios vede nesciosios dienorasti)
gimdymo istorija
foto koliazas nuo vestuviu, nesciosios, gimimo ir t.t.)
Vaikiuko pasiekimai (issamus)
Maziuko juokeliai ir pokstai

na as bent jau toki turini darysiu savam krikstukui
Atsakyti
vaiko auginimo instrukcijos

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolrena: 29 birželio 2010 - 14:08
Vilnietems, kam idomu, nebrangiai spausdina Inspe www.inspe.lt, pati dar nespausdinau, bet domejausi, A4 formato 16 psl 10 vnt 120lt+PVM, popierius toks storesnis, kaip Stiliaus zurnalo 4u.gif
Atsakyti
Mergaites is kur siunciates remelius nuotraukom. gal koki puslapi pasiulysit, nes daugumoje puslapiu, norint parsisiust, remeliai mokami. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Džerimi @ 2010 06 29, 20:24)
Mergaites is kur siunciates remelius nuotraukom. gal koki puslapi pasiulysit, nes daugumoje puslapiu, norint parsisiust, remeliai mokami. doh.gif

http://www.loonapix.com/lt/framer
Aš iš čia. Ten viskas lietuviškai, paprasta, nors pasirinkimas ir nedidelis, bet...
Papildyta:
Ai, ten pat yra rusiška nuoroda vaikiškiem rėmeliams thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas gali pasakyti, kaip issaugoti jau padaryta remeli su foto is imikimi ? niekaip nesigauna "pargabenti" iki savo pc g.gif
Papildyta:
jau radau thumbup.gif
Atsakyti
gal kam pravers

Bočiuko .........
PASIŽADĖJIMAI
Galioja nuo 2010 ........ iki anūkių pilnametystės

Aš, ........ ir ........ bočiukas .......... savo valia, neįtakojamas žmonos ir būdamas pakankamai blaivios galvos, visų čia dalyvaujančių akivaizdoje iškilmingai PASIŽADU:

• Kad ir kas beatsitiktų, išlaikyti šaltakraujiškumą ir savitvardą situacijose, kai pasireikš anūkėlių savarankiškumas ir fantazija. Todėl nepyksiu, kai mergaitės nukarpys mano katinui ūsus, nutampys triušiams ausis, nulodys šunį, o iš tvarto išvarys į kiemą vištas.
• Nepykti kai anūkėlės į mano lovą nakčiai suguldys lėles o man teks prigulti ant sofkutės.
• Paklusti anūkėlių norui, kad televizorius visada rodytų tik multikus ir net tada, kai bus transliujamos labai svarbios krepšinio rungtynės ar rodys Teleloto
• Pamokyti........ ravėti daržą, nes jų tėvai to tikrai nepadarys ir nepykti, kada vietoj piktžolių jos išravės visas daržoves
• Vasara kas antrą savaitgalį nusivežti mergaites į pajūrį ir kad jos nenuobodžiautų kartu pažaisti su smėliuku. Žiemą važinėti rogutėmis tiek, kiek tik jos panorės, o Kalėdoms iš miško parnešti eglutę.
• Būti geru močiutės vyru ir neleisti jai lepinti anūkių.



Aš, ...... ir....... močiutė ......savo valia, eilinį sykį neklausydama vyro ir apakus iš meilės savo anūkėlėms, visų čia dalyvaujančių akivaizdoje iškilmingai PASIŽADU:
• Kad ir kas benutiktų, nepamiršti, kad vaikai būna arba švarūs , arba laimingi. Todėl nepyksiu, kai ......... riebaluotais pirštais nučiupinės ką tik ištapetuotas namų sienas, žemėtom kojom pritepens švarias grindis ar į šuns būdą paklos ką tik iš valyklos parneštą mano naujausią kostiumėlį.
• Pasižadu nepykti, kai anūkėlės iškvėpins mano naujausius prancūziškus kvepalus ir išdažys lėles brangiausiais mano lūpų dažais.
• Be jokių atsikalbinėjimų pažadu prižiūrėti ......... savaitgaliais, švenčių dienomis, per jų tėvų ir krikštatėvių atostogas ir šiaip be jokio reikalo.
• Primegzti mergaitėms madingų megztukų, o jų lėlytėms gražių drabužėlių.
• Pamokyti skoningo pasipuošimo meno ir sutaupyti iš pensijos jų papuošalams, kosmetikai ir šiaip visokiems moteriškiems )moloniems niekučiams ( nors mociute dar nepensijoj
• Išmokyti mergaites skaniai gaminti valgyti, nes mamai tam reikalui tikrai neužteks kantrybės.
• Pamokyti kaip elgtis, kad šeimos galva neįsakinėtų kaklui ir kaip vienu blakstienų mirktelėjimu apsukti vyrą aplink mažąjį pirštelį.
• Būti gera bočiuko žmona ir neleisto jam lepinti anūkių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikusituka: 01 liepos 2010 - 13:00
Labukas!!! Ieskau, kas galetu padeti man patarimais kuriant krikstuka word'e? Buvau radusi kaip kazkuri parasete kaip worde ikelti paveiksliuka per visa lapa, ir ant jo galima rasyti- kaip fonas gaunasi. o dabar neberandu g.gif Gal kas zinot, kaip padaroma zurnalo ZMONES virselis su reikiama nuotraukyte? Aciu uz pagalba
Atsakyti
Kaip uzdeti norima paveiksleli kaip fona Word'e

Pasirenkam norima paveiksleli tame puslapy, kuriame norime, kad butu fonas.
tada paspaudziam du kartus ant paveiksliuko ir ismeta lentele Format picture.
Spaudziam skilti Layout ir tada pasirenkam Behind text.
paveiksliuka isttempiam per visa puslapi.
Galima ant jo rasyti ir uzdeti kitu paveiksliuku.
Jei paveiksliukas siek tiek per ryskus, paspaudziam du kartus vel ant to paties paveiksliuko, tada pasirenkam skilty picture ir sumazinam ryskumo procentus.
Papildyta:
QUOTE(ausrineMAZE @ 2010 07 04, 21:31)
Labukas!!! Ieskau, kas galetu padeti man patarimais kuriant krikstuka word'e? Buvau radusi kaip kazkuri parasete kaip worde ikelti paveiksliuka per visa lapa, ir ant jo galima rasyti- kaip fonas gaunasi. o dabar neberandu g.gif  Gal kas zinot, kaip padaroma zurnalo ZMONES virselis su reikiama nuotraukyte? Aciu uz pagalba

sitas dalykas padaromas su fotoshopu. deja, apie sia programa nicnieko nenutuokiu.... unsure.gif
Atsakyti
sveikos mielosios gal kuri zinot tikslius krikstynu saldainiu popiereliu ismatavimus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 07 06, 18:28)
sveikos mielosios gal kuri zinot  tikslius krikstynu saldainiu popiereliu ismatavimus? blush2.gif


8,5x10cm...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SDG: 06 liepos 2010 - 18:43