Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukas Lukutis

QUOTE(Viskas gerai @ 2010 06 29, 23:00)
Aciu.
Pakelkite akis nakti i zvaigzdeta dangu - is kazkurios zvaigzdutes Jusu leliukas i savo mamyte ziuri meiliu zvilgsneliu. Padainuokit savo mazuciui lopsine is sirdies ir eikite miegoti zinodama, kad jam dabar labai gera ir ramu. Siuskite mazuciui tik ramias mintis, tik sviesias pasakeles ir Jums gera bus abiems ir bendravimas Jusu nenutruks niekada

aciukas uz gerus zodelius...
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2010 06 29, 17:44)
aciu uz parama...skaudu skaudu,taip skauda nors rek... baisi liga,tai infekcija ir kraujo tyrimai turetu tai rodyti,kuriu mums nieks nedare...maziuka pykino,iskart po pirmo karto davus vaistu jau temperatura nebepakilo,atvirksciai jo rankytes,kojytes ir nosyte niekaip negalejo susilti buvo salti salti ko tik nedariau,maziukas is balo,ant kunelio atsirado raudonos kaip zvaigzdutes demeles,kai atsiranda demeles tai brangi kiekviena sekunde jau skaitosi kad kunelis mirties busenoje,o Dieve...saugokit savo maziukus ir nepalikit nei minuteliai,naudokites kiekviena sekunde kuria galit praleisti drauge... cray.gif


O Dieve... Mano širdis verkia kartu su jumis verysad.gif Nieks taip nesukrečia, kaip nekaltų vaikiukų mirtys... Jėzaus Motina irgi neteko savo sūnaus, kuris buvo nužudytas jos akivaizdoje... Kačiuk, Viešpats atlygins jums už šį skausmą, tikrai atlygins! O Lukutis visada liks tyras ir tobulas, nesuteptas žemiškų blogybių. Jis visada bus Rojuje wub.gif


P.S. "Viskas gerai", literatūroje skaičiau, kad įtarus meningokokinę infekciją, vaikučiui gali padėti laiku (t.y. kuo greičiau) suleistos antibiotikų (kad ir penicilino) dozės. O šiaip aišku reikia kuo greičiau kviesti greitąją pagalbą. Žaibisko meningito požymiai - aukšta temperatūra, vėsios galūnės, bėrimas dėmelėm, kurias paspaudus pirštu, jos neišnyksta, taip pat pykinimas, mieguistumas. Vienu žodžiu kaip tik tai, ką aprašė Kačiukas... verysad.gif Baisu, žiauru, niekaip neišneša protas, kaip gydytojai galėjo taip aplaidžiai pasielgti mad.gif Ir jau ne pirmas atvejis...
Atsakyti
QUOTE(Inana2 @ 2010 06 30, 01:19)
O Dieve... Mano širdis verkia kartu su jumis  verysad.gif  Nieks taip nesukrečia, kaip nekaltų vaikiukų mirtys... Jėzaus Motina irgi neteko savo sūnaus, kuris buvo nužudytas jos akivaizdoje... Kačiuk, Viešpats atlygins jums už šį skausmą, tikrai atlygins! O Lukutis visada liks tyras ir tobulas, nesuteptas žemiškų blogybių. Jis visada bus Rojuje  wub.gif
P.S. "Viskas gerai", literatūroje skaičiau, kad įtarus meningokokinę infekciją, vaikučiui gali padėti laiku (t.y. kuo greičiau) suleistos antibiotikų (kad ir penicilino) dozės. O šiaip aišku reikia kuo greičiau kviesti greitąją pagalbą. Žaibisko meningito požymiai - aukšta temperatūra, vėsios galūnės, bėrimas dėmelėm, kurias paspaudus pirštu, jos neišnyksta, taip pat pykinimas, mieguistumas. Vienu žodžiu kaip tik tai, ką aprašė Kačiukas...  verysad.gif  Baisu, žiauru, niekaip neišneša protas, kaip gydytojai galėjo taip aplaidžiai pasielgti  mad.gif Ir jau ne pirmas atvejis...

aciu uz palaikyma...skaudus mano likimas,niekada net minties nebuvo kad taip atsitiks,dar reanimacijoj galvojau kad tai sapnas...o kai visa tai ivyko tai kaip sokas man,kazkoks kosmaras is kurio norisi greiciau pabusti,nes jau labai pavargau nuo tokio siaubingo skausmo...o del pozymiu tai mano maziukui nebuvo labai auksta temperatutra 38.6...o visa kita tai taip...kodel taip atsitiko,kodel jie negalejo jo isgelbeti...viska atiduociau kad maziukas butu dabar su manim...o Dieve
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2010 06 30, 11:40)
aciu uz palaikyma...skaudus mano likimas,niekada net minties nebuvo kad taip atsitiks,dar reanimacijoj galvojau kad tai sapnas...o kai visa tai ivyko tai kaip sokas man,kazkoks kosmaras is kurio norisi greiciau pabusti,nes jau labai pavargau nuo tokio siaubingo skausmo...o del pozymiu tai mano maziukui nebuvo labai auksta temperatutra 38.6...o visa kita tai taip...kodel taip atsitiko,kodel jie negalejo jo isgelbeti...viska atiduociau kad maziukas butu dabar su manim...o Dieve


As manau, kad Jums labai naudinga butu perskaityti zvaigzdeles Ruteles tema - esu tikra tai suteiks Jums daugiau stiprybes ir ramybes. Manau, parasykite asmenine zinute Ruteles mamai "Limour", pasibendraukite - Jums kartu bus tikrai lengviau.
Sekmes ir ramybes linkiu Jums ir Jusu seimai
Atsakyti
QUOTE(Viskas gerai @ 2010 06 30, 18:56)
As manau, kad Jums labai naudinga butu perskaityti zvaigzdeles Ruteles tema - esu tikra tai suteiks Jums daugiau stiprybes ir ramybes. Manau, parasykite asmenine zinute Ruteles mamai "Limour", pasibendraukite - Jums kartu bus tikrai lengviau.
Sekmes ir ramybes linkiu Jums ir Jusu seimai

skaiciau Ruteles istorija,labai liudna istorija...mama tokia stipri,man nors truputeli jos stiprybes...
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2010 06 30, 11:40)
o del pozymiu tai mano maziukui nebuvo labai auksta temperatutra 38.6...o visa kita tai taip...kodel taip atsitiko,kodel jie negalejo jo isgelbeti...viska atiduociau kad maziukas butu dabar su manim...o Dieve


Na jo, tikrai nelabai aukšta temperatūra g.gif Ir matyt gydytojus dar suklaidino tai, kad ją pavyko numušt... Nes kiek teko skaityt, tai prie žaibiško meningito ji sunkiai nusimuša.

Dieve, kaip baisu...


QUOTE(kaciukas1978 @ 2010 06 30, 20:31)
skaiciau Ruteles istorija,labai liudna istorija...mama tokia stipri,man nors truputeli jos stiprybes...


Rutelė turėjo širdies ydą, o Lukutis išėjo labai staigiai verysad.gif Va Kevinuko istorija beveik identiška. Taip pat meningokokinė infekcija ir mirtis dėl gydytojų aplaidumo... Ir šalis ta pati - Britanija...
Atsakyti
QUOTE(Inana2 @ 2010 06 30, 23:39)
Na jo, tikrai nelabai aukšta temperatūra  g.gif  Ir matyt gydytojus dar suklaidino tai, kad ją pavyko numušt... Nes kiek teko skaityt, tai prie žaibiško meningito ji sunkiai nusimuša.

Dieve, kaip baisu...
Rutelė turėjo širdies ydą, o Lukutis išėjo labai staigiai  verysad.gif  Va Kevinuko istorija beveik identiška. Taip pat meningokokinė infekcija ir mirtis dėl gydytojų aplaidumo... Ir šalis ta pati - Britanija...

Zinau apie Kevinuko istorija,jos tikrai beveik identiskos,meningokokine infekcija ir mirtis del gydytoju aplaidumo...noreciau pabendrauti su Kevinuko mamyte...bet ji neseniai susilauke kito vaikelio nenoriu jos jaudinti...
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2010 07 01, 11:16)
noreciau pabendrauti su Kevinuko mamyte...bet ji neseniai susilauke kito vaikelio nenoriu jos jaudinti...


O gal geriau nedraskyti sau sirdies, o bandyti rasti buda gyventi toliau, surasti sielos ramybe? Gal nueikit i miska, apsikabinkit tvirta medi, pajuskite jo skleidziama energija ir ramybe, issiverkite ten ir nusiraminkite ten, susiliekite su gamtos ramybe. Neveltui lietuviai medzius laike dievais, ju kamienu skleidziama energija gydo, ramina. Pabandykite susibendrauti su gamta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viskas gerai: 01 liepos 2010 - 10:37
QUOTE(Viskas gerai @ 2010 07 01, 11:33)
O gal geriau nedraskyti sau sirdies, o bandyti rasti buda gyventi toliau, surasti sielos ramybe? Gal nueikit i miska, apsikabinkit tvirta medi, pajuskite jo skleidziama energija ir ramybe, issiverkite ten ir nusiraminkite ten, susiliekite su gamtos ramybe. Neveltui lietuviai medzius laike dievais, ju kamienu skleidziama energija gydo, ramina. Pabandykite susibendrauti su gamta

tikrai paklausysiu jusu patarimo,vis sedziu namie i gamta aplamai neiseinu...aciukas
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2010 07 01, 14:39)
tikrai paklausysiu jusu patarimo,vis sedziu namie i gamta aplamai neiseinu...aciukas


Taip mieloji, eik is namu, kuo maziau stenkis buti tarp keturiu sienu ir kuo daugiau gamtoje
Atsakyti
QUOTE(Viskas gerai @ 2010 07 01, 18:08)
Taip mieloji, eik is namu, kuo maziau stenkis buti tarp keturiu sienu ir kuo daugiau gamtoje

tikrai uzsidariau namie,reiktu daugiau iseiti kur...tai kad vis bijau mazus vaikucius pamatau mazdaug tokio amziaus kaip mano maziukas ir iskart asaros...kodel mano sunelis neina salia manes...
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2010 07 02, 11:00)
tikrai uzsidariau namie,reiktu daugiau iseiti kur...tai kad vis bijau mazus vaikucius pamatau mazdaug tokio amziaus kaip mano maziukas ir iskart asaros...kodel mano sunelis neina salia manes...


Zinau sita skausma matyti kitus tokio pat amziaus vaikus. Mylek save - surask vietu (tik ne namie), kur nebutu dideles tikimybes sutikti kitu vaiku - manau, miskas, pieva, juros pakrante - tai labai geros vietos pabuti su savimi, issiverkti, islieti savo skausma ir pykti gamtai ir surasti supratima bei ramybe cia - nes tai pati naturaliausia prigimtine vieta - zmogus yra gamtos dalele - ji tikroji motina. Ant juros gali rekti ir reikalauti, kad tau butu duoti atsakymai. Medi gali apsikabinti ir islieti savo skausma jam ir pajausti is jo sklindancia paguoda, svelnuma. Eik i gamta ir ten ieskok paaiskinimu ir nusiraminimo.
Atsakyti