Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti.

QUOTE(Acacia @ 2007 11 15, 16:55)
Žiūrėkit su tuo purškalu nepagadinkit dar labiau.
Savo senojoj mašinoj irgi panaudojau. Ir ne patį pigiausią... paskui ilgai ir nuobodžiai riebalus nuo lango valiau doh.gif Geriau pirma pasibandykit kur nors ne vairuotojo pusėj, pažiūrėkit kas su stiklu darysis. Jei nieko - tada išsipurkškit viską  smile.gif

drinks_cheers.gif As jau irgi apie tai pagalvojau, kad viso lango nepurksiu pirma karta ax.gif Nesu niekad tokio dalyko naudojus, tai pabandysiu biski ir ziuresiu kas bus ax.gif Gal isvis nieko nebesimatys, kad ir neapsales bus lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif Gla kuri zinote ka renault reiskia lempute, kuri yra skydelyje antra is desines (staciakampis, o viduj kryngelis ax.gif ). Pradejo mirkset man ta lempute, galvoju ka cia galetu reiksti.. Kazkas sake, kad del elektros kokio nors gedimo ji mirksi.. Bet nezinau ar tai tiesa.. ax.gif
Atsakyti
Gal pabandyk internete surast ir parodyt, kaip ji atrodo?
Jei čia tik Renault lemputė, tai nepasakysiu, bet tikriausiai visose mašinose tokia pati turi būt g.gif
Atsakyti
http://www.espace-fr...h/seite1-19.jpg
ta lempute pirma atroje juostoje.. ax.gif
Kiek suprantu, elektra.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivushkina @ 2007 11 16, 11:30)
http://www.espace-fr...h/seite1-19.jpg
ta lempute pirma atroje juostoje..  ax.gif
Kiek suprantu, elektra..  doh.gif

Klausk ČIA.
Atsakyti
QUOTE(daivushkina @ 2007 11 16, 10:30)

Kiek suprantu, elektra..  doh.gif

Na taip, aš irgi tik tiek ir supratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2007 11 07, 20:14)
Kvailas ir neturinis praktinės naudos klausimas, tačiau kodėl kažkurie iš Citroenų (neprisimenu modelio) taip įdomiai nusileidžia užgesinus variklį, o vėl užvedus mašiną - visa mašina pakyla (na, nemačiusiems gali skambėti ganėtinai keistai šis klausimas biggrin.gif). Čia tipo tiuningas ar kažkoks privalumas? Ačiū 4u.gif


tokią pakabą dar Audzi Allroad ir mersas kažkuris (tik gale) turi..
Atsakyti
Noriu paklausti tu kas plauna savo automobilius pacios...Kokias priemones naudojate? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrise @ 2007 11 16, 18:36)
Noriu paklausti tu kas plauna savo automobilius pacios...Kokias priemones naudojate? ax.gif



TurtleWax sampuna,po to poliroli,po to karnubos vaska-min.6val. juodo darbo.Po to pusmeti mazdaug neplaunu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2007 11 16, 21:23)
TurtleWax sampuna,po to poliroli,po to karnubos vaska-min.6val. juodo darbo.Po to pusmeti mazdaug neplaunu lotuliukas.gif

Aciu, Kaip tik sita sampuna snd senukuose ir nusipirkau, nes man viens vaikinukas rekomendavo biggrin.gif masiniukas jau blizga cool.gif
Atsakyti
Palemonai> dek man kalbos apie Citroen Xsara, kreipiuos kaip i citrinu myletoja wink.gif forumus perknisau, sako, jei galiniai ratai stovi "nameliu" (t.y. kaip slaitinis namo stogas pasvire) - amen... i ka dar demesiu kreipt?
Atsakyti
gal kuri yra susidurusi su laikiniu technines apziuros talono isdavimu?
antradieni zadu isigyti automobili ji uzregistravus reikia praeiti tech apziura, taciau jos praejimui reikia nusipirkt ziemines padangas.. man tik isdavus naujus numerius draudziama vazineti be tech apziuros, tai gal butu galima gauti laikina leidima automobili pristatyti tech apziurai ir per tam tikra laika susitvarkyt auto?
Atsakyti