Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto papildai sportuojantiems

QUOTE(plateau @ 2008 02 02, 11:06)
sveikos, gal galetumete patarti kakius papildus vartoti, nes sportuoju is ryto ir po treniruotes jauciu dideli nuovargi, o jusk vsia darbo diena pries askis, atsigaunu tik mazdaug po 2h, isgerusi labai stiprios kavos ?


Laba, dar yra specialiai jėgoms atgauti Aminostar firmos preparatas Iontstar Sport syrup, ši rekomendavo man treneris, ir aš taip jausdavausi po treniruočių.
Atsakyti
man numestas svoris dvigubai atauga po panasiu maisto papildu... nors ir valgau tiek pat kiek sportuodama, nedidindama porciju. jau kokius 3 kartus tuo isitikinau.
daugiau nebegersiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2008 02 10, 00:28)
man numestas svoris dvigubai atauga po panasiu maisto papildu... nors ir valgau tiek pat kiek sportuodama, nedidindama porciju. jau kokius 3 kartus tuo isitikinau.
daugiau nebegersiu sad.gif


O kas kaltas, kad sumažinus fizinį krūvį valgai tiek pat, kai kalorijų skaičių jau būtina mažinti, nes sumažėjo fizinis aktyvumas? Papildai?

Beje, papildai nerimtai sportuojanties (t.y. nesiekiantiems dalyvauti varžybose) nėra jau tokie būtini, kaip suderinta mityba (t.y. pakankamas angliavandenių, baltymų ir riebalų kiekis (bet ne per didelis mirksiukas.gif) ir reguliarumas (5-7 kartus) mityboje. Na, nebent remiate papildų platintojus tongue.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buginta @ 2008 02 11, 15:24)
Laba, nieks neremia platintojų  schmoll.gif  , papraščiausia  negali visų elementų gauti su maistu nors ir  kaip tu maistą derinsi.

Kokių elementų trūkumą kompensuoja riebalų degintojų vartojimas?

Ar dėl maisto papildų trūkumo atsiranda antsvoris?
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 02 11, 17:01)
Kokių elementų trūkumą kompensuoja riebalų degintojų vartojimas?

Ar dėl maisto papildų trūkumo atsiranda antsvoris?


Aplamai aš turėjau mintyje apie papildų nauda, nekonkretinau riebalų deginimo papildų. Prašau, kad beveik visi riebalų deginimo preparatai be B grupės vitaminų neapseina. Tie kilogramai kila tikrai ne nuo to ar tu naudoji papildus ar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buginta: 11 vasario 2008 - 17:58
QUOTE(buginta @ 2008 02 11, 18:54)
Aplamai aš turėjau mintyje apie papildų nauda, nekonkretinau riebalų deginimo papildų. Prašau, kad beveik visi riebalų deginimo  preparatai be B grupės vitaminų neapseina. Tie kilogramai kila tikrai ne nuo to ar tu naudoji papildus ar ne.



as vis delto lieku prie savo nuomones
gaves chemikalu organizmas pripranta prie tu papildu ir kai ju negauna jam kazkas darosi. galu gale, chemija yra chemija. kaip ir vaistai viena gydo, kita gadina, taip ir riebalus deginantys maisto papildai.

cia mano nuomone smile.gif
remiama mano asmenine patirtimi
Atsakyti
QUOTE(buginta @ 2008 02 11, 18:54)
Aplamai aš turėjau mintyje apie papildų nauda, nekonkretinau riebalų deginimo papildų. Prašau, kad beveik visi riebalų deginimo  preparatai be B grupės vitaminų neapseina.

Mes, beje, diskutavom apie degintojus.
Įdomu, kaip veikia B grupės vitaminai riebalų deginime? Norėtųsi išgirsti argumentuotą nuomonę.
Beje, kokia apskritai papildų nauda? Kaip žinoti, ko konkrečiai trūksta mityboje - papildų įvairovė begalinė. Gal galima argumentuoti?
Paprastai trūkumas pasireiškia avitaminoze. Daug sergančių?
Aišku, nekalbu apie tuos atvejus, kai persirgta liga, susilpnėjęs imunitetas, bendras nusilpimas ir pan. Galų gale - dideli profesionalių sportininkų fiziniai krūviai.
Atsakyti
norejau paklausti ,gal kas nors zino ka nors apie xydroxycut, uzsienyje ji baisiai reklamuoja, atseit populiariausias fat burner'is pasaulyje . pabandyciau bet kad jo kaina zveriska. tai ir klausiu gal ka zinot ax.gif
Atsakyti
Na vieni yra masei (raumenims)auginti ,kiti su mikroelementais ir riebalų degintojais (su L-Carnitinu), jie daugiau prieš treniruotę, o taip pat ir po treniruotės, kuriuose yra papildomai ir Ca, Mg ir viso kito. Aš vartodavau Multipower, na man jie tokie natūralesni ir skoniai thumbup.gif .
Atsakyti
4u.gif po treniruotes puikus kokteilis PROTEIN d light. Pati geriu thumbup.gif
Atsakyti
O ka reiktu gerti kad AUGTU SVORIS? pradejau sportuot, bet neisivaizduoju ka pirkti papildomai...Beto mano oda labai problematiska, bijau, kad neisbertu nuo tu kokteiliu... blush2.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif as vartoju carnitech riebalu degintoja, energijos suteikeja smile.gif na man jisai patinka. nors dar neilgai ji vartoju smile.gif
Atsakyti