Įkraunama...
Įkraunama...

man paskambino jo meiluze

sveikutes visos. nezinau net nuo ko pradeti. vakar rasiau jums, kad pasiuliau vyrui skirtis ir jis sutiko. bandziau ji patikrinti ar man ka jaucia, isejau i jonines.aisku man pakele dideli triuksma(nezinau is kur jis suzinojo, kad as sventeje, nes jis dabar isvykes), bet motyvavo savo pykti tuo, kad jis negali pabendrauti su dukryte per skype. negana to priejome prie santykiu aiskinimosi. jis man isdejo kad niekada nebegris. galiausiai gaunu sms zinute nuo jo meiluzes. kad as atstociau nuo savo vyro, kad metai jau jie kartu, ir kad jis nuostabus lovoje. gavau su slapiu skuduru per veida.paskambines man toliau snekejo savo nesamones.prase neatskirti vaiko nuo jo, bet jis i seima nebegris. Viduje tikejau, kad jis myli seima ir gali viska pakeisti savyje.mate, kad man skaudu, kad verkiu, tai his man liepe kreiptis pas psichologa. nezinau moterys/merginos, kaip viska isgyvent. beproto skaudu ir labai kankinuos.atrodo niekas gyvenime nebemiela ir nebesinori nieko. prasau patarkit kaip gyvent ir kaip elgtis?
Atsakyti
Aš vakar jums sakiau, kad jūsų pasiūlymas jam buvo didelė atgaiva. Taip ir yra. Viskas baigta su jūsų vyriškiu, nebepuoselėkite tuščių vilčių, truputį išdidumo suraskite savyje ir kibkitės į gyvenimą naujai.
Čia ne pasaulio pabaiga. Jūs jauna , vaikas vienas, visi vyrai dar gali būti jūsų, išskyrus tą , kur jau buvo. biggrin.gif
Vyras- ne giminė, ne vienas, tai bus kitas. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***Žaltvykslė: 25 birželio 2010 - 08:48
pritariu zaltvykslei visiskai - bus tu vyru apsciai, jei tik noresi. Aisku, reikia visa ta pergyvent paciai, nieks to uz Tave nepadarys. Pliusas yra tas, kad finansiskai gali save ir vaika issilaikyt, o tai jau nepriklausomybe nuo kiaulisko vyro. Siaip jis elgesi negarbingai Jusu atzvilgiu, bet dauguma vyru, isvyke i uzsieni vieni taip elgiasi, tik ne daugumos meiluzes raso zinutes zmonoms, matyt viskas kur kas rimciau pas juos nei atrode.
Atsakyti
QUOTE(AgathaGray @ 2010 06 25, 09:44)
tik ne daugumos meiluzes raso zinutes zmonoms, matyt viskas kur kas rimciau pas juos nei atrode.

Arba meiluze labai arsi pasitaike g.gif
Atsakyti
Pagalvojus manau perilgai dar tempiau guma. senai reikejo deti taska tokiam gyvenimui. jau senai as jo kaip zmogaus neturiu salia. tai kam man jo reikia viso nusidavusio kitom. tik nesuprantu kaip zmogus gali sakyti myliu ir galvoti apie kita. jis po truputi darosi man slykstus. manau, kad susitvarkysiu savo gyvenima ir ateityje juoksiuos is saves kad laikiau salia saves toki puolusi zmogu
Atsakyti
QUOTE(dvidamutes @ 2010 06 25, 11:20)
Pagalvojus manau perilgai dar tempiau guma. senai reikejo deti taska tokiam gyvenimui. jau senai as jo kaip zmogaus neturiu salia. tai kam man jo reikia viso nusidavusio kitom. tik nesuprantu kaip zmogus gali sakyti myliu ir galvoti apie kita. jis po truputi darosi man slykstus. manau, kad susitvarkysiu savo gyvenima ir ateityje juoksiuos is saves kad laikiau salia saves toki puolusi zmogu

Klausykit, nepergyvenkit jus taip, nevertas tas zmogus jusu nervu.
Jauna esat kiek suprantu, vaikuti turit, susiklostys jums dar viskas graziai gyvenime, rasit savo zmogu.
Jum tiesiog siuo momentu reiktu palaikymo moralinio, ar galetumet su mama ar kokia gera drauge issisneket, paprasyt kad pabutu su jumis? unsure.gif
Atsakyti
taip esu jauna man 24 metai bus liepos menesi. o gyvenimeli turejau tai ka as zinau. kalbejaus su drauge ir mama. jos vienos nuomones kaip ir jus visos.toks zmogus nevertas ne vienos mano asaros. juk as jau senai nebesu jo sirdyje. kam dar kazko tiketis ir kazko laukt. kad vel skaudintu ir draskytu sirdi. as turiu buti stipri. o likimas turbut man ruosia kazka grazaus. pavargau nuo tokio gyvenimo.
Atsakyti
QUOTE(dvidamutes @ 2010 06 25, 07:27)
prasau patarkit kaip gyvent ir kaip elgtis?

Siulyciau pasidziaugti tuo,kad atsikratysite tokiu 'vyru' ir gyvenkite toliau laimingai.Kodel turit zemintis pries vyra,kuris Jusu ne krupeles negerbia?
Zodziu linkiu kuo greiciau atsigauti ir suprasti,kad skyrybos Jums yra dovana ,o ne nuosprendis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dvidamutes @ 2010 06 25, 11:52)
taip esu jauna man 24 metai bus liepos menesi. o gyvenimeli turejau tai ka as zinau. kalbejaus su drauge ir mama. jos vienos nuomones kaip ir jus visos.toks zmogus nevertas ne vienos mano asaros. juk as jau senai nebesu jo sirdyje. kam dar kazko tiketis ir kazko laukt. kad vel skaudintu ir draskytu sirdi. as turiu buti stipri. o likimas turbut man ruosia kazka grazaus. pavargau nuo tokio gyvenimo.

Matyt jus labai anksti istekejot, gal is tikruju gerai ir nepazinojot antrosios puses, jauni esat 4u.gif Va dabar ir matot ji visame grazume.
Nesigrauzkite ir saves nekaltinkite, jums dar visas gyvenimas priesky 4u.gif
Labai gerai, kad turit, kas palaiko mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(maybe24 @ 2010 06 25, 11:54)
Zodziu linkiu kuo greiciau atsigauti ir suprasti,kad skyrybos Jums yra dovana ,o ne nuosprendis  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Teisingai, pabandykit pagalvoti is tos puses - juo anksciau jus issilaisvinsite is tokiu santykiu, tuo tik jums geriau. Nevertas jis nei jusu demesio nei laiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dvidamutes @ 2010 06 25, 12:52)
o likimas turbut man ruosia kazka grazaus.

Tikrai tikrai taip 4u.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi dėl jūsų ir palaikau. 4u.gif

Žmonės išeina dėl to, kad atsirastų vietos kaikam geresnio ir gražesnio.
wub.gif



Atsakyti
Dvidamutes,tu tik dziaukis kad jis negrys i seima(jeigu jis kada nors joj buvo) biggrin.gif Zinau,sunku oi kaip sunku,bet patarimai nieko nepades,juos isklausysi,pritarsi,bet apsispresti turi tu...linkiu kad nepasektum mano pedom 4u.gif
Atsakyti