Įkraunama...
Įkraunama...

gyvenam su vyro vaikais

skaitau, kad dauguma "antruju" yra nepatenkintos, kad vyrai bendrauja su vaikais is pirmos santuokos savaitgaliais ir pan. bet ar yra tokiu, kurios gyventu su tais vaikais? kaip klostosi santykiai?
dabar laukiames bendro pirmagimio ir mane labai erzina vyro sunus - be priezasties, todel stengiuosi ant jo neissilieti, taciau vis ieskau budu jam "iskeldinti". deja, yra viena problema - mama vaiko visai nenori ir nepriima, tiksliau ne ilgesniam nei poros dienu laikotarpiui, po to parsiuncia atgal su motyvacija "nera vietos", "brangu islaikyti" ir pan...
Atsakyti
nu jeigu jau tikra motina vaiko nepriima, tai negi atiduosi i vaiku namus, turbut teks taikytis su tuo, kad daug laiko vaikas praleidzia pas jus. zodziu, ko norejai - ta gavai. Sis pasakymas galioja ir man, tik gerai tai, kad tie pagyvenimai pas mus palyginus retoki, nes mane tai irgi neapsakomai erzina, tai mano ultimatumas toks, kad jo vaikas pas mus gyvena ir buna tuo atveju, kai MB buna namuose pats, ta prasme, as su jo vaiku viena nepasilieku, nes jis visiskai manes neklauso, tai kam cia man dabar gadintis nervus?
Atsakyti
QUOTE(cirp @ 2010 06 25, 12:54)
dabar laukiames bendro pirmagimio ir mane labai erzina vyro sunus - be priezasties, todel stengiuosi ant jo neissilieti, taciau vis ieskau budu jam "iskeldinti". deja, yra viena problema - mama vaiko visai nenori ir nepriima, tiksliau ne ilgesniam nei poros dienu laikotarpiui, po to parsiuncia atgal su motyvacija "nera vietos", "brangu islaikyti" ir pan...


Blyn kaip gaila to vaikiuko - mama kaip supratau, numete vyrui, vyras - savo antrai zmonai, o jai tik trukdo ir nervina....Niekam nereikalingas..( o gal dar ir naudojamas kaip priemone susigrazinti ar 'pamokyti')
(Pasiskaicusi panasiu antru zmonu pamastymu nusprendziau - jei kada skirciausi su vyru, kas bebutu, mano vaikai pas svetimas moteris, kurioms jie is tiesu giliai dzin, gyventi ar pagyventi neis. )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 25 birželio 2010 - 12:23
cia kazkaip keistai man gaunas, gal esu blogo budo ar ka, nes pats vaikas nera blogas, klauso, padeda.. pries tai gyveno dukra irgi kartu, dabar jau sulauke pilnametystes ir kuriasi po truputi savarankiskai - su dukra kazkaip viskas ok, kartais uzeina ar mes iki ju uzsukam (netoliese isikure su draugu), kartais iskepa pyrago, nudazo plaukus ir pan - na, normalus zmoniu santykiai. o vat sunus erzina vien savo buvimu - niekad as ant jo nesibaru, nesaukiu, nieko nesakau (saukiu ant vyro kartais, bet tai sunaus tuo metu nebuna namuose), bet viskas ka jis daro mane veikia kaip buliu raudonas skuduras. plauna grindis - erzina, pareina namo - erzina, snekina - erzina... sunku pasakyt, ar pats ta jaucia ar ne (jei jaucia, tai nepavydziu ir jam gyvenimo, nes labiau niekam nereikalingas negu koks nusenes suo - tik todel ir tvardaus, nes turetu but labai sunku taip gyvent). tiesiog stengiuos mazai bendraut ir pagal galimybes nesusidurt, kiek tai imanoma kartu gyvenant.
dabar pati laukiuos, vaiko netrokstu, tik bandau kaip nors apsiprasti su ta mintim - ir dabar sunus man jau tiesiog isterija varo. ir taip vaikstau nervinga, nelaiminga, ir bet koks papildomas dirgiklis vercia svaidyt keptuves. iseities nematau kol kas, bet kaip susitaikyt su esama situacija ir savim?
Atsakyti
QUOTE(cirp @ 2010 06 25, 12:23)

dabar pati laukiuos, vaiko netrokstu, tik bandau kaip nors apsiprasti su ta mintim - ir dabar sunus man jau tiesiog isterija varo. ir taip vaikstau nervinga, nelaiminga, ir bet koks papildomas dirgiklis vercia svaidyt keptuves. iseities nematau kol kas, bet kaip susitaikyt su esama situacija ir savim?

O cia jums dabar taip paastrejo, kai laukiates, ar pries tai taip pat buvo?
Gal cia hormonai dasideda ir tiesiog praeis... unsure.gif
Tikra motine tai gerule, pasiseke vaikiu doh.gif
Atsakyti
pasiseke vaikui iki "negaliu" - motinele dar ir alimentu reikalavo, nes oficialiai vaikai pas ja, teko po teismus tasytis irodinejant kad vaikai pas teva, motina prie ju prieziuros neprisideda, tai ir alimentai neaisku kam cia isvis priklauso... man nebent... uz kantrybe tongue.gif
Atsakyti
Siaip jau, tevas turi teise buti su savo vaiku. Vaikas irgi turi pilna teise gyventi su tevu..nors suprantu ir jus - jums tas vaikas svetimas, nereikalingas. nelengva situacija...
Atsakyti
flight, as ne pries kad jie bendrautu - tegu susitinka, tegu eina kur nors, tegu veikia ka nors, tegu moka uz auginima - tik tiesiog tegu paima ji man is akiu! su viskuo kitu sutikciau... gal musu biolaukai kazkaip nesutampa... ar daugiau ner moteru, pas kurias nuolat gyventu vyro vaikai? g.gif
Atsakyti
Cirp, o gal jis labai panašus į mamą ir Tau pasąmonėj kyla kažkokios asociacijos?
Atsakyti
siaip jau dukte - gryna mama. su dukteria, kaip minejau, ir kartu gyvenom, ir dabar bendraujam
Atsakyti
QUOTE(cirp @ 2010 06 25, 12:50)
flight, as ne pries kad jie bendrautu - tegu susitinka, tegu eina kur nors, tegu veikia ka nors, tegu moka uz auginima - tik tiesiog tegu paima ji man is akiu! su viskuo kitu sutikciau... gal musu biolaukai kazkaip nesutampa... ar daugiau ner moteru, pas kurias nuolat gyventu vyro vaikai?  g.gif

Matyt cia problema konkreciai su situo vaiku, o ne del to, kad jis is pirmos santuokos.
Nes gi rase autore, kad su dukra sutaria ir normalius santykius palaiko... g.gif
Atsakyti
Man atrodo, jums labai palengvėtų, jei jūs jam pasakytumėt kokį kartą kažką tokio kaip "nu brač, kaip keista, kai nėščia, sėdžiu va ir nervuoja viskas biggrin.gif Esu kažkokia pikta ir pati nesuprantu kodėl. Jei ką, tai tu nekreipk dėmesio, ok?" biggrin.gif Ir pasakykit tą su šypsena, pati iš savęs nusišaipykit, manau, abiem lengviau bus unsure.gif
Atsakyti