Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje (6 tema)

Nu man aisku irgi noretusi kuo daugiau patogumu,bet va atostogom galim skirti tik 1000lt,tai va ir suku galva,ar buti kelias dienas ir gyventi kaip namie,ar siek tiek ilgiau bet truputi prasciau. Pernai buvom issinuomave mokyklos gatvej namuka su visais patogumais,bet siais metais jau siek tiek gaila,o norisi ir pabuti ne dvi dienas,o ilgeliau. Energetike esu atostogavusi gal budama 8 metu,daugiau ir neteko tokiam namuke buti,kur stovi tik lovos,bet jauciu siais metais rizikuosim,jokiu avansu nepervedam,nuvaziuosim ir apziuresim kas do daiktas tokie nemukai.
Atsakyti
QUOTE(saulutee @ 2010 07 07, 22:02)
As buvau ir siemet ten vaziuosiu  ax.gif  Kitur ne neieskau,man ten thumbup.gif

o kokios kambariu kainos? reklamoje maciau kad ir namelius jau turi.
Papildyta:
QUOTE(Emilyte @ 2010 07 07, 22:23)
Nu man aisku irgi noretusi kuo daugiau patogumu,bet va atostogom galim skirti  tik 1000lt,tai va ir suku galva,ar buti kelias dienas ir gyventi kaip namie,ar siek tiek ilgiau bet truputi prasciau. Pernai buvom issinuomave mokyklos gatvej namuka su visais patogumais,bet siais metais jau siek tiek gaila,o norisi ir pabuti ne dvi dienas,o ilgeliau. Energetike esu atostogavusi gal budama 8 metu,daugiau ir neteko tokiam namuke buti,kur stovi tik lovos,bet jauciu siais metais rizikuosim,jokiu avansu nepervedam,nuvaziuosim ir apziuresim kas do daiktas tokie nemukai.

manau, kad jums iseitis butu nuomotis kambari. ir pigiau, ir visi patogumai. mes taip darem pries kelis metus. mokyklos gatvej pas mociutes yra labai geru kambariu, o ir kainos nelabai kandziojasi.
Atsakyti
As ta pati sakiau vyrui,kad galim kambari nuomuotis,jis nori daugiau privatumo,nu galvoju si karta nusileisiu jam,gavom dvivieti namuka uz 40lt,tai nuvaziuosim paziuresim,sakiau jai bus labai baisu,tai atsisakysim.
Atsakyti
QUOTE(Emilyte @ 2010 07 07, 22:36)
As ta pati sakiau vyrui,kad galim kambari nuomuotis,jis nori daugiau privatumo,nu galvoju si karta nusileisiu jam,gavom dvivieti namuka uz 40lt,tai nuvaziuosim paziuresim,sakiau jai bus labai baisu,tai atsisakysim.

jei ka tai ta pacia diena vistiek kambari kur nors kitur gausit.
Atsakyti
Tai va pagalvojau,reikia pasiziurineti kelis variantus,uzsirasyti adresus,kad daug nesiblaskyti ir jei ka begsim nuo tokiu namuku,o gal nebus taip baisu kaip isivaizduoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emilyte @ 2010 07 07, 21:41)
Tai va pagalvojau,reikia pasiziurineti kelis variantus,uzsirasyti adresus,kad daug nesiblaskyti ir jei ka begsim nuo tokiu namuku,o gal nebus taip baisu kaip isivaizduoju g.gif


Nieko ten tokio labai baisaus nera. Mes vezemes ten ir savo el.plytele ir virduli tai tikrai nebuvo baisu biggrin.gif Tik tiek kad patogumai bendri ir lauke, na bet uztat netoli juros, galima pasisedeti ramiai prie namuko, saslyku pasikept smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 08 liepos 2010 - 09:20
QUOTE(Vission @ 2010 07 07, 19:29)
kiek kartų reikia išsinuomoti, kad pakrauptum biggrin.gif o kur su patogumais nuomojat? 4u.gif

Nuomavome gal trys kartus. Paskutini karta nuomavomes nameli "Rugiavedeje" blush2.gif kuri yra Pusino g. tai nuo tuo karto daugiau nenuomavome nameliu. O nuomoju kambari su visais patogumais, iau astunti metai poilsio namuose kurie yra Mokyklos 28. thumbup.gif
Atsakyti
Su draugu šiemet nusprendėme pailsėti Šventojoje... niekad nebuvome blush2.gif Užsirezervavome poilsio namuose "IEVA" dvivietį kambarį su dideliu balkonu, wc ir dušas tik mūsų kambariui. Bet virtuvėlės nėra, tik šaldytuvėlis ir virdulys. Para/100Lt. Biškutį baisoka, kad nebūtų labai jau prasta, nes kaina nemaža... g.gif Pervedėm avansą 100Lt, sakėm jei nepatiks, tai už tą 100Lt parą pabūsim ir ieškosim kitur lotuliukas.gif bet tikiuosi, kad viskas bus čiki thumbup.gif
Papildyta:
Dar žiūrėjau, kad Energetike nebrangūs nameliai... prie pat jūros.. bet neaišku, kaip jie atrodo, nes foto nėra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MariDona: 08 liepos 2010 - 10:41
Aš vakar grįžau iš Šventosios smile.gif Pabuvom tik 2 dienas, tai ėmėm namelį, o patogumai lauke. Dar važiuosim savaitei, tai imsim kambarį ar namelį su tualetu ir dušu, kuris bus viduje. Antradienį vanduo buvo šiltas, o trečiadienį net nesimaudžiau, tik pabraidžiau, nes kojas gėlė, vanduo šaltas verysad.gif Oras buvo geras, tikiuosi, kad jis bus taip pat geras, kai važiuosime savaitėlei smile.gif
Atsakyti
Sveiki, noretrumem islekti 2-3dienom prie juros. Bet pinigine neatsidaro sumoketi uz nakvyne 50 lt ir brangiau. Kazin ar galima butu rasti kambari su lova dviems be jokiu virtuviu ir dusu (ateitumem tik pernakvot) ir nemoketi didziuliu pinigu, o sakykim apsikeisti paslaugomis. ax.gif Mums 2-3 nakvynes, o as savo grozio paslaugas?
Atsakyti
Tai nuomuokites namuka kaip ir mes,dvivietis 40lt,lovos,spinta ir staliukas.
Atsakyti
QUOTE(Emilyte @ 2010 07 08, 14:07)
Tai nuomuokites namuka kaip ir mes,dvivietis 40lt,lovos,spinta ir staliukas.


Gal galima placiau. Koki kontakta arba internetini puslapi. Busiu BEGALO dekinga.
Atsakyti