Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje (6 tema)

QUOTE(smiltute11 @ 2010 07 09, 08:14)
o kas tau ten baisoka?? blink.gif


Na, pvz., cia nuomoja kambarius su patogumais uz 90 lt,vaizdelio nepalyginsi schmoll.gif (p.s. imeciau pirma pasitaikiusi skelbima, galima, manau, rasti ir daugiau).
Atsakyti
Mes vakar grizom is Sventosios, buvom 10 dienu, su oru pasiseke super thumbup.gif Labai gerai pailsejom. Buvom apsistoje skandinavisko tipo nameliuose Zuvedru gatvej. Iki juros gana toli, bet kadangi mes pasivaiksciot megstam, tai mums gerai buvo - nueidavom iki juros neskubedami per kokiu 15 minuciu. Turejom virtuvele, tai labai tuo dziaugemes- kelis kartus bandem valgyt kavinese, tai teko nusivilti - maistas neskanus, o ir per brangus uz tokio dydzio porcijas ir kokybe. Be to, labai bijojau del to, kad neapsikrest kokia zaraza - nepakankamai iskepta buvo ir vistiena, ir zuvis. Pradejom gamintis patys, tai buvo ir skanu ir daug pigiau. O va Palangoj viena diena buvom - tai valgem ten kavinej dienos pietus - buvo ir skanu, ir viskas puikiai paruosta, ir svarbiausia, kad kaina zmogui - 9,90 Lt. Tai uz 30 litu papietavom labai sociai ir skaniai. Maista pirkom Cento parduotuvej - visko ten visada buvo, tik zmoniu daug. Tai vaziavom viena diena i Juru muzieju, tai uzsukom i Maxima Klaipedoj ir apsipirkom maisto.
Dar ziauriai nusivylem zmoniu kultura - nu tokiu vaizdeliu prisiziurejau, kad noras listi i jura dingo. Pvz. Is juros islipa mergaite kokiu 9 metu - ir eina pas mama - ant uzpakalio ruduoja deme ir guzas (na manau supratot, kas tai), jinai eina ir rekia : Mama, pakakojau... O mamyte ramiai pakisa eiline nuoruka po smeliu ir sako: eik i jura issiplauk maudymke. Mergaite paklusniai bidzena link juros. Ramiausiai atsitupia vandeny, issikrapsto is maudymuko visa turini i jura, issiplauna uzpakali ir pareina, sako: jau. Mama: nu vot ir maladiec. doh.gif Po kurio laiko ta mamyte nueina i vandeni, ibrenda iki slaunu vidurio, ramiai pastovi, tada pritupia, ranka apsiprausia ir ramiausiai iseina. Nu baisu. Kaip zmones neturi visiskai jokio supratimo, nezinau... Siukslina pliaze, paskui patys guli. O ko jau ko, bet siuksliadeziu pilna.
Del nameliu ENergetiko kazkas klause - mes eidami pasivaiksciot keleta kartu pro ten ejom, tai durys buvo atviros - matem kaip jie atrodo, nu as ten nevaziuociau ne uz ka - kraupuma. Gal ju privalumas, kad arti jura, bet jau siaip tai jie baisus - baldai priestvaniniai, viskas ziauriai sena, o dar ir be patogumu. Manau, kad juose gal galima apsistot jei be vaiku ir jei kaina butu kokie 5 litai. O daugiau jie neverti.
Dar ziurejom tokius namelius Meguvos gatvej - poilsiaviete "Automobilistas" - mano supratimu per brangu - savaitei namelis 350 Lt, bet nera nei virtuves, nei patogumu - vienas kartas i dusa - 6 Lt. Kai viska sudedi, tai gaunasi daugoka. Neverti jie tokiu pinigu, irgi seni tarybiniai, simta metu netvarkyti schmoll.gif
Mes kur buvom apsistoje, tai mums patiko - nieko prasmatnaus, bet viskas ko reikia buvo - virtuvele, virykle elektrine 1 skyles, arbatinukas, indai, keptuve, puodas, puodukai ir t.t., televizorius, wc, dusas, stalas, sofa, tachta (baldai nauji), spinta, terasa su lauko baldais, masina parkavom uzdaram kieme, vaikams supynes yra, smelio deze, saslykines. Kitais metais jei vaziuosim ,tai vel bandysim ten, mums patiko thumbup.gif
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Praline @ 2010 07 09, 11:24)
Mes kur buvom apsistoje, tai mums patiko - nieko prasmatnaus, bet viskas ko reikia buvo - virtuvele, virykle elektrine 1 skyles, arbatinukas, indai, keptuve, puodas, puodukai ir t.t., televizorius, wc, dusas, stalas, sofa, tachta (baldai nauji), spinta, terasa su lauko baldais, masina parkavom uzdaram kieme, vaikams supynes yra, smelio deze, saslykines.

o kur cia yra?
kokia kaina ?
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2010 07 09, 09:53)
Na, pvz., cia nuomoja kambarius su patogumais uz 90 lt,vaizdelio nepalyginsi schmoll.gif  (p.s. imeciau pirma pasitaikiusi skelbima, galima, manau, rasti ir daugiau).



Jo ir paskambinus sako para 150lt lotuliukas.gif o kur skelbiama kaina 90 g.gif atsako cia birzelio menesi tokios kainos, priklausomai kiek busit laiko galim padaryt nuolaidele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidagad @ 2010 07 09, 11:48)
o kokia kaina?


Prase 120 ar 130 uz trivieti kambari, nes dar birzelis buvo, bet kadangi emem 10 dienu, tai nuleido iki 95 Lt. dabar gal kazkiek brangiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2010 07 09, 11:34)
o tai kontaktus galima butu gauti?
ar galima kur internete pasiziureti,gal foto yra? g.gif

Internete tikrai foto nera, nes nesireklamuoja. O pasiskambinti gali tel.867017287
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2010 07 09, 11:53)
o kur cia yra?
kokia kaina ?

Zuvedru 53, Sventoji. Kontaktai
Atsakyti
QUOTE(MariDona @ 2010 07 08, 11:42)

Dar žiūrėjau, kad Energetike nebrangūs nameliai... prie pat jūros.. bet neaišku, kaip jie atrodo, nes foto nėra  g.gif

ejom pro sali, tai man jie baisoki pasirode. sovietmecio liekana
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 07 09, 00:40)
šiemet už šį kambarį, kuriame buvome keturiese (trys suaugę ir 13mvaikas)mokėjome 80lt.  Praeitais metais už dvivietį mokėjome 50lt  4u.gif
p.s.dar ir balkonas yra 4u.gif

Pobaisiai atrodo unsure.gif
Mes už tiek pat nuomojam pas žmogų- jos butas per du aukštus, tai pirmame gyvena pati, antrame aukšte du kambariai nuomai. Suremontuoti, tvarkingi. Atskirai poilsiautojams antrame aukšte dušas, tualetas, šaldytuvas, didelis veidrodis, kambariai užrakinami. Kambaryje dvigulė plati sofa - lova, kušetė, spinta, tv. Drąsiai galima gyventi trims suaugusiems ir vaikui. Jei reikia virtuvės, galima naudotis jos, kaip ir visais indais, įrankiais, lauke pavėsinė.
Manau, kad už tiek galėjot rasti ir geriau ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Turiu vieną klausimuką 4u.gif Visad į pajūrį važiuodavome kaip sakant "na ura" ir tik nuvažiavę ieškodavom kur gyventi, o šį kartą, kadangi važiuojam jau su vaiku, nesinori aip, o jeigu nerasim kur apsistot už padorią kainą... O į Šventąją ir šiaip pirmą kartą važiuojam, tai apie ją kaip ir nieko nežinau... Sakykit, kaip yra užsisakant kambarį telefonu - visada prašo avanso? O kokia garantija, kad pervedus avansą tikrai niekam kitam neatiduos to būsto, ar čia tiesiog kaip sakant "ant pasitikėjimo"einama?
Atsakyti
QUOTE(Adlim'a @ 2010 07 09, 16:40)
Sveikos,

Turiu vieną klausimuką  4u.gif  Visad į pajūrį važiuodavome kaip sakant "na ura" ir tik nuvažiavę ieškodavom kur gyventi, o šį kartą, kadangi važiuojam jau su vaiku, nesinori aip, o jeigu nerasim kur apsistot už padorią kainą... O į Šventąją ir šiaip pirmą kartą važiuojam, tai apie ją kaip ir nieko nežinau... Sakykit, kaip yra užsisakant kambarį telefonu - visada prašo avanso? O kokia garantija, kad pervedus avansą tikrai niekam kitam neatiduos to būsto, ar čia tiesiog kaip sakant "ant pasitikėjimo"einama?


Bent jau as laikausi taisykles - nuomuojuosi tik is tu, kas turi bent jau kazkokia interneto svetaine, kurioje yra visi rekvizitai. Dar ne karto nebuvo jokiu problemu - avansa pervedi ir ramiai sau vaziuoji. Sukciai negais laiko kurdami tinklapius, jie skelbimus deda trumpalaikius. O avanso tai man atrodo normalu, kad praso - o jei rezervuosi, o paskui neatvaziuosi, nes kitur rasi. Apsidraudimas cia abiem pusem.
Atsakyti

Praline ir mes tame paciame kambaryje gyvenome bigsmile.gif
Atsakyti