Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje (6 tema)

QUOTE(saulutee @ 2011 05 18, 21:11)
Yra Šventojoj ir parduotuvės ir bankomatas prie Cento pardės  ax.gif


Supratau,ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(* Pati Ta* @ 2011 05 18, 11:54)
blink.gif  blink.gif  paguode  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Neguodziu,tik Vienybeje gero poilsio nebus,nes ten salygos antisanitarines ir t.t cool.gif
Atsakyti
Nuomos skelbimai forume draudžiami.
Moderatorė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 22 gegužės 2011 - 18:31
Sveiki,

Gal kam teko atostogauti Vyto sodyboje Sventojoje http://www.vytosodyba.lt?
Rezevavau rastini kotedzo tipo rastini namuka? Gal zinote kaip ten atrodo realybeje?
Atsakyti
Ar lankosi čia Šventojoj gyvenančios? Būsim netrumpai, tai būt didelis patogumas išskalbt vaikų drabužius su skalb.mašina bent kartą ax.gif Gal kas sutiktų padėti? ax.gif 4u.gif Labai laukčiau až.
Kažkaip nelabai realu, kad būtų kokia vieša skalbykla? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jūra*: 24 gegužės 2011 - 09:11
QUOTE(amba @ 2011 05 22, 10:12)
Sveiki,

Gal kam teko atostogauti Vyto sodyboje Sventojoje http://www.vytosodyba.lt?
Rezevavau rastini kotedzo tipo rastini namuka? Gal zinote kaip ten atrodo realybeje?

bigsmile.gif
mane irgi domina apie sia sodyba atsiliepimai, taip pat mastau ten rezervuotis thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal galite rekomenduoti Šventojoje ramią vietą pailsėti su mažais vaikais. Norisi, kad būtų virtuvėlė, pirmas aukštas, minimali žaidimų aikštelė vaikams - na bent supynės. Skambinau į www.osupyne.lt, bet norimu laikotarpiu nėra vietos. "Euro remonto" nereikia ...
Atsakyti
http://www.zuvedrutakas.lt/
Mes čia buvom prieš porą metų,tai visai nieko,tik jūra tolokai.Ir vaikui buvo ką veikt,nes yra smėlio dėžė,supynės.Ir šiaip rami vieta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulutee: 24 gegužės 2011 - 12:28
QUOTE(saulutee @ 2011 05 24, 13:28)
http://www.zuvedrutakas.lt/
Mes čia buvom prieš porą metų,tai visai nieko,tik jūra tolokai.Ir vaikui  buvo ką veikt,nes yra smėlio dėžė,supynės.Ir šiaip rami vieta.

Rašo, kad iki jūros 800m. na, kaip suprantu, jie čia matuoja ne einant keliu, o tiesiog statmenį išvedę g.gif bet mes pernai Žuvėdrų gatvėje gyvenome - nėra taip toli iki jūros. Įmanoma nueiti ax.gif
O dėl Vyto sodybos - aš ten nebuvau, bet vos nesusigundžiau. Tik atbaidė, kad virtuvėlė ne namelyje, o atskirai - nepatogu su vaikais, o jei dar lyja lauke doh.gif

Ir šiaip - labai skurdus pasirinkimas tokių vietų, kad ir vaikams būtų smagu kieme, ir elementarūs patogumai būtų, ir kad iki jūros ne su mašina reiktų važiuoti, ir ne kosminė kaina rolleyes.gif
Atsakyti
Nu mes dabar trečius metus iš eilės važiuosim į Vilą-Ingą.Po Žuvėdrų tako kžkaip apsistojom ten ax.gif Jūra netoli,vaikui yra ką veikt,šeimininkė labai faina,tik žmonių ten būna visą laiką.Bet mums ten viskas thumbup.gif Kažkaip man atrodo,kad Žuvėdrų take kažkaip ramiau,nes ten virtuvėle kiekvienam numeryje yra,o čia reikia bendroj išsitekt.Bet aš praktiškai nieko negaminu,yai man viskas čiki ten smile.gif
Atsakyti
Gal kas atostogavot "Vaivorykstes" namukuose?

Tiesa kam reiks esu rezervavus namuka visa atskira - virtuve, vanduo saltas, tv, virdulys. telpa 3 - 4 zmones. Tik dusas mokamas 5 Lt ir WC atskirai, bet rakinamas. Uz Parselio rojaus. Nuo liepos 11 - 21 d. Kaina 800 Lt. Kol kas dar neperleidziu, bet susidomejusios galit parasyt, jei jau rasiu kita, tuo atveju parasysiu 4u.gif

Ieskome su visais patogumais, t.y. aktualu WC, karstas vanduo ir dusas, nes su 2 - iem vaikais. Ir mano vyrui reikia doh.gif s patogumais.
Atsakyti
Nelabai suprantu tokių, kurie metrus iki jūros skaičiuoja, bet važiuoja ištisus kilometrus. Malonumas pasivaikščiot link jūros. Dar toliau apsigyvenus galima pigesnę kainą gauti. Bet negi nemalonu su vaikais už rankyčių susikibus paivaikščiot? Koks skirtumas - 5 ar 15 minučių? Jei malonu, tai turėtų būti arčiau antras variantas. Vila Inga geras variantas, tik reik nusiteikt nuolatiniam sąlyčiui su kitais poilsiautojais, bet kam tai patinka - kodėl gi ne? Yra ir kitų gerų pasiūlymų, tik keista, kai ieškoma "kuo arčiau". Na, tikrai keista.
Atsakyti