Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis II

Kalbame toliau apie šiltnamius ir juose auginamas daržoves 4u.gif

user posted image

Ankstesnė tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 29 birželio 2010 - 22:48
ŠILTNAMIUKĄ PASTAČIAU
TEN AGURKUS AUGINAU,
POMIDORAI RAUDONAVO
JUOS VISA ŠEIMA RAGAVO...
VITAMINŲ, MINERALŲ
VISIEMS METAMS MES JŲ GAVOM...

4u.gif Sveiki sugrįžę į naują temutę!
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 06 30, 07:29)
ŠILTNAMIUKĄ PASTAČIAU
TEN AGURKUS AUGINAU,
POMIDORAI RAUDONAVO
JUOS VISA ŠEIMA RAGAVO...
VITAMINŲ, MINERALŲ
VISIEMS METAMS MES JŲ GAVOM...

4u.gif Sveiki sugrįžę į naują temutę!

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 06 30, 06:29)
ŠILTNAMIUKĄ PASTAČIAU
TEN AGURKUS AUGINAU,
POMIDORAI RAUDONAVO
JUOS VISA ŠEIMA RAGAVO...
VITAMINŲ, MINERALŲ
VISIEMS METAMS MES JŲ GAVOM...

4u.gif Sveiki sugrįžę į naują temutę!



LIUKS EILĖRAŠTUKAS, PAKĖLEI NUOTAIKĄ IŠ PAČIO RYTO thumbup.gif
Atsakyti
jau karta teko skaityti kad reikia ir agurkus geneti.., bet man kazkaip neaisku, kokius lapus ar naujus stiebus? , nes ten agurkau uzsimezga tai kaizkaip gaila, o lapu genejimas bus kiek naudingas g.gif ?
Atsakyti
Kur visos prapuolėt verysad.gif taip įdomu skaityti apie kitų patirtį. Ravėjau šiltnamį ir padariau kelias foto,kokybė nekokia, nes su telefonu,o dar ir žemėm biškį išteptas buvo biggrin.gif bet temos pagaivinimui tiks gal blush2.gif
Citrininė katžolė
user posted image
Melisa
user posted image
Vaistinė ožragė
user posted image
Žemuoginiai špinatai
user posted image
Bazilikai
user posted image
Čiobreliai
user posted image
Darželinė žiomenė
user posted image
Raudonėlis
user posted image

Pomidorai netinkami rodymui,nes labai nekaip auga. Labai vėlai šiltnamį gavau,tai perstypusius mirštančius išnešiau. O dabar ir susirgo kažkuo doh.gif
Atsakyti
Natha
Na bet prieskoniai tai gražūs.
Atsakyti
QUOTE(Natha @ 2010 07 08, 13:14)
Kur visos prapuolėt  verysad.gif  taip įdomu skaityti apie kitų patirtį. Ravėjau šiltnamį ir padariau kelias foto,kokybė nekokia, nes su telefonu,o dar ir žemėm biškį išteptas buvo biggrin.gif bet temos pagaivinimui tiks gal  blush2.gif


Oho kaip gražu, kokie faini prieskoniai . O dėl pomidorų linkime pasveikti iki derliaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natha @ 2010 07 08, 14:14)
Kur visos prapuolėt  verysad.gif  taip įdomu skaityti apie kitų patirtį. Ravėjau šiltnamį ir padariau kelias foto,kokybė nekokia, nes su telefonu,o dar ir žemėm biškį išteptas buvo biggrin.gif bet temos pagaivinimui tiks gal  blush2.gif

Oho, kiek prieskonių bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Natha @ 2010 07 08, 13:14)
Kur visos prapuolėt  verysad.gif  taip įdomu skaityti apie kitų patirtį. Ravėjau šiltnamį ir padariau kelias foto,kokybė nekokia, nes su telefonu,o dar ir žemėm biškį išteptas buvo biggrin.gif bet temos pagaivinimui tiks gal  blush2.gif
Citrininė katžolė
Melisa
Vaistinė ožragė
Žemuoginiai špinatai
Bazilikai
Čiobreliai
Darželinė žiomenė
Raudonėlis

Super prieskoniukai wub.gif thumbup.gif
Daugumą iš jų galėsi ir laukan persodinti. Pas mane lauke bujoja citrininė katžolė, melisa, čiobreliai, raudonėlis - labai gerai auga thumbup.gif
Jei būtum arčiau atlėkčiau pas tave su pyragu, kad kitų duotum bigsmile.gif
Gal gali pasidalinti, kur naudoji vaistinę ožragę ir koks žemuoginių špinatų skonis ax.gif
Atsakyti
Dėkui visoms už gerus žodžius 4u.gif

Asese, mielu noru pasidalinčiau ir be pyrago mirksiukas.gif Aš pirmi metai šiltnamį ir daržą turiu,tai dar nespėjau panaudoti augalų pagal paskirtį smile.gif Šiaip ožragė labai nuo daug ko padedanti vaistažolė kiek skaičiau,jos sėklos labai jau naudingos,tai žiūrėsiu kaip ten bus smile.gif o žemuoginiai špinatai tikėjausi bus tinkami uogienę virt ir šiaip dekoratyvūs, bet forumuose pasiskaičiau,kad uogos beskonės,ne itin išvaizdžios,o ir pats augalas kaip bjauriausia piktžolė užsisėja doh.gif tai irgi laukiu kas gausis smile.gif Turėjau prieskonių dar daugiau,bet šiltnamy vietos nebeliko. tad visus šiuos ir dar kitus susėjau lauke, prie namo,bet nepamačiau,kad lašai nuo stogo ant jų kris doh.gif (na stogas toks keistas,o ten iki mano darželio žolės augo,tai nesimatė). Po pirmo gero šios vasaros lietaus radau žemes ištaškytas į pusės metro aukštį doh.gif (ant namo sienos matėsi) tad lauke turiu čiobrelius, kuminus,pora levandų (tuoj mirs) ir anyžinių ožiažolių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natha @ 2010 07 08, 19:00)
Dėkui visoms už gerus žodžius  4u.gif

Asese, mielu noru pasidalinčiau ir be pyrago  mirksiukas.gif  Aš pirmi metai šiltnamį ir daržą turiu,tai dar nespėjau panaudoti augalų pagal paskirtį smile.gif Šiaip ožragė labai nuo daug ko padedanti vaistažolė kiek skaičiau,jos sėklos labai jau naudingos,tai žiūrėsiu kaip ten bus smile.gif o žemuoginiai špinatai tikėjausi bus tinkami uogienę virt ir šiaip dekoratyvūs, bet forumuose pasiskaičiau,kad uogos beskonės,ne itin išvaizdžios,o ir pats augalas kaip bjauriausia piktžolė užsisėja  doh.gif tai irgi laukiu kas gausis smile.gif Turėjau prieskonių dar daugiau,bet šiltnamy vietos nebeliko. tad visus šiuos ir dar kitus susėjau lauke, prie namo,bet nepamačiau,kad lašai nuo stogo ant jų kris  doh.gif  (na stogas toks keistas,o ten iki mano darželio žolės augo,tai nesimatė). Po pirmo gero šios vasaros lietaus radau žemes ištaškytas į pusės metro aukštį  doh.gif  (ant namo sienos matėsi) tad lauke turiu čiobrelius, kuminus,pora levandų (tuoj mirs) ir anyžinių ožiažolių smile.gif

Labai gerai tu sugalvojai - reikės man kitąmet pasidaiginti šiltnamyje priekonių ir vaistažolių. Paaugusius iškelsiu daržan smile.gif Nes lauke pasėjau įvairių sėklyčių ir neišdygo unsure.gif Irgi lietus ištaškė....
Atsakyti