Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

QUOTE(NIDA @ 2011 01 29, 16:06)
O kad nunesi toliau,tai jie vis tiek kazkada atsliaus..
Papildyta:

Va cia tai garantuota apsauga nuo drugeliu. ir as siemet taip bandysiu  biggrin.gif


Kiekviena vakara vaziuoju 4 km. pieno pas ukininka, sustoju dideliame miske ir ispilu sraigiu kibira. Per toli pareiti, visgi nuo namu miskas 2 km..
Zudyti gi gaila, o sraigiu milijardas, po agro plevele irgi sugeba palisti..
Nors agro plevele labai gera apsauga nuo drugeliu, faktas.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 29, 10:16)
drinks_cheers.gif
be to, ar nieks nebandė pamatuot, kiek tokios bulvės sukaupia nitratų? Juk mėšlas dedamas ant viršaus, nepersikasa su žemėm. Na, nežinau, manęs nežavi.

Iš kur tas mėšlas? g.gif Aš tai dėjau paprastus sausus šiaudus g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2011 01 29, 13:38)
Kažkur esu skaičiusi, kad būtent tagetes šliužai ir mėgsta. O kai aš šalia kopūstų buvu pasodinusi nasturtų, tai ir nasturtas ir kopūstus žali vikšrai graužė  blink.gif

šliužai tagečių tai tikrai nemėgsta - ne vienus metus išbandytas variantas. O štai vikšrelius nasturtės tikrai prišaukia.

QUOTE(polonia @ 2011 01 29, 17:47)
Kiekviena vakara vaziuoju 4 km. pieno pas ukininka, sustoju dideliame miske ir ispilu sraigiu kibira. Per toli pareiti, visgi nuo namu miskas 2 km..
Zudyti gi gaila, o sraigiu milijardas, po agro plevele irgi sugeba palisti..
Nors agro plevele labai gera apsauga nuo drugeliu, faktas.

ui, kad matytumėt, kokiu greičiu jos juda. Tie keturi km mažokas atstumas. Rimtai, nejuokauju.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 29, 19:50)

ui, kad matytumėt, kokiu greičiu jos juda. Tie keturi km mažokas atstumas. Rimtai, nejuokauju.

Kaip mes rupūžes - tik išvežame, o jos (ar kitos) ir vėl pas mus, niekaip jų neatsikratome doh.gif (žinau, kad tai geri gyvūnai, bet jų siaubingai bijau o jos vis nori ant rankų užšokti fear.gif )
Atsakyti
Aprašysiu savo patirtį pernai auginant bulves smile.gif Auginau 3 būdais: tradiciškai žemėje, po šiaudais ir maišuose. Pirkau sėklines bulves parduotuvėje.
1. Žemėje gražiai išdygo, augo, bet staiga pradėjo gelsti, nurudavo, bulves kokias pakasiau, tokio dydžio ir tik po 2-3 iš kero iškasiau. Gal maras užėjo ar kas, nežinau, bet nepurškiau nuo ligos niekuo.
2. Po šiaudais: dėjau ant žemės kartono, prakirtau skyles, dėjau po bulvę ir užmečiau komposto. Vargo jokio, sudygo vėliau, bet augo gerai, derlius būtų visai nieko, tik kad apgraužė vabalai beveik kiekvieną... Pliusas, kad toje bulvių auginimo vietoje vasarą garšvos nesimatė smile.gif
3. Auginau maišuose, nusižiūrėjus iš anglų, labai ten reklamuoja tokį auginimo būdą. Pili maiše žemės kokius 10 cm, išdėlioji bulves ir užpili žeme kokius 5 cm, bulvės išdygsta ir reikia vis joms augant užpylinėt žemių, taip pilnas maišas būtų bulvių. Aš užpyliau žemių tik 2 ar 3 kartus, tai man jos labai išstypo ir bulvės užsimezgė tik giliausiam sluoksnyje, bet derlius buvo iš visų 3 būdų geriausias. Šiemet bandysiu dar kartą taip auginti, paeksperimentuosiu, bet gal tik 1 maiše.
Atsakyti
QUOTE(pilo @ 2011 01 29, 20:15)
3. Auginau maišuose, nusižiūrėjus iš anglų, labai ten reklamuoja tokį auginimo būdą. Pili maiše žemės kokius 10 cm, išdėlioji bulves ir užpili žeme kokius 5 cm, bulvės išdygsta ir reikia vis joms augant užpylinėt žemių, taip pilnas maišas būtų bulvių. Aš  užpyliau žemių tik 2 ar 3 kartus, tai man jos labai išstypo ir bulvės užsimezgė tik giliausiam sluoksnyje, bet derlius buvo iš visų 3 būdų geriausias. Šiemet bandysiu dar kartą taip auginti, paeksperimentuosiu, bet gal tik 1 maiše.

O tai ta maisa atidaryta palikti,kad saules gautu? zemem uzpilinet,kad visiskai stiebelio nesimatytu,ar kaip? Negirdejau dar tokio budo.
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2011 01 29, 18:27)
O tai ta maisa atidaryta palikti,kad saules gautu? zemem uzpilinet,kad visiskai stiebelio nesimatytu,ar kaip? Negirdejau dar tokio budo.

maiše, tokiame baltame celofaniniame ar pan., bet ne medžiaginiame, išdūriau dugne skylutes, atraitojau jį, kai daigai paauga, paaukštinami po truputį maišo kraštai. O žemių užpilti po kelis cm, kad kyšotų viršūnės, na, panašiai kaip apkaupiant.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilo: 29 sausio 2011 - 18:51
QUOTE(pilo @ 2011 01 29, 19:49)
maiše, tokiame baltame celofaniniame ar pan., bet ne medžiaginiame, išdūriau dugne skylutes, atraitojau jį, kai daigai paauga, paaukštinami po truputį maišo kraštai. O žemių užpilti po kelis cm, kad kyšotų viršūnės, na, panašiai kaip apkaupiant.


bigsmile.gif kaip įdomu.. net daržo nereikia.. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2011 01 29, 17:45)
Iš kur tas mėšlas? g.gif Aš tai dėjau paprastus sausus šiaudus g.gif


aprašyme, kurį aš skaičiau, buvo rašoma apie mėšlą, kompostą ir šiaudus.
Atsakyti
Mergaitės, kur perkat Ledo (Iceberg) salotų sėklas? Aš niekur nerandu.. rolleyes.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti