Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 5

Sveiki

mane domina klausimas ar galima laikyti šaldiklį balkone? Minusinės temperatūros ten nebūna

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2010 09 22, 11:28)
Sveiki

mane domina klausimas ar galima laikyti šaldiklį balkone? Minusinės temperatūros ten nebūna

Ačiū


Visi gamintojai teiks, kad reikalingos normalios eksplotavimo salygos ir laikyti balkone negalima.
Taciau saldiklis turetu veikti normaliai ir balkone, tik jeigu labai dregna, gali greitai paveikti ji korozija.
Atsakyti
Kažkada rašiau klausdama įmontuojamas ar ne biggrin.gif Tai visgi grožis nugalėjo ir ieškome įmontuojamo šaldytuvo. Mums reikia trijų kamerų šaldytuvo. Galėtume tam skirti iki 1500 Lt, geriausia kainos ir kokybės santykis biggrin.gif Gal ką galėtumėt rekomenduoti 4u.gif
Atsakyti
Aš norėčiau Snaigės šaldytuvo, bet nerandu modelio, kad būtų nulinė zona. Ar Snaigė gamina tokius, nulinukus?
Atsakyti
QUOTE(sotto @ 2010 09 28, 12:44)
Aš norėčiau Snaigės šaldytuvo, bet nerandu modelio, kad būtų nulinė zona. Ar Snaigė gamina tokius, nulinukus?


Negamina. Snaigei dar toli iki tokiu technologiju.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2010 09 28, 13:58)
Negamina. Snaigei dar toli iki tokiu technologiju.

Ačiū už atsakymą, labai gaila . O koks požiūris į Fagor šaldytuvus?
Atsakyti
ką manot apie įmontuojamą šaldytuvą Electroliux ERN 29750 ir SC 91844-5-i
g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naaringiux: 01 spalio 2010 - 10:14
Noriu keist saldytuva, bet nieko neismanau doh.gif kiek parduotuvej issiaiskinau tai issirinkau Bloomberg KSM 9650XA+

Gal kas turit, ar patenkinti? Ar siaip nuomone kokia..... Dekui 4u.gif

Atsakyti
gal galėtų, kas pasakyti, kas gali būti mano šaldytuvui. Samsung (no frost sistema) - kai atidarau duris ir jas uždarau, tai jis trumpam ūžia, kokias pora sekundžių. Jei durys uždarytos, o jas paspaudžiu tai irgi kažkoks įdomus garsas, bet lyg ne iš durų, o iš galo būtų tas garsas g.gif ar čia jau jam kaput?
Atsakyti
Išsirinkau šaldytuvą samsung RL34ECVB1/BWT, tinkamas dydis ir spalvą. Būtent del smelio spalvos, kad be atsikišusių rankenų ... Kaip Samsung kokybė , gal yra kokių geresnių, panašaus šaldiklio tūrio, ir spalvos . Ji labai gražiai derinsis prei naujų virtuvinių baldų. įmontuojamo šaldytuvo deja negalėjau pasirinkt, del mažos virtuvės . g.gif
Atsakyti
Noreciau konsultacijos.
Trime Snaige jau 5 metai. Saldytuvas pastoviai dirba (uzia), taip uzia jau kokia savaite. Viduje salta, kameroj - minusine. Atitirpinau, nes senokai ta dariau, bet nepadejo. Ar tai reiskia, kad jis tuoj suges? ax.gif
Ir dar, ka reiskia temperaturos reguliatoriaus skaiciukai: 1- tai salciausia, 5- silciausia ar atvirksciai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga @ 2010 10 06, 10:35)
Noreciau konsultacijos.
Trime Snaige jau 5 metai. Saldytuvas pastoviai dirba (uzia), taip uzia jau kokia savaite. Viduje salta, kameroj - minusine. Atitirpinau, nes senokai ta dariau, bet nepadejo. Ar tai reiskia, kad jis tuoj suges? ax.gif
Ir dar, ka reiskia temperaturos reguliatoriaus skaiciukai: 1- tai salciausia, 5- silciausia ar atvirksciai?  blush2.gif


Snaiges saldytuvuose:
1 - silciausia
5 - salciau
Pastoviai neturi dirbti.
Atsakyti