Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 5

QUOTE(KaZantipA @ 2011 06 14, 08:05)
ti kad kaip tik rase kad snaige blogas  g.gif pasimeciau tarp pigiu saldytuvu biggrin.gif noriu pirkt uz 1500 max. metalo spalvos, na snaige man irgi visai nieko, bet kad butu geras, bent dirbtu tyliai

o ko jums nepatinka sis modelis:
http://www.snaige.lt...cioje_rf34sm/90
apie koki modeli rase blogai? pries 5-10metu gaminta? nemanau, kad uz panasia klase elektrolux pranasesnis
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2011 06 14, 22:16)
o ko jums nepatinka sis modelis:
http://www.snaige.lt...cioje_rf34sm/90
apie koki modeli rase  blogai? pries 5-10metu gaminta? nemanau, kad uz panasia klase elektrolux pranasesnis


na man jis patinka, na kiek skaiciau forumuose tai sako snaiges atlaiko lygiai garantini laikotarpi - 2 metus, ir viskas


o kaip BOSH saldytuvai?
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2011 06 15, 11:16)
o kaip BOSH saldytuvai?

Gerai, net ir turkijoje pagaminti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 06 15, 10:51)
Gerai, net ir turkijoje pagaminti  biggrin.gif


o turkija tipo gerai? siaip turkai nelabai kokie darbinikai manau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2011 06 15, 12:06)
o turkija tipo gerai? siaip turkai nelabai kokie darbinikai manau biggrin.gif

Tipo ten viena iš Bosch šaldytuvų gamyklų yra.
O kokie jie ten darbininkai nežinau. Deja buvau tik kurortuose biggrin.gif
Palangoje pasėdėjus, apie lietuviškų "Snaigių" gamintojus taip pat nelabai ką pasakysi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 15 birželio 2011 - 10:58
cia jau tikrai biggrin.gif
Atsakyti
Snaige turejo brolis, pirko pries 18 metu...... laike thumbup.gif ...... saldytuvas nepakeiciamas, todel kai prireike didesnio ir modernesio vel pirko snaige, tevai taip pat ilgai negalvojo ir griebe snaige..... brolis 5 metus turejo (pakeite jau neapsikente), tevu saldytuvui 4 metai, vaizdelis graudus, isluzineje duru lentynos, nuluze kameros stalciu dureles, gumos krenta, o dabar dar ir atplyse......tarp kitko saldo visai neblogai...... taigi ziurinejasi kita jau tikrai ne snaige nezinau kokia plastmase ta snaige sudejo, bet kad viskas trupa ten blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2011 06 15, 12:17)
1.Snaige turejo brolis, pirko pries 18 metu...... laike  thumbup.gif ...... saldytuvas nepakeiciamas, todel kai prireike
2.didesnio ir modernesio vel pirko snaige, tevai taip pat ilgai negalvojo ir griebe snaige..... brolis 5 metus turejo (pakeite jau neapsikente), tevu saldytuvui 4 metai, vaizdelis graudus, isluzineje duru lentynos, nuluze kameros stalciu dureles, gumos krenta, o dabar dar ir atplyse.....
3..tarp kitko saldo visai neblogai...... taigi ziurinejasi kita jau tikrai ne snaige nezinau kokia plastmase ta snaige sudejo, bet kad viskas trupa ten  blink.gif

1. snaige pirkta pries 12-14 metu-jokiu priekaistu, labai tyliai dirba, bijau i kita keisti del tylumo, o seseriai panasaus modelio pirkto pries 8 metus, sutruko kamera vidine-plastmase, bet nuo to saldymo kokybe nekinta.
2. Eina kalba apie siuo metu einanti, konkretu modeli, o ne pries kelis metus gaminta. Tiesa snaige RF34 A++ skiriasi ir dizainu ir viduriais ir parametrais, klimato klase nuo paprastos RF34, , taip kad neapsigaukit
3. be gumu neturetu saldyti gerai.
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2011 06 15, 21:20)
3. be gumu neturetu saldyti gerai.



Gumos yra, jos tik atplyse buvo... kai uzdarai uzremi jas labai gerai jos laikinai vel prikimba wink.gif, atidarant vel atsiknoja...... beja sake pasikeite 100 lt sumokejo uz jas, saldytuva nes i sandeliuka o virtuveje statysis nauja, tik ne snaige....... nesvarbu koks tas modelis dabartinis ar ne, bet jie savo marke sugadino pigiu plastmasiu sukrove. is kur zinoti gal tam modeliui super geram vel plastika pigu sukrove ir mano modernus saldytuvas vel luzineti prades po keliu metu puikiai saldydamas wink.gif O gal jau ir toje srityje taupyti rpadejo ir saldymas nebebus toks puikus
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 05 23, 10:09)
Na ponia "kice" prieš būdama tokia kategoriška, galėtų atsakyti į vieną klausimą: kiek kitokių gamintojų šaldytuvų jai teko turėti? Kokių gamintojų ir su kokiais privalumais.
Tiesiog dėl to, kad galėtume įsivertinti jos pastebėjimų "svorį".
Nuo saves pridėsiu tiek, kad daugelis europinių brandų šaldytuvų tą baisiąją "mumijų gaminimo sistemą" NoFrost turi tik šaldikliuose  lotuliukas.gif . Na o ten produktai vis tiek maišeliuose arba dėžutėse. Pavyzdys: Electrolux ENB 34633W.



1. gyvenu jau dauuug metu, visi pazistami, gimines, draugai turi saldytuvu - ivairiu.. Nuo devetu uz 500 iki ypatingu uz 5000.. Pries pirkdama nauja studijuoju situacija
2. Mano megstama snaige neturi aplamai No frost.. O as kazkur rasiau apie no frost ne saldymo kameroj? biggrin.gif
Taip kad jusu postas patvirtina mano minti - no frost visai nebutina smile.gif

Kadangi mano pajamos vidutine, tai nesiruosiu pirktiitin brangaus saldytuvo vien del vardo.. geriau jau pigesni keisiu dazniau - nes keiciasi technologijos, elektros sunaudojimas ir t.t. smile.gif

Mane nustebino Snaiges kainos:
http://www.e-senukai...-a-snaig_2.html
Kazko itartinai pigus.. Jokiu pletku nerandu internete kodel..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2011 06 16, 08:27)
1. gyvenu jau dauuug metu, visi pazistami, gimines, draugai turi saldytuvu - ivairiu.. Nuo devetu uz 500 iki ypatingu uz 5000.. Pries pirkdama nauja studijuoju situacija
2. Mano megstama snaige neturi aplamai No frost.. O as kazkur rasiau apie no frost ne saldymo kameroj? biggrin.gif
  Taip kad jusu postas patvirtina mano minti - no frost visai nebutina smile.gif

Kadangi mano pajamos vidutine, tai nesiruosiu pirktiitin brangaus saldytuvo vien del vardo.. geriau jau pigesni keisiu dazniau - nes keiciasi technologijos, elektros sunaudojimas ir t.t. smile.gif

  Mane nustebino Snaiges kainos:
http://www.e-senukai...-a-snaig_2.html
  Kazko itartinai pigus.. Jokiu pletku nerandu internete kodel..


na taip, kaina labai maza g.gif na as nusprendziau kad imsiu A ++ klse, iki 1800lt, vaziuosiu i topo centra, ten didziausias pasirinkimas
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2011 06 16, 09:50)
na taip, kaina labai maza  g.gif na as nusprendziau kad imsiu A ++ klse, iki 1800lt, vaziuosiu i topo centra, ten didziausias pasirinkimas

Su tokiu biudžetu nepamirškite ir Ogminos.
Atsakyti