Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 5

Pasitikslinau LIEBHERERR CP 40560,tai kad meistrai nenori apsiimti tvarkyti,atvaziuoja,pasiziuri ir isvaro doh.gif ,jau 2 sav sedim be saldytuvo,gal pasakytumete kaip WIRPOOL saldytuvai
Atsakyti
Sveiki, gal zinote kodel kartais saldytuve pradeda rinktis vanduo? Nesiseka man su jais, turejau Snaige, tai ledas ant nugarines sieneles laikesi ir saldydavo virtuve, dabar jau gudresnis Ardo, tai vanduo teka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausreka @ 2010 08 18, 12:13)
Pasitikslinau LIEBHERERR CP 40560,tai kad meistrai nenori apsiimti tvarkyti,atvaziuoja,pasiziuri ir isvaro doh.gif ,jau 2 sav sedim be saldytuvo,gal pasakytumete kaip WIRPOOL saldytuvai


As tikrai ieskociau meistro, kas galetu sutvarkyti.
Paskambine meistrui, pasakykite kas per gedimas, gal rasite kas suremontuos.
Papildyta:
QUOTE(gedimine @ 2010 08 21, 15:09)
Sveiki, gal zinote kodel kartais saldytuve pradeda rinktis vanduo? Nesiseka man su jais, turejau Snaige, tai ledas ant nugarines sieneles laikesi ir saldydavo virtuve, dabar jau gudresnis Ardo, tai vanduo teka  doh.gif


Jeigu renkasi ant dugno, po vaisiu vonelemis, tai greiciausia uzsikises vandens nubegimo drenazas. Reikia ji pravalyti, tam tinka kokteiliu siaudelis.
Atsakyti
Tikriausiai ir pas mane reik pravalyt ta takeli ? Nes vandens nespeju valyt,jo pribega ir po vaisiu dezuciu, ir paciose dezutese (vaisiai darzoves mirgsta).Taip pat ir ant galines sieneles pastoviai slapia,kartais kokia desrike prisala blink.gif .Tai cia ta pati beda bus,jog pravalymo reik, del visko ? Temperatura nustatyta vidutine.
Turiu Liebcherr 7082676-00.Pirkau pries pora metu Vokietijoj.
Atsakyti
QUOTE(kolmneli @ 2010 08 23, 18:13)
Tikriausiai ir pas mane reik pravalyt ta takeli ? Nes vandens nespeju valyt,jo pribega ir po vaisiu dezuciu, ir paciose dezutese (vaisiai darzoves mirgsta).Taip pat ir ant galines sieneles pastoviai slapia,kartais kokia desrike prisala  blink.gif .Tai cia ta pati beda bus,jog pravalymo reik, del visko ? Temperatura nustatyta vidutine.
Turiu Liebcherr 7082676-00.Pirkau pries pora metu Vokietijoj.


Liebcherr 7082676-00 tokio modelio nera.
Galine sienele tikriausia turi buti dregna, nezinant modelio, negaliu pasakyti.
Bet jeigu vanduo renkasi po vaisiu vonelemis, reikia valyti vandens nubegimo drenaza.
Atsakyti
sveiki,mums beprotiskai reikia nedidelio saldytuvo su nedidele kamera,uz nedidele kaina lotuliukas.gif turim senuka,bet jo kamera saldo visa saldytuva blink.gif ziurinejames,bet ne ka terandam,lesu tam mazai yra,gal kas turit patarimu kur koki dairytis? blush2.gif
Atsakyti
laba,noriu pirkti saldytuva,bet issirinkti labai sunku.Gal kas patars kokia firma patikimiausia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2010 08 23, 18:30)


Aciu uz atsakyma.Pasirodo kazkokius skaicius buvau nurasius nuo instrukcijos knygeles,mat galvojau jog modelis biggrin.gif .Seip ne taip radau,tai modelis butu 3913.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kolmneli: 24 rugpjūčio 2010 - 23:21
QUOTE(leandre @ 2010 08 23, 23:12)
laba,noriu pirkti saldytuva,bet issirinkti labai sunku.Gal kas patars kokia firma patikimiausia. g.gif

Mes pakankamai senai turime dideli SHARP saldytuva. Tai ka dabar reklamuoja Liebcherr firma Sharp ir kiti Korejos firmu saldytuvai turi jau senai.
Negenda, nerasoja, nedreksta, nesusidaro ledai ar serksnas nei saldytuve nei saldymo kameroje. No problems. Rekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(kolmneli @ 2010 08 24, 23:16)
Aciu uz atsakyma.Pasirodo kazkokius skaicius buvau nurasius nuo instrukcijos knygeles,mat galvojau jog modelis  biggrin.gif .Seip ne taip radau,tai modelis butu 3913.


Jusu galine sienele turi rasoti, kartais tie laseliai turi susalti i leda.
O jeigu vanduo renkasi po vaisiu vonelemis, reikia pravalyti vandens nubegimo drenaza.
Papildyta:
QUOTE(donnabona @ 2010 08 24, 23:33)
Mes pakankamai senai turime dideli SHARP saldytuva. Tai ka dabar reklamuoja Liebcherr firma Sharp ir kiti Korejos firmu saldytuvai turi jau senai.
Negenda, nerasoja, nedreksta, nesusidaro ledai ar serksnas nei saldytuve nei saldymo kameroje. No problems. Rekomenduoju.


Nezinau ka reklamuoja Liebherr, bet Sharp firma zymiai prastesne uz Liebherr.
Liebherr saldytuvai turi Biofresh zona, ko neturi kiti saldytuvai is Korejos ne vienas.
Nors dabar Sharp jau ir Kinijoje gamina, kokybes dar maziau.
Dauguma Sharp saldytuvu yra pilni No-frost, del ko dziovina produktus.
Vienintelis privalumas kaina, Sharp pigesni uz Liebherr.
Atsakyti
Patarkit kur Liebheri pirkt už gerą kainą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leandre @ 2010 08 23, 23:12)
laba,noriu pirkti saldytuva,bet issirinkti labai sunku.Gal kas patars kokia firma patikimiausia. g.gif


Man atrodo saldytuvu pirkimas, kaip ir bet kokio kito daikto, yra laimes dalykas. Kad ir kokia firma butu, vistiek buna, kad sugenda, kaip kad mums... o atrodo jau gera firma, neges... ne velnio...
Atsakyti