olia,
mano dienos rgpj 7 ir rgs 4, numanot, kaip jaučiuos? Taip norisi abejas vestuves pravesti originaliai, įdomesnius konkursus išsirinkti, aišku, žmonių skaičius žiauriai skiriasi, tai ir pažadų tortas sueis tik vienose...bet reik jau lankstyt...ba tik visko atsispausdinus esu, beveik susidėliojus, kas po ko...Ale ale..N-E-B-E-S-P-Ė-J-U.
Kiek skaitau, lb daug prissiimat darytis...nejau muzikontai neturi savo programos salėje?? Mūsų vestuvėse konkursus vedė jie, finansininką rinkome jų pglb, ir pan.
Dar sumąsčiau netyčia tokį dalyką, kai jaunasis atvyks pas jaunąją, ant kiekvienos iš visų 5 laiptinių(?)(nuotaka gyvena 3 aukšte), su konfeti "parašyti" po jaunosios vardo raidę, kaip tik susideda iš 5 raidžių. Čia jau prašysiu pamergių pasirūpinti popieriumi ir pritraiškyt rutuliukų. Kokių poros maišų turėtų užtekt

: ))bet rimtai lb daug...ale nesinori atsisakyt šios minties, tokie geniali atrodo: )))
Dėl širdučių kažkas rodė-ar yra chemutė, pagal kurią jos sunlankstytos?
Kur perkate tortus? Pas Gulbinienę užsisakinėjate? Kokio svorio (100 svečių.), gal kokie 4 kg? Juk ar bus tėvų tortas 9gal net visi 2) ir piršlys savo atveš..
Ir dėl taurių- kai tik pradėjau skaitinėti temas, gal prieš 1.5mėn., kažkuri minėjote, kad nusipirkot taures jauniesiems vyro ir moters formų, kur tokių yra?? Arba kokių kitokių mandresnių?