Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVII TEMA

QUOTE(drakosa @ 2010 07 04, 10:21)
sveikutės visos,
na va, man jau praėjo... yess.gif



thumbup.gif Saunuoliai jus, po visu darbu atliktu, nesvarbu pasake aciu ar ne, bet jus savo vadinamaja pareiga atlikot manau visu pajegumu thumbup.gif O kas ten per zaidimelis su tais seimyniniais trusikais? bigsmile.gif galima placiau? ax.gif
Atsakyti
labutis... kaip greit pildosi temos smile.gif cia trumpam buvau atitolusi nuo vestuviu planavimo ir visokiu atributu darymo, o jus jau naujoje temeleje smile.gif saunuoles mergaites+svociutes smile.gif man ir arteja ta didziule sesytes svente... tai kaip ir kompiuterinius varinatus viska pasidariau, liko tik scenariju susideliot iki galo smile.gif o siaip reiks jau pradet "printinti", pirkti dovanelias ir kitas smulkmenelias smile.gif aciu labai jau buvusioms svociutems uz idejas ir sukeltus ju padarytus darbelius smile.gif tie darbeliai, labai padejo .... aisku, persidariau pagal save, bet uztat ideja smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Ka svociutes siulot vietoj pirslio korimo arba jaunosios pagrobimo?
Atsakyti
QUOTE(linute&D @ 2010 07 04, 13:27)
Ka svociutes siulot vietoj pirslio korimo arba jaunosios pagrobimo?

Pirtis ir alus biggrin.gif

O jei rimtai, tai pirmą dieną bijau visko prikišt, tai nukeliu antrai dienai. bet žiūriu, kad ir antra diena gaunasi ne ką laisvesnė - svečių kėlimas, nakties apžvalga, lovos patikrinimo aktas, sūrio ragavimas, nuometo nuėmimas, įšventinimai į šeimininkus ir šeimininkes, aš dar gandro atsakymą dėsiu, suspėt pavalgyt, žaidimų pažaist, piršlio persirengimai, korimas, pagrobimai, apdovanojimų įteikimas ir pan. doh.gif Yra kas nuveikt, tai jei ką išmesi, bet kitiems gerai pasiruoši nemanau, kad bus pauzės. beje, antrą dieną ir svečiam laisviau norisi pabut smile.gif

Gal kam pravers, kas pinigėlių negailit. Medaliai po 4lt
http://www.valgomanu...t/galerija.html
Atsakyti
Kas ką klijavo ant jaunųjų miegamojo durų, gal kokias korteles dėjot?
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 07 04, 11:12)
thumbup.gif Saunuoliai jus, po visu darbu atliktu, nesvarbu pasake aciu ar ne, bet jus savo vadinamaja pareiga atlikot manau visu pajegumu  thumbup.gif  O kas ten per zaidimelis su tais seimyniniais trusikais? bigsmile.gif  galima placiau? ax.gif

ačiū visoms už palaikymą.. group.gif
dėl žaidimo su triusais. Reikia 4-6 porų. Vyrams įteikiama šeimyniniai trusai, moterims skarelės. Jie užsideda "atributus". Pradeda groti muzika, poros šoka, tik muzika nutyla, porose turi pasikeisti atributai, t.y. vyrai mauna moteriškėm trausus, tuo pat metu moterys deda vyrams skarelę. Paskutinė pora, susitvarkiusi su užduotim, krenta. Tada vėl, muzika, keitimasis ir taip tol, kol lieka nugalėtojai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2010 07 04, 11:21)
Visi klausė net išsižioję, gal dar ir todėl kad pusė "kolektyvo" buvo rusakalbiai iš Klaipėdos, kai kurie netgi nemokėjo kalbėti lietuviškai.  doh.gif tiek to.

Tik va, pats pagrindinis dalykas kuris beprotiškai nuliūdino

jauciu pas mus manes irgi issizioje klausys,nes puse liaudies-nieko nesupras lietuviskai doh.gif lotuliukas.gif

Neliudek..gal jauna dar,biski suprocio mazai.. 4u.gif As irgi nepadekojau asmeniskai atsimenu doh.gif blush2.gif Jauciau,kad mano giminukai,taip tipo ir turi pirsliaut doh.gif
Arba gal kiti isivaizduoja,kad cia gi garbe suteike svoteliams doh.gif doh.gif lotuliukas.gif

as jau panikuot pradesiu,ipuseta ir sustota viskas doh.gif
Net nzn kaip pasinaudot pastuko pavyzdukais blush2.gif blush2.gif Kaip ten irasyt i cd,kaip ten printeriuot? blush2.gif blush2.gif
Ten netikras santuokos liudijimas yra,kaip ten pakeist datas? blush2.gif

Nu zioplas zmogus,nesusiduriau su tuo niekad doh.gif
Atsakyti
Sveikos svočiutės,ar priimsit į savo būrį 4u.gif Manęs irgi laukia tas "malonumas" rugpjūčio pabaigoje... tai jau imu skaitinėtis. Nors išpradžių kvietė tik kaip liudininkus, o galiausiai išaiškėjo, kad jaunoji nori tradicinių vetuvių su viskuo, žodžiu įkliuvau ax.gif
Pas mus vestuvės tik vieną dieną, ir kitos dienos pusryčiai, neįsivaizduoju, kaip viską sudėliot, kad būtų ir židinys, ir nuometo nuėmimas, ir į šeimyninkes prirašymas ir apdovanojimai...
Dar toks klausimukas, kokių žaidimų galima sugalvoti lauke? Palydos nebus, bet važiuos visi kas nori, taigi reiks juos kažkaip užimti, o jaunoji neleido jokiu pošlų žaidimų naudot... nu žodžiu ir kad gražu, ir kad neliūdna būtų... Čia tėmėlėse radau tik "agrastus ir braškes "rodos, taip vadinas tas žaidimas.
A, ir dar,man patiko tas pokštas su netikru santuokos liudijimu. Maniškiai tuoksis tik bažnyčioje, ar ten kažką panašaus į liudijimą išduoda? ir gal kuri turit pavyzduką, bučiau dėkinga. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TingiKace: 04 liepos 2010 - 21:27
QUOTE(drakosa @ 2010 07 04, 10:21)
sveikutės visos,
na va, man jau praėjo... yess.gif
Tam kad išvengti standartinių stalo komendantų rinkimų, sugalvojom visą sėdinčią puotą padalinti į keturis kaimus - meilės, tikėjimo, ramybės ir vilties (pagal vėliau sekamą žvakių pasaką). Kiekvienas kaimas apturėjo po seniūną, gavo kortelę. Taip pat buvo renkamas meilės, sveikatos ministras, muzikinis asistentas ir kontrolės departamentas, gaisrininkas. Padariau tokias korteles (bendram pašte radau ir jas užsegiau su skalbinių segtuku prie kiekvieno atlapo).

thumbup.gif drinks_cheers.gif saunuole, graziai viska pravedei, o del jaunosios nenuliusk, gal atsipeikes ir dar toooli dideli ACIU pasakys. Cia man labai patiko tavo sugalvoti rinkimai, vis kitokie, nei iprasta.
Atsakyti
Einu į finišo tiesiąją - liko savaitė mega_shok.gif
Jaučiuosi pikta ir pavargusi verysad.gif Ir ant visų išsilieju.
O dar piršlelis iš jaunosios katik partempė smulkmenyčių, tipo aš žadėjau širdeles prie rankšluosčio padaryt mega_shok.gif
Na, patart žadėjau, bet daryt blink.gif
Pamažu noriu jau priplot jaunąją unsure.gif
Ir be to dar darbū marios doh.gif
Na, kai atidirbsiu ir nervai nurims - pasidalinsiu žiniomis. O dabar - nelieskit manęs, nes SPROGSIU ir visus aptaškysiu devil.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 07 04, 12:12)
thumbup.gif  thumbup.gif  O kas ten per zaidimelis su tais seimyniniais trusikais? bigsmile.gif  galima placiau? ax.gif

Galima ir toki pazaist smile.gif
ŽAIDIMAS SU LĄSTAIS arba PANTALONAIS
( ląstai arba pantalonai, nardymo akinukai, 2butelių degtines pilnas, 2 stikliukų, prizai)
Kiekvienai komandai duodami ląstai(pantalonai), akinukai. Mes su piršliu stovim už kokių 10metrų nuo komandos su buteliu ir stikliuku. Reikia užsidėti ląstus(pantalonus), akinukus, pribegti prie svočios ar piršlio, išgerti, grįžti, atiduoti viska kitam. Tada kitas bėga, geria ir t.t. Ir taip kas greičiau išgers butelį, Ta komanda laimės.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 07 04, 23:53)
O dabar - nelieskit manęs, nes SPROGSIU ir visus aptaškysiu  devil.gif  mad.gif

ikvepk-iskvepk biggrin.gif (lengva patart biggrin.gif )
Viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti