Įkraunama...
Įkraunama...

Laisva valstybinė žemė

QUOTE(Vilnoja @ 2010 09 12, 23:12)
bet..kad skiriasi..siaubingai. Gavome gretimu sklypu kainas (geodezininkai sake), plotas panasus, zeme ta pati..o kaina skiraisi siaubingai..ne tukstanciais o jau keliom desimtim tusktacnciu... blush2.gif

o man isvis ismete ne mano sklypa, o kelias seniunijas, kur plotas apie 57 ha, o mano tik 20 a smile.gif
Atsakyti
Mimi smile.gif tai pas mus irgi ten..."kosmoso" yra privelta..bet ne tokiu mastu biggrin.gif kad tiekos HA daugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnoja @ 2010 09 22, 12:07)
Mimi smile.gif tai pas mus irgi ten..."kosmoso" yra privelta..bet ne tokiu mastu biggrin.gif kad tiekos HA  daugiau biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Yra isleistas naujas istatymas del valstybines zemes pirkimo. Dabar galima nusipirkti ne iki 4a o iki 6a dydzio sklypa esanti salia jusu sklypo.
DĖL ŽEMĖS SKLYPO PLANO, PRILYGINAMO DETALIOJO TERITORIJŲ PLANAVIMO DOKUMENTUI, RENGIMO, DERINIMO IR TVIRTINIMO MIESTŲ TERITORIJOSE TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

2010 m. liepos 21 d. Nr. 1124
Vilnius

Planuoju kreiptis del valstybines zemes pirkimo, noriu 4 arus nusipirkti, bet itariu, kad kaina bus kosmine doh.gif
Atsakyti
oo..4a??? biggrin.gif 6a?? cia mazai biggrin.gif man 1-4ha reikia blush2.gif
Atsakyti
geggle,
tie keli arai turi buti isiterpe, nes kitaip nieks neleis...

vilnoja,
cia kalbama apie 4, 6 arus mieste... o jus manau norite isigyti kaimo vietoveje ir zemes ukio paskirties... visai kiti keliai ir kiti istatymai

4u.gif
Atsakyti
smile.gif na..taip butent wink.gif mes dairomes i ZU kaime wink.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal netyčia, kas nors turite naujienų apie LŽF? įsigyjimą arba nuomą? Mus domina vis dar tas miškas..ale kaip ką padaryti vis neaišku..
Atsakyti
mums irgi aktualu, bet jei gerai supratau, pardavimas sustabdytas g.gif dėl valstybinės žemės pardavimo
Atsakyti
turiu klausima
namas ir zeme priklauso 3 savininkam
2 is ju gyvenaname ir naudojasi atskirta zeme ir naumu,o trecias savininkas name negyvena apie 20metu,jo patalpos apleistos,niekada nesidomi,nei namu,nei zemes plotu.kiek matau pagal registru centra zeme neispirkta(Lietuvos respublikos)ji yra bendram kieme,ar imanoma ja issipirkt vienam is savininku kuris joj gyvena?kur butu galima kreiptis blush2.gif nuo ko pradet?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Mes norėjom nusipirkti šiek tiek valstybinės žemės prie sklypo, bet iš savivaldybės gavom raštą, kuriame neleidžiama ir teigiama, kad "pageidaujamas prijungti žemės plotas neatitinka įsiterpusio sklypo sąvokos" g.gif
Atsakyti
Siūlyčiau, kreiptis į NŽT prie ŽŪM teritorinį skyrių (kitaip - žemėtvarką) ir pasidomėti, ar yra galimybių tą "mišką" nusipirkti. Galbūt ten yra valstybinis miškas, ar gal kam yra suprojektuotas grąžinti. Visus atsakymus turėtų pateikti būtent teritoriniame skyriuje.
O šiaip viskas yra įmanoma, jeigu nepažeidžia įstatymų.
Atsakyti