Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės: Gandriukas

QUOTE(zivvilte @ 2009 09 16, 13:22)
Na nemanau,kad tokie "pedagogai" kaip jus, isaugintumet kazka geresnio  bigsmile.gif 
Na, apie Gandriuka tikrai buvau geresnes nuomones...  g.gif 
Bent ne pacios blogiausios. Dabar nerekomenduociau niekam.


Nedaryk skubotų išvadų 4u.gif Juk čia vienos dabuotojos pasisakymai (nors ji kai kur ir teisi, vistik labai tikiuosi, kad ne mano vaiko auklėtoja) mirksiukas.gif Pvz. mano vaiko auklėtoja man atrodo tikrai šauni (o svarbiausia, vaikas ja nesiskundžia), kitos, su kuriom susidūriau, irgi fainos, tad nėra ten blogai smile.gif

Kalbant į temą, tai sužinojau, kad pas draugių vaikus darželiuose nešami dantų šepetėliai ir vaikučiai valosi dantis smile.gif Anksčiau net minties nebuvo, kad daržely taip daroma (nemaniau, kad tam skiriama laiko). Tad įdomu ar visose grupėse taip, o gal vyresnėliai turi dantų šepetėlius? Pakalbėsiu prie progos apie tai su aklėtoja ax.gif
Atsakyti
[quote=tornadodi,2009 09 15, 23:22]
o ko gi dabar,mieloji mama,likot nustebinta?tai negi galvojat,kad aukletojomis dirbancios MOTERYS kokios tai neispruseles ar berastes?jos,jeigu ka,ir dirba,ir tobulinasi,ir savo seimas daboja ax.gif ir ne tik jos paskaito,bet ir ju seimos nariai,draugai ir artimieji.o nuomone...supraskit,kad ne is gatves atejusios jusu vaikus ugdo;visgi pedagoges su diplomais,ne viena karta is darzelio isleidusios...kartais pacioms mamoms savyj bedos paieskot reikia...gal is vaikystes asociaciju blogu su darzeliu turit,gal su mama savo ar vyru problemele viena kita...pasigilinus tai ojojoj kiek priezasciu galim rast.tad palinkesiu kantrybes,supratimo ir sekmes lankant darzeli.

O dabar eisiu pas psichologa bandysiu rast beda savije ,nes man kazkas uzkliuvo sitam darzelij. biggrin.gif
Atsakyti
Kai kuriu pasisakymai tai tai tikrai penktos klases lygio... Uzuojauta pedagogams, kuriems tenka susidurt su tokiais tevais.
Ir labai nesmagu, kad butent musu darzelio temoje uzvire tokia diskusija.
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2009 09 17, 15:45)
Kai kuriu pasisakymai tai tai tikrai penktos klases lygio... Uzuojauta pedagogams, kuriems tenka susidurt su tokiais tevais.
Ir labai nesmagu, kad butent musu darzelio temoje uzvire tokia diskusija.

Tikra tiesa.Pritariu 100%.Smagu,kad yra pedagogo darba vis dar gerbianciu ir vertinanciu mamu.Kai sunus lanke darzeli,net minties nebuvo kabinetis ar apkalbinet aukletoju viesai.Kas nors ne taip-issiaiskini tiesiai sviesiai ir tvarka.O dabar,itariu,i akis sypsosi juk,o internete pilsto pamazgom...O dar kazkuri ir atlyginima prikisa,tartum moketu pati.Niekad is savo aukletoju negirdejau skundu del apgailetino atlyginimo,nors ji jau isviesinusi TV.Kita vertus,mamos parodo savo mentaliteta,tad ko stebetis vis prastejancia visuomene...
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2009 09 16, 12:53)
Siaip aukletojos uz savo darba gauna atlyginima.Kiekviena pasirinkusi sia specialybe zinojo koki darba dirbs ir ko is jos bus reikalaujama ir labai gerai zinojo,kad darbas ne kabinete bus.O jei ji nesusitvarko su savo darbu ir neturi kantrybes,tai gal tada reiktu pakeisti specialybe ir dirbti pagal pasaukima.Labai gerai zinoma,kad dauguma aukletoju diploma turi tik tam,kad tureti aukstaji isilavinima ir tais laikais pedagoginis universitetas buvo lengviausias kelias tam.Ir nereikia cia advokatauti.Juk chirurgas ar teisininkas neina dirbti darzelio aukletoja.Nesakau yra tikrai labai geru ir savo darbui atsidavusiu,bet yra ir tokiu kad oi,oi,oi.

NU SAKES!Nelaiko jokie nervai jau ir man.Galvojau,nerasysiu niekad i sia nesamone,bet kur ten!Ka pries pedagogini turi pati,nebent gal kad nesugebejai jo pabaigt?!Tai aciu dievui,kad nedirbu darzelyj ar mokykloj,nes tokios rastininkes kaip tamsta ar ten koks parsulis galutinai pribaigtu doh.gif Tai tai is vis tik alaus bokaliukus ir kilot lotuliukas.gif Prie ko cia atlyginimas,diplomas,chirurgai ir dar kas nors?Tarp kitko,turiu drauga chirurga,tai tas karta pasake,jog geriau 12 val.operuot nei darzelyj su 12 vaikigaliu kariaut rolleyes.gif Turiu dvi mergiotes,uztenka.Visa laime,kad darzelis yra.Ir net negeda parasyt,kad ir dovanele ar gelyte aukletojoms nunesam uz ju kantrybe ir atsidavima.Jei esi skura,tai tavo problemos.Ir aciu dievui ar ten kam,kad atsirado drasi aukletoja[?],kuri gali uz save ir uz kitas pastovet.Man nei viena bobule ar aukle taip panu mano nesutvarkytu.O kitos rastininkes tegu sau ir normaliems tevams sarmatos nedaro,o ant zemes lai nusileidzia ir aciu pasako,kas ju priedelius aukleja!
Papildyta:
QUOTE(zivvilte @ 2009 09 16, 14:22)
Na nemanau,kad tokie "pedagogai" kaip jus, isaugintumet kazka geresnio  bigsmile.gif 
Na, apie Gandriuka tikrai buvau geresnes nuomones...  g.gif 
Bent ne pacios blogiausios. Dabar nerekomenduociau niekam.

Tai ko pati i pestynes lendi?Is viso,negeda tau?Pasiimk savo vaikus ir ciuozki ciuozki is gandriuko,gal pati kazka geresnio isauginsi lotuliukas.gif Mano panikem patinka ir darzelis,ir aukletojos,ir valgo,ir miega...Tavo vaikams,manau,irgi viskas gerai,paciai tik kazkas matyt kliuna.O as visoms draugems rekomenduoju,tik,deja,pagal gyvenama vieta netinka verysad.gif Ir sventes smagios,ir uzsiima normaliai.Zemai galva lenkiu VISIEMS darzelio pedagogams. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pipiraite7 @ 2009 09 17, 18:30)
NU SAKES!Nelaiko jokie nervai jau ir man.Galvojau,nerasysiu niekad i sia nesamone,bet kur ten!Ka pries pedagogini turi pati,nebent gal kad nesugebejai jo pabaigt?!Tai aciu dievui,kad nedirbu darzelyj ar mokykloj,nes tokios rastininkes kaip tamsta ar ten koks parsulis galutinai pribaigtu doh.gif Tai tai is vis tik alaus bokaliukus ir kilot lotuliukas.gif Prie ko cia atlyginimas,diplomas,chirurgai ir dar kas nors?Tarp kitko,turiu drauga chirurga,tai tas karta pasake,jog geriau 12 val.operuot nei darzelyj su 12 vaikigaliu kariaut rolleyes.gif Turiu dvi mergiotes,uztenka.Visa laime,kad darzelis yra.Ir net negeda parasyt,kad ir dovanele ar gelyte aukletojoms nunesam uz ju kantrybe ir atsidavima.Jei esi skura,tai tavo problemos.Ir aciu dievui ar ten kam,kad atsirado drasi aukletoja[?],kuri gali uz save ir uz kitas pastovet.Man nei viena bobule ar aukle taip panu mano nesutvarkytu.O kitos rastininkes tegu sau ir normaliems tevams sarmatos nedaro,o ant zemes lai nusileidzia ir aciu pasako,kas ju priedelius aukleja!
Papildyta:

Tai ko pati i pestynes lendi?Is viso,negeda tau?Pasiimk savo vaikus ir  ciuozki ciuozki is gandriuko,gal pati kazka geresnio isauginsi lotuliukas.gif Mano panikem patinka ir darzelis,ir aukletojos,ir valgo,ir miega...Tavo vaikams,manau,irgi viskas gerai,paciai tik kazkas matyt kliuna.O as visoms draugems rekomenduoju,tik,deja,pagal gyvenama vieta netinka verysad.gif Ir sventes smagios,ir uzsiima normaliai.Zemai galva lenkiu VISIEMS darzelio pedagogams. 4u.gif

Dar viena advokate.Pries pedagogini,tai nieko blogo neturiu,o kad lengviausia buvo gauti aukstojo diploma tai faktas.Taip,chirurgas neina dirbti i darzeli todel,kad jis dirba sau miela darba,taip kaip ir aukletojos rinkosi spec. pagal savo pasaukima.Ir dar karta pasakysiu,kad pries renkantis spec.zinojo koki darba dirbs,kad reikes ir kantrybes ir nervu ir...Ir nereikia cia is ju daryti kankiniu,vargseliu ir gyvenimo nuskriaustuju.
Asmeniskai pries savo vaiko dabartines aukletojas nieko blogo negaliu pasakyti,bet teko matyti tokiu furiju,kad joms ne su vaikais dirbti,o i kalejima kaliniu priziureti reiktu eiti.
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2009 09 17, 19:03)
Dar viena advokate.Pries pedagogini,tai nieko blogo neturiu,o kad lengviausia buvo gauti aukstojo diploma tai faktas.Taip,chirurgas neina dirbti i darzeli todel,kad jis dirba sau miela darba,taip kaip ir aukletojos rinkosi spec. pagal savo pasaukima.Ir dar karta pasakysiu,kad pries renkantis spec.zinojo koki darba dirbs,kad reikes ir kantrybes ir nervu ir...Ir nereikia cia is ju daryti kankiniu,vargseliu ir gyvenimo nuskriaustuju.
Asmeniskai pries savo vaiko dabartines aukletojas nieko blogo negaliu pasakyti,bet teko matyti tokiu furiju,kad joms ne su vaikais dirbti,o i kalejima kaliniu priziureti reiktu eiti.

Susidaro ispudis,kad gyvenimas tave ne menkiau baudzia.Pries izeidinedama zmones,pamastyk ir tarptautiniu zodziu zodyna pasiskaityk,kuriame teigiama,jog furija-kersto ir bausmes deive.Matyt tau gerai kazkuri reze tiesa i akis,nes pati esi ne prastesne furija.Beje,kodel gi nepaadvokatauti visuomeniniais pagrindais?Uztenka cia tu prokuroru.Ir nemenkink,poniute,profesiju.Juk niekam tikes tas,kuris tinka tik sau paciam[Volteras,jeigu tau tai ka sako].Beje,pasiskaitinejau,ka ten anksciau pliurpei,ir turiu pasakyt-neturint ka pasakyti,visada kalbama prastai[vel Volteras].Na tai tiek siam kartui,nes vyras jau pasiilgo...
Atsakyti
Idomus mastymas pas nekurias - mano aukletoja gera, daugiau absoliuciai visos blogos, valdzia bloga, darzelio niekam nerekomenduociau. Tai jei jusu aukletoja gera, tai kokio velnio aplink dairotes? Dziaukites, kad jusu vaikui gerai, o ne pilkit purvais viska aplinkui.
As esu be galo patenkinta savo vaiko aukletoja ir pavaduojanciomis negaliu skustis. Ir tai man yra svarbiausia, nes mano vaikas eina i darzeli noriai ir tai didziausia deka aukeltoju. O kas aplinkui darosi man visiskai neidomu. Siulau visoms vadovautis panasia logika, o ne ieskot slieku.
Atsakyti
QUOTE(Pipiraite7 @ 2009 09 17, 19:30)
!
Papildyta:

Pasiimk savo vaikus ir  ciuozki ciuozki is gandriuko,gal pati kazka geresnio isauginsi lotuliukas.gif



Na ne tau man aiskint, kur ciuozti, ar neciuozti. Ir nervukus truputi pasigydyk. bigsmile.gif Nes pasisakymas tai tik apie savo "darzine" -kaip gerai tau,ar tavo "panikem" ir putu leidimas , bei jokios tolerancijos kitaip manancioms.

Gal pati alaus per daug prisikilnojai? drinks_cheers.gif tongue.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Pipiraite7 @ 2009 09 17, 23:23)
Susidaro ispudis,kad gyvenimas tave ne menkiau baudzia.Pries izeidinedama zmones,pamastyk ir tarptautiniu zodziu zodyna pasiskaityk,kuriame teigiama,jog furija-kersto ir bausmes deive.Matyt tau gerai kazkuri reze tiesa i akis,nes pati esi ne prastesne furija.Beje,kodel gi nepaadvokatauti visuomeniniais pagrindais?Uztenka cia tu prokuroru.Ir nemenkink,poniute,profesiju.Juk niekam tikes tas,kuris tinka tik sau paciam[Volteras,jeigu tau tai ka sako].Beje,pasiskaitinejau,ka ten anksciau pliurpei,ir turiu pasakyt-neturint ka pasakyti,visada kalbama prastai[vel Volteras].Na tai tiek siam kartui,nes vyras jau pasiilgo...

Nematau nei vienam poste,kur buciau sumenkinus profesija.Jei palyginima skaitot kaip sumenkinima,tai cia jau jusu PONIUTE problema.O gal jusu pacios savimeile uzkliudyta g.gif ?Pasiulyciau truputeli geriau paskaityti kiekviena zodi,o ne kas antra.Sekmes buti su savo vyru,kad nepasiilgtu jusu nei minuteles biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *AMRI*: 18 rugsėjo 2009 - 09:03
O dabar eisiu pas psichologa bandysiu rast beda savije ,nes man kazkas uzkliuvo sitam darzelij. biggrin.gif
[/quote]
Cia tikriausia visoms,kas tik neadvokatauja,reikia ten kreiptis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *AMRI*: 18 rugsėjo 2009 - 09:12
Iš kur tiek daug pykčio? verysad.gif
Atsakyti