Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ir kur švęsti vaikų gimtadienius?

QUOTE(Rimvyda @ 2008 09 13, 09:23)
O tai draugai dar neturi vaikų, nes mes kažkaip gimines kvietėme tik į pirmąjį gimtadienį,o poto seneliai ateina per tikrąją gimimo dieną pasveikinti na,o visas balius vyksta su draugu vaikuciais ir pusbroliais atskirai mirksiukas.gif


pa mus lygiai taip pat drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ka sugalvot dovanu 10-meciu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusia 9 @ 2008 09 13, 22:39)
Ka sugalvot dovanu 10-meciu?  g.gif


baulingas,
ledo arena,
kino teatras,
vandens pramogu parkas.
Atsakyti
Sveikos, mamytes,
Mes irgi neseniai atsventem savo sunelio 2-ju metuku gimtadieni. Ilgai galvojau ir ieskojau kaip cia idomiau ir graziau atsventus. Siame puslapyje radau labai daug info ir todel nusprendziau kreiptis i www.sventesvaikams.lt
Mano mazylio kompanija buvo nemaza, mazdaug apie 8 vaikuciai, amzius nuo 2 iki 8 metuku.
Su organizatore (is www puslapio) sutareme, kad ateis "KISKIS" ir svesime kavineje "Nykstuku pasaulis".
Kavine kaip kavine, na bet "KISKIS" atejo, tai tik is ausu galeciau spresti, kad cia kiskis. Kazkaip isivaizdavau, kad KISKIS ateis su kostiumu ir vaikams tikrai padarys ispudi, bet atejo jaunos, baikscios mergaites....
Zodziu, merginos visiskai nesugebejo suburti vaiku programelei, netgi tu, kurie buvo 4- 8 metuku. Suprantu, kad 2-ju metuku vaikucius sunku suburti, bet vyresnius....
Zodziu, daugiau i sia imone niekda nesikreipciau doh.gif
cia mano subjektyvi nuomone 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamos jungiuosi prie jusu nes mano mergytes gitmadienis arteja .pernai dariau temini, bet symet nenoriu kad jis butu namie. gal kas esat svente cia
http://www.pipirina.....php?page_id=14
mna butu arti namu. cia svesciau j upatalpose. gal kas sventete kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2008 09 17, 09:18)
sveikos mamos jungiuosi prie jusu nes mano mergytes gitmadienis arteja .pernai dariau temini, bet symet nenoriu kad jis butu namie.  gal kas esat svente cia
http://www.pipirina.....php?page_id=14
mna butu arti namu. cia svesciau j upatalpose. gal kas sventete kokie atsiliepimai?


Ten svesti neteko, bet raganele kvietesi musu draugai vieni, tai sakyciau visai neblogai visus vaikus uzeme daug visokiu zaidimu dare su dainom ir sokiais thumbup.gif Tik va turiu pastebeti, kad vaikuciai turi buti virs triju metuku, nes manasis tuomet buvo 2,5 tai nelabai ji dar sudomino...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimvyda: 17 rugsėjo 2008 - 08:32
man irgi visai patiko (toks sakyciau idomesnis variantas)vis idomiau nei vaiku kambaryje kur misraine gaunasi tevu ir vaiku.Jauciu reikes nusliausti iki tos raganeles ir viska issiaiskinti kas, ten kaip, ka siulo? ar ten ir tevai turi buti. biggrin.gif
Atsakyti
kaune dar galima svesti Pizza Jazz, esancioje Taikos pr. (traukiny) ten kazkokia burtininke vaikus mokina burtu subtilybiu, traukinys..
Atsakyti
Sveikos mamos,

parekomenduosiu vilniuje kelis vaikų kambarius kuirų čia lyg ir nemačiau.
Žaidimų kambarys mergaitėms "Malvina" ir PC Europoje esantis vaikų kambarys su žaidimų aikštele , ten galima iškviesti ir personažą.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2007 12 17, 17:30)
Nors ir labai knieti, bet visgi siais metais dar neislaidausim verysad.gif  wub.gif



As tau pritariu . Man irgi labai noretusi savo maziukui ka nors isnuomoti, bet gal kitais ar dar kitais metas, kai bus didesnis. rolleyes.gif
Nors gimtadienis tik lakricio pabaigoj, bet jau dabar vis susimastau kaip cia atsvesti, kad jam idomu butu.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(tauromama @ 2008 09 20, 23:56)
As tau pritariu . Man irgi labai noretusi savo maziukui ka nors isnuomoti, bet gal kitais ar dar kitais metas, kai bus didesnis.  rolleyes.gif
Nors gimtadienis tik lakricio pabaigoj, bet jau dabar vis susimastau kaip cia atsvesti, kad jam idomu butu....  g.gif


Tokiems maziukams dar begalo smagu siaip buryje draugu pazaisti zaidimu kambaryje... O personaza paliksime 4-5 metukams 4u.gif
Atsakyti
na kaip ir zadejau pora sakinuku apie sventima mc`donalde...
istikruju tokiam chaose dar nesu nei kart buvus. niekas su vaikais neuzsiima , nors uz "programa" pinigus ima. nemaciau jokios programos, vaikai veike kas tik jiem sove i galva. labai mazai vietos, nu praktiskai visai mazai...
daugiau nesvesiu, ir niekam nerekomenduosiu.
seip uzsukt i mc`donalda uzsuksim, bet ne gimtadienio sventimui.
tiesa yra ir gera puse - dukra gavo nuo mc`donaldo dovana:zaisliuka + kvietima ateiti ir suvalgyti sumustini su gerimu.
tai va...tiek ziniu.
Atsakyti