Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ir kur švęsti vaikų gimtadienius?

Man didžiausiais galvos skausmas- sūnaus (8metai bus) ir vyro gimtadieniai. Abu tą pačią dieną! Labai smagu, bet jau neturiu įdomių minčių kaip suorganizuoti, o laiko liko visiškai nedaug. Gal turite kokių minčių?
Atsakyti
Sveikos mamytes:)
gal kam teko shvesti gmtadieni lietuvos jaunimo centro kavineje? Mes planuojame neuzilgo organizuoti sunaus 6 metuku gimtadieni. Gal turite kokiu atsiliepimu?
Atsakyti
O gal kas girdejo ar atsidarė kur nors kitur Vaiku kambarys is PC Savo, Kaune??? Jie lyg ir ieskojo nauju patalpu...
Atsakyti
Sveikos,
VEDU GIMTADIENIUS PRIVAČIAI jūsų namuose, sode, kieme, automobilyje, laive ir netgi lektuve;) galiu pasiūlyti dešimt įvairiausių personažų pradedant visų pamėgtais piratais ir Pėpe, baigiant paslaptinguoju Ali ba ba:) Esu dirbusi viename vaikų žaidimų kambsaryje, todėl manau, kad daugėlis mamų mane jau puikiai žino:) Viso gimtadienio metu vaikai patirs daugybę įspūdžių, dar nematytų nuotykių ir žinoma didelį geros nuotaikos užtaisąsmile.gif
Į gimtadienio programą įeina(būtinos kiekvieno gimtadienio dalys) :
1. veidukų paišymasis;
2. judrūs žaidimai ( jei nėra ūpo- pakelsime);
3. Dovanų teikimas;
4. Torto valgymo ypatumai:)

Visos kitos dalys priklauso nuo to, kokį gimtadienio personažą pasirinksite:)

Kaina sutartinė- įspūdžiai garantuoti thumbup.gif

Dėl papildomos informacijos rašykite asmeninę žinutęsmile.gif


Atsakyti
Na ir mes norime pasidalinti savo patirtimi, gal būt mamytėms pravers. kai tik artėja dukrytės gimtadienis tai vis norisi ką nors sugalvoti. Esam kaunietės. Įdomiausi gimtadieniai visada būdavo su pepe,kurią čia jau aprašė mamytės, man ji, mergaitei, mūsų draugams ir jų vaikams ji super, buvo laikas kai mergaitė sakydavo, jog gimtadienis be pepės ne gimtadienis. mes čia su draugais nušnekėjom, jog ją net suaugusių baliui būtų galima kviesti bigsmile.gif . Nu žodždiu man ji Super, kiek esame kvietę kitų personažų (paršelį, viščiuką) niu net nepanašu. Mums pepė buvo yra ir bus. bet kiekvienais metais juk jos nekviesi. tai gi dar esame darę Vėjų fėjoje, niu gal ir nieko vaikams patiko, tėvams schmoll.gif šį savatgailį kaip tik atšventėme 8 gimtadienį raganaitės pipirinos studijoje, tai vėl gi vaikams labai patiko, na man pasirodė, jog jau per didelė pana tokioms šventėms, nors ir 10 mečiams labai patiko, tai jai vaikams smagu vadinasi viskas gerai. pati šventė skyrėsi nuo kitų, nebuvo bugi bugi ir kitų dažniausiai visur kitur besikartojančių dainų, buvo bent jau mums negirdėtos dainelės, žaidimai, žodžiu mano manymu vaikams nuo 3 iki 8 metų tikrai labai nebloga šventė.
o mums kai jau užaugom, ko gero beliks tik boulingas, na ir namai kada vaikai patys save linkmins tongue.gif ,. jei kas domina konkrečiau klauskite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odry: 05 lapkričio 2008 - 20:07
Laba diena,

gal kas žinote "Išdykėlių salos" Naugarduko gatvėje telefoną ar el. paštą? Internete rastu telefonu negaliu prisiskambinti ax.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anastazas @ 2008 11 06, 13:06)
Laba diena,

gal kas žinote "Išdykėlių salos" Naugarduko gatvėje telefoną ar el. paštą? Internete rastu telefonu negaliu prisiskambinti  ax.gif  Ačiū  4u.gif


Jau nebedirba "išdykėlių sala", užsidarė, už tai ir prisiskambint negalit smile.gif
Atsakyti
sveiki,
gal ka domintu svieciancios lazdeles ir ju gaminiai sventes paivairinimui?

skelbimu lenta-vaikiska technika-zaislai(ten yra skelbimukas svieciancios lazdeles ir ju gaminiai)
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myyliuke: 07 lapkričio 2008 - 09:30
QUOTE(Alexi @ 2008 11 07, 10:16)
Jau nebedirba "išdykėlių sala", užsidarė, už tai ir prisiskambint negalit smile.gif

verysad.gif

Ačiū už informaciją 4u.gif Ką gi, ieškosim kitų variantų....
Atsakyti
Mes taip pat ruosiames 5 gimtadieniui ir ieskome naujoviu smile.gif
Iki siol svesdavome vaiku kambariuose, na bet sis lyg ir pirmasis jubiliejukas, noretusi ko nors ispudingesnio... musu kompanija itin vyriska dalyviai dar 3 penkiameciai ir tik viena mergaite. Noreciau paklausti apie taip isgirta Pepe ar musu kompanijai ji taip pat rastu kaip itikti? Gal galetumete i AZ jos kontaktus atsiusti smile.gif
Dekui
Atsakyti
Tikrai sudominote, kuo ta Pepė įdomi??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 10 28, 08:13)
Niu nežinau kaip Jūsų mažyliams, bet maniškiui tuoj bus trys ir dar kartelį įsitikinau, kad personažas jam visiškai neįdomu smile.gif Kažkaip planavom šiemet pasikviesti į gimtadienio šventę, bet teko pabūti dar viename gimtadienyje praeitą savaitgalį kur buvo atėjas simpatiškas triušiukas ir maniškio jis visai nedomino. Truputi pažiūrėjo ir poto išvis nuėjo žaisti su kita mergyte... bandysim atidėti 4m. gimtadieniui smile.gif

mes buvom didelėj šventėj kai mano mažei buvo 1,8 m. tai jai visai nepatiko ten lakstančios boružės, ir tt doh.gif
o va šiemet per Kalėdas jau ir Senį būtinai kviesim. biggrin.gif ir eilėraštį išmoko biggrin.gif
Atsakyti