Įkraunama...
Įkraunama...

Žgutai

QUOTE(gude @ 2011 04 05, 18:06)
Lainiuks, prie žguto kamuotis negalima  smile.gif  jis turi eiti kaip per sviestą  smile.gif ....

Žiūriu į tavo nuostabius žgutus ir nesuprantu ...kažkaip tu čia kitaip juos neri  g.gif  Pavyzdžiui šitas paskutinis - kaip tu jį čia nėrei? Labai įdomu. Tokie tarpeliai gaunasi kaip be biserio  g.gif


Sveika Gude 4u.gif
Mano leksikone "kamuoti" - tai žgutų užbaigimo darbai.Nėrimas kaip tu sakai, kaip per sviestą, o jau užbaigimai... nežinau kodėl man taip reikia prisiruošti tokį darbą atlikti.
Dėl nėrimo.Neriu tai taip, bet čia žgutukas iš 5 karoliukų, kad į pakabiklį tilptų, na ir dar vienas niuansas: storoką siūlą nusipirkau, todėl ir matosi šiek tiek.Bet natūroje bendras vaizdas nėra blogas.
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2011 04 05, 18:06)
Žiūriu į tavo nuostabius žgutus ir nesuprantu ...kažkaip tu čia kitaip juos neri  g.gif  Pavyzdžiui šitas paskutinis - kaip tu jį čia nėrei? Labai įdomu. Tokie tarpeliai gaunasi kaip be biserio  g.gif

va cia osinkoj radau toki pavyzduka kaip nuo skirtingu nerimo budu gaunasi 3 skirtingi zgutuko tarpeliai g.gif
user posted image
Nelabai rusiskai suprantu bet parasyta:
"1 - традиционное вязание полустолбиком, крючок втыкаем слева от бусины,
2 - тот же полустолбик, но крючок втыкался справа от бусины, разница на фото не очень большая, но если повертеть этот жгут в руках, то чувствуется и его бОльшая рыхлость и спиралеобразная закрученность
3 - крючок втыкался справа, бисер провязывался столбиком (бусина добавлялась в работу перед провязыванием столбика)"

gal kas papasakotu kodel taip gaunasi? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(laimiuks @ 2011 04 05, 19:11)
Mano leksikone "kamuoti" - tai žgutų užbaigimo darbai.Nėrimas kaip tu sakai, kaip per sviestą, o jau užbaigimai... nežinau kodėl man taip reikia prisiruošti tokį darbą atlikti.

sita dali ir as mielai perduociau kazkam kitam blush2.gif o pati zguta tai galeciau nerti ir nerti bigsmile.gif
Atsakyti
ech... o mano pirmas blynas prisvylo....veriau veriau, o paskui (kaip sake per kursus mokytoja) sutvirtinau mazgelius super klijais ir sh... gavosi cray.gif dabar tie mazgeliai su kliju laseliais (nors ir stengiausi vos vos uzlasinti) taip ir styro verysad.gif
bandysiu kazkaip maskuoti...
Atsakyti
QUOTE(saulutem @ 2011 04 06, 09:56)
ech... o mano pirmas blynas prisvylo....veriau veriau, o paskui (kaip sake per kursus mokytoja) sutvirtinau mazgelius super klijais ir sh... gavosi  cray.gif  dabar tie mazgeliai su kliju laseliais (nors ir stengiausi vos vos uzlasinti) taip ir styro  verysad.gif
bandysiu kazkaip maskuoti...


Saulutem, apie kokius mazgelius tu kalbi? Žgute jokių mazgelių nėra.Visas veiksmas vyjksta ant ištisinio siūlo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiuks @ 2011 04 06, 11:00)
Saulutem, apie kokius mazgelius tu kalbi?  Žgute jokių mazgelių nėra.Visas veiksmas vyjksta ant ištisinio siūlo rolleyes.gif

Ir aš susimąsčiau, kokie mazgeliai?

Jasumi, visa esmė, kad pavyzdžiai (iš "Osinkos") skirtingi raštai gaunasi, priklausomai iš kurios pusės imamas siūlas. Pirmuoju atveju iš kairės, antru ir trečiu atvejais - iš dešinės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlioAudra: 06 balandžio 2011 - 09:23
QUOTE(Jasumi @ 2011 04 06, 09:22)

user posted image

gal kas papasakotu kodel taip gaunasi?  blush2.gif



Pažodžiui neišversiu, bet savais žodžiais 4u.gif ...

1 - tai paprastas žgutas, nertas teisingai t.y. duriam vąšelį į kilutę su karoliukų, karoliukas už vąšelio dešinėje ir atsiradusias dvi kilputes suneriam jungiamuoju stulpeliu /iš karto abi/
2 - tuo pačiu jungiamuoju stulpeliu nerta, tik kad karoliukas paliktas prieš vąšelį /t.y. nepermestas į dešinę/. Sako pačiupinėjus matosi sukimasis ir /kaip čia išverst teisingiau .../purumas nelabai gal sakyčiau ..gal būtų teisingiau nevientisumas..
3 - čia karoliukas teisingai /už vąšelio dešinėje/, bet verta žemuoju stulpeliu t.y. pirmoji kilputė su karoliuku išverta ir tada antrą kartą verta jau per abi kilputes.

Nu va toks mano vertimas būtų... smile.gif

Su užbaigimais - kol nerandi sau tinkančio ir patinkančio ir aš ilgai kankinausi smile.gif

Dabar labai greitą ir man patinkantį būdą naudoju. Tuoj pafotkinsiu ir įdėsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Laimiuks, saulutem žgutus veria ant valo, o čia dauguma diskutuoja apie nėrimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2011 04 06, 10:34)
Pažodžiui neišversiu, bet savais žodžiais  4u.gif  ...

Aciu Gude...labai aiskiai aciuks.gif
QUOTE(gude @ 2011 04 06, 10:34)
Su užbaigimais - kol nerandi sau tinkančio ir patinkančio ir aš ilgai kankinausi  smile.gif
Dabar labai greitą ir man patinkantį būdą naudoju. Tuoj pafotkinsiu ir įdėsiu  mirksiukas.gif

bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugiaveideee @ 2011 04 06, 10:47)
Laimiuks, saulutem žgutus veria ant valo, o čia dauguma diskutuoja apie nėrimą  smile.gif

Aišku, o tai aš nesupratau apie tuos galiukus ir mazgelius. g.gif

Gude, labai laukiam, pasidalink gerąja patirtimi rolleyes.gif
Atsakyti
Ant staigių taip gavosi... Šiaip tai ne mano sugalvota...mačiau kažkur internete ax.gif

user posted image

Pasidarau ant vinuko nedidelę kilputę, neužlenktu galu duriu tarp pirmos ir antros žguto eilutės ir pertraukiu iki kilputės. Pakeliu galiuką į viršų - kilputė gražiai užkabina pirmą eilutę. Suspaudžiu kilputę. Dedu kepurėlę /jeigu kepurėlė didesnė tai kad jinai man nesitabaluotų po ja kartais dedu 1 karoliuką arba truputį klijų - super glu nenaudoju nes man nepatinka kad jie pabala ir jeigu kur kraštelis išlenda labai negražu .../.
Vinuką užlenkt, nugnybt, suriest ir vualia ....Kabinat ką norit ant galiuko ir užspaudžiat ... tiek to ir darbo ... 15 sekundžių smile.gif ...



Atsakyti
Aš irgi kažkur buvau mačiusi tokį užbaigimo būdą, bandžiau, bet man jis kažkodėl neprilipo. Tai ir "vargsu" su senuoju būdu.

O čia komplektukas 78 metų šauniai bobukei lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laimiuks @ 2011 04 06, 13:21)
Aš irgi kažkur buvau mačiusi tokį užbaigimo būdą, bandžiau, bet man jis kažkodėl neprilipo. Tai ir "vargsu" su senuoju būdu.

O čia komplektukas 78 metų šauniai bobukei lotuliukas.gif
user posted image

Labai gražus. thumbup.gif o sakykit ,jūs kiekvieną eilę apnėrę vis sujungiat tą ratuką,kaip pirmoje eilėje.ar tiesiog ratu tolyn neriat?
Atsakyti