Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

EMMALJUNGA karietos wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image

http://www.emmaljunga.se/

Atsakyti
QUOTE(sofokle @ 2010 07 07, 18:40)
kas idomiausia, kad kai kurios mamos vaiksciodamos mieste telepatiskai sugeba nustatyti, kokiais reikalais ir kiek laiko kitos mamos vaikus vezioja...  g.gif


Kai eina koja už kojos niekur neskubėdama, tai tikslas aiškus mirksiukas.gif
Kitas dalykas, jau rašiau, kad tai yra MANO NUOMONĖ mirksiukas.gif Kiekvienas sprendžia savaip. O ir tema yra apie emmaljungas, o ne apie kėdučių vartojimą mirksiukas.gif
Beje, taip ir neradau, kaip gražiai apsaugą nuo vėjo uždėti doh.gif Gal kas turit idėjų?
Beje, žinau vieną būdą, kaip tuos chromuotus ratus nuvalyti. Jeigu gražiai nusivalys, tai duosiu žinoti.
Atsakyti
QUOTE(*Demettriuke* @ 2010 07 07, 17:01)
, auto kėdutė yra skirta naudoti automobilyje, o ne pasivaikščiojimams. Jų funkcija yra saugiai vežti vaiką automobilyje, o ne eiti pasivaikščioti


Arba vaikas vežime, arba ant rankų.



Tai,taip kedute automobilyje buna,bet.
Va,pvz. tokia situacija.Veziau vaika i GK klinika Gedo prospekte pas Posiuna.Nu tai ka,prisiparkavau,kur radau vietos,tada vaiko autokede ant vaziuokles ir vuolia iki klinikos.O tai kam man nest dabar ta vaika su kede?
vaziuot gi patogiau mirksiukas.gif

O tu jau pamacius mane Gedo prospektu zingsniuojancia jau gal butum nusprendus,kad pasivaiksciot isejau bigsmile.gif

Cia aprasiau viena is iv.situaciju.Man tai praverte adapteris.


Nu bet argi patogu ta vaika tempt ant ranku.Vasara dar ir syla nuo kuno.
Manyciau,kad kedutej patogiau vaziuot.




QUOTE(*Demettriuke* @ 2010 07 07, 19:54)
Beje, taip ir neradau, kaip gražiai apsaugą nuo vėjo uždėti  doh.gif  Gal kas turit idėjų?



Apie kokia apsauga tu kalbi? kas ten negraziai g.gif


Tiesa,aciu uz atidaryta tema 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 07 liepos 2010 - 21:04
QUOTE(Blueta @ 2010 07 07, 22:00)
Tai,taip kedute automobilyje buna,bet.
Va,pvz. tokia situacija.Veziau vaika i GK klinika Gedo prospekte pas Posiuna.Nu tai ka,prisiparkavau,kur radau vietos,tada vaiko autokede ant vaziuokles ir vuolia iki klinikos.O tai kam man nest dabar ta vaika su kede?
vaziuot gi patogiau  mirksiukas.gif

O tu jau pamacius mane Gedo prospektu zingsniuojancia jau gal butum nusprendus,kad pasivaiksciot isejau  bigsmile.gif

Cia aprasiau viena is iv.situaciju.Man tai praverte adapteris.
Nu bet argi patogu ta vaika tempt ant ranku.Vasara dar ir syla nuo kuno.
Manyciau,kad kedutej patogiau vaziuot.

Apie kokia apsauga tu kalbi? kas ten negraziai  g.gif
Tiesa,aciu uz atidaryta tema  4u.gif


aš tokias situacijas suprantu. Bet nesuprantu, kaip mamos eina pasivaikščioti po akropolius su kėdute doh.gif
Vienzo, aš nieko prieš kai reikia staigiai kur nulėkti (tikrai sutinku, kad sunku tysti vaiką su kėdute). Bet aš tam turiu emmuką pasiėmusi lotuliukas.gif OFF TOPICBeje, žinau gerą vietą, kur šalia gedo pr. nemokamai galima pasistatyti rolleyes.gif
O pagalvojus tai tikrai būčiau taip lotuliukas.gif doh.gif Būčiau galvojus, kad išėjo mama pasivaikščioti ir užėjo į Kristianą kvepalų nusipirkti lotuliukas.gif
Man žinok patogu ant rankų. Plius aš visada nešynę turiu. Kitas dalykas, kai važiuojam kur pasivaikščioti, tai dažniausiai vaikštom tol, kol ji atsikelia.
Matai, gal kai turėčiau, tai ir būčiau panaudojusi. TRUMPIEMS IŠVYKIMAMS lotuliukas.gif Bet kai turiu visai kitos firmos kedutę, tai ir nesuku galvos irnesakyk.gif Žodžiu, kiek galvų, tiek nuomonių, bet dėl to ir įdomiau gyventi.

Reikės jaučiu nufotografuoti, kurioj vietoj man negražiai atvipę. Bet tą padarysiu jau ryt. Tada padiskutuosim, kaip gražiai užsegti (pas kitas mamytes, kiek mačiau emmukų, tai gražiai užsegta unsure.gif

Nėra už ką 4u.gif
Atsakyti
Labas mamytės 4u.gif
Mes savo antram leliukui nusižiūrėjom Nitro city ax.gif
Galvoju gal ką patarsit, nežinau kaip daryti dėl miegmaišio, ar pirkti jį dabar? Pirmą žiemą tai vaikiukas važinės lopšiuke, jo reiks tik po metų, tai dabar ir mastau ar ne anksti g.gif
Dar labai įdomu kokį tą miegmaišį pirkti, babycenter neturi emmaljungos, tik kažkokius universalius, tai gal geriau pabandyti užsisakinėti internetu iš kur nors?
Ir nežinau imti tą šiltą žieminį ar užtenka ir universalaus g.gif
Iš karto ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 07 08, 09:51)

Ir nežinau imti tą šiltą žieminį ar užtenka ir universalaus  g.gif
Iš karto ačiū už patarimus  4u.gif


As tai imciau ziemini.Ne tik imciau,bet ir emiau,nes ziemai nepakeiciamas dalykas,maniske megsta miegot lauke.
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2010 07 08, 10:49)
As tai imciau ziemini.Ne tik imciau,bet ir emiau,nes ziemai nepakeiciamas dalykas,maniske megsta miegot lauke.

O nesušyla vaikiukas? Ar tada be kombinzono į tą miegmaišiuką dėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 07 08, 10:53)
O nesušyla vaikiukas? Ar tada be kombinzono į tą miegmaišiuką dėti?  g.gif



Nu ne,nesusyla.Taip,be abejo su kombiu (jei lauke ~ -10),tai kur jau ten be kombio,ziema gi.O vokas mazdaug iki pazstu uzsisega.Liuks,zinok.
Lietuviskos ziemos bjaurios,daug dregmes,tai tas vokas labai jauku.
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2010 07 08, 10:57)
Nu ne,nesusyla.Taip,be abejo su kombiu (jei lauke ~ -10),tai kur jau ten be kombio,ziema gi.O vokas mazdaug iki pazstu uzsisega.Liuks,zinok.
Lietuviskos ziemos bjaurios,daug dregmes,tai tas vokas labai jauku.

Ačiū 4u.gif
O pas jus tas žieminis vokelis emmaljungos ar universalus kažkoks?
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 07 08, 11:03)
Ačiū  4u.gif
O pas jus tas žieminis vokelis emmaljungos ar universalus kažkoks?


Nea,ne emmaljungos.Bet puikiai tinka emmai.Viduj merinoso vilna.
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2010 07 08, 11:08)
Nea,ne emmaljungos.Bet puikiai tinka emmai.Viduj merinoso vilna.

Gal tokį ir rodė man babycenter g.gif
O gal jis tinka ir lopšyje?
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 07 08, 11:14)
Gal tokį ir rodė man babycenter  g.gif
O gal jis tinka ir lopšyje?


Tai turbut toki.Nes as pas juos ir pirkau.

Aha,tinka ir i lopsi.
Atsakyti