Įkraunama...
Įkraunama...

Newcastle ir aplinkiniai rajonai

QUOTE(sendy @ 2011 05 17, 13:46)
Na kada issikraustome , tiksliai nezinau, nes dar kaip ir neturime kur schmoll.gif .
Bet tikiuosi greitu laiku bus 4u.gif Nes 28d jau turime buti atlaisvine butuka.
Siaip pasiziurejau kaip kur pristatymas kita diena, o va cia uzejau i viena parda tai pasake atveza per 15dienu verysad.gif .
O kodel sakai , kad sudas?susidevejo?

ten tie batai,tikrai nekokios kokybes,mb sake dar karta iardysim ir daugiau nesurgsim,mes reiks,o jau viena karta esam arde,kaip is ano buto kraustemes,tai jai reiktu keltis,reiktu baldu, doh.gif ,aisku,mes brangu nepirkom,gal tie brangesni ir geri,kad ir isikea g.gif
Atsakyti
QUOTE(J.R. @ 2011 05 17, 16:01)
ten tie batai,tikrai nekokios kokybes,mb sake dar karta iardysim ir daugiau nesurgsim,mes reiks,o jau viena karta esam arde,kaip is ano buto kraustemes,tai jai reiktu keltis,reiktu baldu, doh.gif ,aisku,mes brangu nepirkom,gal tie brangesni ir geri,kad ir isikea g.gif

o as ten nusiziurejau vaikiskus baldus g.gif http://www.ikea.com/......5>room_ideas
va kokie baldai vaikams yra thumbup.gif .visai nieko kaip kurie.
Bet tai zinok man atrodo jei perki pigesnius visur bus nelabai geri.Bet jei pirksi brangesnius tai gal nieko.Na bet aisku as ir nenoriu dabar brangiu.Ieskosiu vistiek pagal kisene.Na kaip ir sakiau skupas moka du kartus biggrin.gif Tai man sis posakis labai tiks.
Na reiks dar prasieiti po pardas.
Atsakyti
mes lova internetu pirkom.pristate man rodos ar ne sekancia diena.kol kas nusiskundimu nera.musu divan bed- ta tokia kur dvi dezes susideda ir ant tu deziu ciuzinys dedasi.nieko ardyti nereikia, sukineti nereikia.galima su stalciais uzsisakyti, kad tos dezes butu.visai gerai sakyciau, tik su stalciais jau daug brangiau iseina.ir kas keista pradzioj buvo tai kad lb auksta ta lova atrode:) db pripratom, tai normaliai visai:) va is cia pirkom http://www.bedroomworld.co.uk
Atsakyti
QUOTE(jurgita-d @ 2011 05 17, 21:58)
mes lova internetu pirkom.pristate man rodos ar ne sekancia diena.kol kas nusiskundimu nera.musu divan bed- ta tokia kur dvi dezes susideda ir ant tu deziu ciuzinys dedasi.nieko ardyti nereikia, sukineti nereikia.galima su stalciais uzsisakyti, kad tos dezes butu.visai gerai sakyciau, tik su stalciais jau daug brangiau iseina.ir kas keista pradzioj buvo tai kad lb auksta ta lova atrode:) db pripratom, tai normaliai visai:) va is cia pirkom http://www.bedroomworld.co.uk

kada darysim meetuka,kokiam parke g.gif

kur musu Pigalica dingus g.gif
Atsakyti
Aciu Jurgita-d butinai uz nuoroda, butinai pasiziuresiu.Tikrai pravers.
O del mituko , galyma kada tik geras oras thumbup.gif
Atsakyti
galima mytuka kada suorganizuoti tikrai.as laisva bunu sekmadieniais, kas antra sestadieni ir kas antra treciadieni.
jesmond dene labai faina yra.parkas, aiksteles,takeliai pasivaiksciojimams.nzn,siulykit kas ka dar zinot ir kada kam tinka:)
Atsakyti
As tai uz savaidgali. thumbup.gif
O kur tai net man labai dideles reiksmes neturi , tik svarbu kad su vaikais.
Ir kad vaikai galetu padukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita-d @ 2011 05 18, 21:23)
galima mytuka kada suorganizuoti tikrai.as laisva bunu sekmadieniais, kas antra sestadieni ir kas antra treciadieni.
jesmond dene labai faina yra.parkas, aiksteles,takeliai pasivaiksciojimams.nzn,siulykit kas ka dar zinot ir kada kam tinka:)

man savaitgalis gerai butu,bet viena beda,metro musu puseja nevaziuoja savaitgaliai kazka ten tvarko vis dar
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(J.R. @ 2011 05 18, 23:11)
man savaitgalis gerai butu,bet viena beda,metro musu puseja nevaziuoja savaitgaliai kazka ten tvarko vis dar
doh.gif


veza dali kelio su metro, o dali su autobusu.vyras mano i north shealds vaziavo kazkuri svtgl taip. o siaip Pigalica man rodos savaitgali nelabai gali.Bet pradingus ji visai kazkur g.gif
Atsakyti
dar koleges yra sakiusios kad South Shieldse yra grazus parkelis prie juros.tai galima butu ir prie juros nueiti ir parkelyje pabuti.o Pigalica man rodos kazkada minejo kad Gatesheade yra labai grazus saltwel (nezinau kaip tiksliai rasosi) parkas.
zodziu, svarbiausia man rodos gero oro sulaukti doh.gif o jau kur susitikti nelabai problemu turetu kilti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita-d @ 2011 05 19, 10:16)
veza dali kelio su metro, o dali su autobusu.vyras mano i north shealds vaziavo kazkuri svtgl taip. o siaip Pigalica man rodos savaitgali nelabai gali.Bet pradingus ji visai kazkur g.gif

nuo manes reiktu iki bykerio vaziuot su autiku,o poto su metro doh.gif

taip south shields zinau ta parka daug kartu ten esam buvo,o tas kur Pigalica sake ir girdejau ,kad grazus,nu gal kada suorganizuosim ta meetuka smile.gif
Atsakyti
Noriu meeto!!! ploja.gif gathering.gif alc.gif Savaitgaliai tinka mirksiukas.gif nebedirbu savaitgaliais rolleyes.gif bet užtad darbo dienom namo tik nakvoti ateinu doh.gif
Atsakyti