Įkraunama...
Įkraunama...

Newcastle ir aplinkiniai rajonai

QUOTE(IevaTwinn @ 2010 07 20, 14:31)
UK su pertraukom jau nuo sausio, buvau dekretinese atostogose, paskui grizau i LT gimdyt ir dabar jau vel cia su 7 savaiciu sunum. Mano vyras anglas. nezinau ka dar smile.gif

Labas Ieva ir sveika prisijungus, ne taip jau ir toli tas chester-le-street nuo newcastle ir tikrai malonu kad papildai musu gretas! wink.gif o kodel cia negimdei ? nepasitiki ar kitokiu priezasciu buvo ?
Atsakyti
Labas rytas,

Aj, pagalvojau, kad Lietuvoj bus paprasciau, nes savi gydytojai Gimdymo namuos, juolab, man turejo daryti Cezari, tai kazkaip rinkausi namine aplinka. Nors dabar musu Health Centre yra kaip ir neblogas, nors ziuresiu, kaip bus, nes mano pacios post natal apziura/apsilankymas pas gydytoja numatytas penktadieni.

Kada geriam? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaTwinn @ 2010 07 21, 11:55)
Labas rytas,


Kada geriam? biggrin.gif

jei tu statai, nors ir dabar bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas.
Kaip gyvenat?smile.gif As tai neidomiai-dirbu,dirbu,dirbu..Vyras dar be darbo, bet tikimes kad neuzilgo kazkas kazkur atsiras.
Sveika, IevaTwinn 4u.gif Graziam miestuke gyvenat:) Buvom uzsuke pries pora savaiciu su vyru ten, tai buvau suzaveta to miestukop groziu ir ramybe rolleyes.gif bigsmile.gif
zvaigzdut, jau gal darbuka susiradai?
Atsakyti
QUOTE(jurgita-d @ 2010 07 21, 22:21)
Labukas.
Kaip gyvenat?smile.gif As tai neidomiai-dirbu,dirbu,dirbu..Vyras dar be darbo, bet tikimes kad neuzilgo kazkas kazkur atsiras.
Sveika, IevaTwinn  4u.gif  Graziam miestuke gyvenat:) Buvom uzsuke pries pora savaiciu su vyru ten, tai buvau suzaveta to miestukop groziu ir ramybe  rolleyes.gif  bigsmile.gif
zvaigzdut, jau gal darbuka susiradai?

nea, toks jausmas, kad darbu visam mieste ner :/ kartu gyvenantis vaikinas vis gauna is agenturu darbu vienadieniu, o mes mergiotes - ne. sian jis buvo agenturos nusiustas i darba, nu ten jis kartu su vairuotoju vazinejo po mieste ir ikraudinejo automatus gerimais. tai iki siol ten agentura siusdavo lenkus visokius, nepatiko ten niekam tie lenkai, blogai dirbdavo, o va simas viska gerai dare, sukrauste viska 2 val anksciua, anglai apake buvo smile.gif tai simas klause ju ar nereik rytoj vel, tie paziurejo i koki tai grafika nu sako ne, ner taves pazymeto, tai nereik, bet jei ka ir reikes zmogaus, tai mes agenturoj taves prasysim smile.gif ir zinot ka, tik spejo simas pareit namo, jau paskambino is agenturos ir pranese, kad vel ryt i darba, buvo labai nustebe, kad praso butent jo smile.gif tai va. gal nors vienas is musu isikabins i kazkoki tai darba smile.gif
Atsakyti
Saveikos,oras tragedija,noriu i lietuva,ten nors karsta,man jau cia depresija,visi varo atostogu ,o mes siemet jauciu nevarysim verysad.gif

einu kavos gert.kaip blogai ,kaip darbu neina rast doh.gif
Atsakyti
QUOTE(J.R. @ 2010 07 22, 13:40)
Saveikos,oras tragedija,noriu i lietuva,ten nors karsta,man jau cia depresija,visi varo atostogu ,o mes siemet jauciu nevarysim verysad.gif

einu kavos gert.kaip blogai ,kaip darbu neina rast doh.gif


jo, oras tai kaip nzn kur verysad.gif
Atsakyti
najnajnaj, tai ka, uzmigot visos? smile.gif

as va galiu pasipasakot, kad susiradau gerbeja labai sustra bigsmile.gif NU zinot, is Irano, musulmonas biggrin.gif toks mielas, kad prie zaisdos dek biggrin.gif vakar po miesta paveziojo, i kinu restorana nusivede. NU viskas kaip ir turi but smile.gif
Atsakyti
Labas bye1.gif manęs nėra, tai ir tyla temoj? Nagi papasakokit, kas pas jus naujo ax.gif
QUOTE(zvaigzdut @ 2010 07 27, 11:57)
NU zinot, is Irano, musulmonas  biggrin.gif toks mielas, kad prie zaisdos dek  biggrin.gif

doh.gif visi jie iš pradžių tokie būna, nors prie žaizdos dėk doh.gif neapsigauk mirksiukas.gif paklausk ar turi jis dokumentus susitvarkęs, tada ir paaiškės ko tiksliai jam iš tavęs reikia bigsmile.gif
Nepamiršk, kad rytoj 10:30 į darbą. Einu tau AŽ rašyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
as tai neturiu ka papasakot.. Tas pats per ta pati-dirbu ir tiek. Vyras be darbo kol kas.
Zvaigzdut, darbuka gavai? ax.gif Sveikinu jei taip 4u.gif
Ir prisidedu prie Pigalica perspejimo, kad atsargiai su musulmonais. Butinai pasiklausk ar gali gyvent UK, ar turi darba , ar nevedes ir pan. Viska issiaiskink, nes jie visada su visom ypatingai malonus ir mandagus ir visokie kitokie . O paskui visko buna... Buk atsargi, nepamesk galvos wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita-d @ 2010 07 27, 21:51)
Sveikos,
as tai neturiu ka papasakot.. Tas pats per ta pati-dirbu ir tiek. Vyras be darbo kol kas.
Zvaigzdut, darbuka gavai? ax.gif  Sveikinu jei taip  4u.gif
Ir prisidedu prie Pigalica perspejimo, kad atsargiai su musulmonais. Butinai pasiklausk ar gali gyvent UK, ar turi darba , ar nevedes ir pan. Viska issiaiskink, nes jie visada su visom ypatingai malonus ir mandagus ir visokie kitokie . O paskui visko buna... Buk atsargi, nepamesk galvos wink.gif 4u.gif

tai kartais gali ir nesakyt teisybes ar turi seima,ar vedes doh.gif ,kaip matau vyrui ir nekaip sekasi su darbo paieskom g.gif

sveikutes,as po biksi tvarkausi,sekmadieni jau sveciu atvaro is lt thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes mergaites smile.gif
Kaip laikotes? Nutilot visai kazkaip.. sad.gif Zvaigzdut dirbi jau?

As tai dirbu dirbu dirbu.. Vyras dar be darbo. Pradejo lankyti nemokamus keltuvo teisiu kursus kaip bedarbis. Apie pora trejeta savaiciu turetu trukt kazkur.Lietuvoj buvo issilaikes tas teises, bet pasirodo cia nepripazista jie musu lietuvisku doh.gif Plius uzsiregistraves darbo birzoje gavo nemokamus anglu kalbos kursus nuo rugsejo thumbup.gif

Issiunciau anketa del Child Benefit-tas kur 20 svaru savaitei uz vaikus moka. Dabar dar prisiskaiciau, kad yra kazkoks Child Tax Credit. Gal ka zinot apie tai? nelabai suprantu kas cia per pasalpa ir ar isvis cia pasalpa?? Ar cia tik UK gimusiems vaikams ji skiriama? Apsvieskit jei kuri ka zinot paprasta suprantama kalba blush2.gif
Atsakyti