Įkraunama...
Įkraunama...

O. P. I.

QUOTE(Hiver @ 2013 01 25, 21:18)
O kur jus ten tas akcijas randat? 4u.gif  As irgi prisijungus, bet ar prisijungus ieinu ar neprisijungus, kaip buvo visi lakai po 24 taip ir lieka... unsure.gif  Su nuolaida IBD kazkokioms spec priemonems keturioms, bet tai kad jas ir neprisiregistravus meta. unsure.gif

Kaip keista g.gif man neprisijungus irgi rodo po 24lt, bet kai prisijungiu jau po 20lt... g.gif
Bandžiau ekrano vaizdą įdėti, kai kainas rodo 24lt, o po to 20lt, bet kokybė čia per prasta gaunasi ir nesimato...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serpent: 25 sausio 2013 - 20:47
Viskas gerai jau jie ten kazka nesuziureje buvo.

OPI patiko Bondo ir liquid sand tematika. biggrin.gif Vasarai isleis teksturiniu laku kolekcija pavadinimu
"Bond Girls"

Spalvos
user posted image
user posted image
http://polishjinx.bl...collection.html
Prekyboje pasirodys nuo geguzes 1 d.

Man visai patiktu Honey Ryder arba Pussy Galore ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 11 kovo 2013 - 13:28
QUOTE(Hiver @ 2013 03 11, 14:19)
OPI patiko Bondo ir liquid sand tematika. biggrin.gif Vasarai isleis teksturiniu laku kolekcija pavadinimu
"Bond Girls"

Man visai patiktu Honey Ryder arba Pussy Galore ax.gif


Ačiū... Dar vienas eina į norų sąrašiuką doh.gif biggrin.gif
Honey Ryder wub.gif
Atsakyti
Gal žinot kur Vliniuje galima įsigyti OPI? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirena97 @ 2013 03 11, 14:45)
Gal žinot kur Vliniuje galima įsigyti OPI? smile.gif

OPI Vilniuje prekiauja Nagavita, jie ir importuotojai
http://www.nagavita...._id=287&lang=lt

Nagavita Kaune:
http://www.nagavita...._id=234&lang=lt
Cia ju puslapis is kurio galima rinktis spalvas, uzsisakyti su pristatymu i namus http://www.manikiura...e92370.53758140


Medines sukos - Siauliuose, Vilniuje, Klaipedoje, Panevezyje:
http://www.medinessu...kontaktai.phtml
Jie kaip suprantu ima lakus is tos pacios Nagavitos, tai galbut norima atspalvi galima butu uzsakyt kad atveztu


Salon Pro - Klaipedoje:
http://www.salonpro.lt/kontaktai



Dar siose internetinese parduotuvese yra siek tiek OPI laku
http://www.cosmetics...h...t=4a&page=2
http://www.viskas-pl...-lakai,171.html




Papildyta:
QUOTE(serpent @ 2013 03 11, 13:33)
Ačiū... Dar vienas eina į norų sąrašiuką  doh.gif   biggrin.gif 
Honey Ryder  wub.gif

Nu, man tas irgi krito aki, drinks_cheers.gif toks tikras smeliukas wub.gif

Tiesa, o kaip jums Goldeneye, buvot jau nusilakavus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 12 kovo 2013 - 10:40
QUOTE(Hiver @ 2013 03 12, 11:32)

Nu, man tas irgi krito aki, drinks_cheers.gif  toks tikras smeliukas wub.gif

Tiesa, o kaip jums Goldeneye, buvot jau nusilakavus?


Išbandytas išbandytas jau, ne tik mano, bet ir dukterėčios išbandytas biggrin.gif atsiprašau, kad primiršau pasidalinti įspūdžiais blush2.gif
Tikrai spalva ir tekstūra pateisino lūkesčius, ne be reikalo mane tiek laiko prie jo traukė cool.gif
idealiausiai atrodo nusilakavus 3 sluoksnius, spalva gryno gryno aukso, ne geltona, ne gelsva, ne bronzinė, ne varinė, bet gryna auksinė, kokios visada ir norėjau ir ieškojau. O ir ant nagų tikrai gražiai atrodo, ne per daug blizga, tas blzigėjimas gal net sakyčiau labiau atsiskleidžia "vartant" nagus ir kai tam tikru kampu apsišviečia.
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2013 03 12, 10:38)
Išbandytas išbandytas jau, ne tik mano, bet ir dukterėčios išbandytas  biggrin.gif  atsiprašau, kad primiršau pasidalinti įspūdžiais  blush2.gif 
Tikrai spalva ir tekstūra pateisino lūkesčius, ne be reikalo mane tiek laiko prie jo traukė  cool.gif 
idealiausiai atrodo nusilakavus 3 sluoksnius, spalva gryno gryno aukso, ne geltona, ne gelsva, ne bronzinė, ne varinė, bet gryna auksinė, kokios visada ir norėjau ir ieškojau. O ir ant nagų tikrai gražiai atrodo, ne per daug blizga, tas blzigėjimas gal net sakyčiau labiau atsiskleidžia "vartant" nagus ir kai tam tikru kampu apsišviečia.

Tai smagu. smile.gif Tas blizgejimas tam tikru kampu, tai turit omeny kaip sioj nuotraukoj, kad toki blyksni meta sviesu ir nutamseja?
user posted image
Grazus lakas, tikrai tikras auksinis. As tai turiu toki gal ir kvaila isitikinima kad tokio tipo lakai turi derintis su nesiojamu ziedu spalva, tai kadangi nesioju sidabra ir raudonaji auksa prisibijau kad nesipjautu. As tai i pernykstes Naujametines kolekcijos viena laka pasiziuriu vis, bet dar svarstau, Designer de better
user posted image
Bet nezinau, kadangi sioms Kaledoms nusipirkau is Burleskos kolekcijos viena su ivairiais blizguciais, galvoju gal uzteks? ax.gif Nedaznai tokius nesioju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 12 kovo 2013 - 19:09
QUOTE(Hiver @ 2013 03 12, 19:53)
Tai smagu. smile.gif  Tas blizgejimas tam tikru kampu, tai turit omeny kaip sioj nuotraukoj, kad toki blyksni meta sviesu ir nutamseja?
Grazus lakas, tikrai tikras auksinis. As tai turiu toki gal ir kvaila isitikinima kad tokio tipo lakai turi derintis su nesiojamu ziedu spalva, tai kadangi nesioju sidabra ir raudonaji auksa prisibijau kad nesipjautu. As tai i pernykstes Naujametines kolekcijos viena laka pasiziuriu vis, bet dar svarstau, Designer de better

Aha, labai tiksliai ir teisingai supratot dėl to blizgėjimo tam tikru kampu bigsmile.gif
o dėl žiedų žinokit aš visiškai pritariu ir tokį pat įsitikinimą turiu...prie šito lako deduosi auksinės spalvos su juodu akmenuku žieduką, atrodo tikrai gražiai wub.gif
o jūsų įkeltas Designer de better irgi gražiai ir įdomiai atrodo smile.gif prie mano vieno naujo megztuko labai derintųsi doh.gif lotuliukas.gif prasideda....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serpent: 12 kovo 2013 - 19:33
QUOTE(serpent @ 2013 03 12, 19:32)
jūsų įkeltas Designer de better irgi gražiai ir įdomiai atrodo  smile.gif 

Atidejau pamastymus apie si laka velesniam laikui... smile.gif ai, ziema baigesi, dabar pavasariskos, vasariskos spalvos traukia, galbut kitam rudeniui ziemai grysiu prie minciu apie ji. biggrin.gif
Uztad nusipirkau I have a herring problem. tongue.gif Pernai vasara labai apie ji svajojau, bet kazkaip vis atideliojau o siemet pasiryzau. Tikrai labai idomus, radau internete palyginimu ir su blukinto dzinso spalva ir su zuvies zvynu spalva (neveltui toks pavadinimas), o man tai jis kelia asociacijas su Baltijos jura Klaipedos uoste, nu va toks pilkai melynas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 04 12, 14:24)
Uztad nusipirkau I have a herring problem. tongue.gif  Pernai vasara labai apie ji svajojau, bet kazkaip vis atideliojau o siemet pasiryzau. Tikrai labai idomus, radau internete palyginimu ir su blukinto dzinso spalva ir su zuvies zvynu spalva (neveltui toks pavadinimas), o man tai jis kelia asociacijas su Baltijos jura Klaipedos uoste, nu va toks pilkai melynas


Graži spalva, mano "skonio" blush2.gif važiuojant prie jūros smagu tokia spalva pasipuošt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2013 04 12, 19:49)
Graži spalva, mano "skonio"  blush2.gif važiuojant prie jūros smagu tokia spalva pasipuošt  cool.gif

Tai va as irgi taip pat pagalvojau, idealiai tiks prie musu lietuviskos juros, netgi lietinga diena. smile.gif Apskritai, lietus ir audra prie jo tinka.

O dar norejau jusu paklaust, tiesiog smalsu, megstamiausiu laku spalvu temoje minejot kad planuojat isigyti Don't Mess With Opi. Idomu, o kodel butent ji o ne Jade is the new black? blush2.gif Nes kiek paziurejau tai JITNB visur labai liaupsinamas, buvo didelis populiarumas kai jis pasirode, atseit populiariausias OPI zalias lakas, o va Don't mess with OPI tarsi jo seselyje , nors juos daznai lygina. As pati svarsciau kurio noreciau man jie abu patinka (nors paskui taip gavosi kad panasu nusipirkau is China Glaze), taciau idomu kas leme jusu pasirinkima? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 04 13, 00:08)
O dar norejau jusu paklaust, tiesiog smalsu, megstamiausiu laku spalvu temoje minejot kad planuojat isigyti Don't Mess With Opi. Idomu, o kodel butent ji o ne Jade is the new black? blush2.gif 

Kažkaip aš jų abiejų vieno šalia kito "gyvai" dar nemačiau, bet žiūrint internete, man jų atspalviai skyrėsi (nors daug kur žiūrint, skiriasi labai atspalviai priklausomai nuo apšvietimo), bet Don't mess with Opi man gražesnis blush2.gif gal kai abu paimsiu į rankas, nuomonė pasikeis, bet kol kas tas "mažiau" populiarus atspalvis man mielesnis ir arčiau širdies smile.gif
Atsakyti