Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

Kuriam laikui uztenka 2 bateriju naudojant sirius 2k./d.?
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2011 12 24, 08:48)
per kur uzsakinejot? cia ta emete sirius skinsonic skincare system? per kuria tarpininke butu galima uzsakyti?


O be oficialaus puslapio, kur dar galima užsisakyti? Kažkaip neteko pastebėti kažkur kitur...
Aš JAV gyvenu, tai be tarpininkių apsieinu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sigma cleansing and polishing tool

user posted image
user posted image

Pliusai, minusai ir šiaip pastebėjimai:
* Prieinama kaina - $39, galvutės - $9. Pirkau per tarpininkę iš oficialaus puslapio (sigmabeauty.com), sumokėjau apie 126 lt.
* Patraukli išvaizda, lengvas naudojimas. Aparačiukas atrodo kokybiškas, patogus laikyti, lengvas, nekelia daug triukšmo. Veikia sukimosi principu. Veikia su elementais, yra du greičiai. Yra vienas mygtukas, skirtas tiek įjungti/išjungti, tiek keisti greitį. Paprastai naudoju tik pirmąjį (lėtesnį) greitį, nors ir tas greitesnis nėra per stiprus.
* Turi dėklą ir 3 keičiamas galvutes skirtingiems odos tipams/poreikiams (soft (ružava) - tinka jautriai odai, taip pat skirta kasdieniniam naudojimui; medium (baltai ružava) - normaliai odai; firm (balta) - odos šveitimui. Kasdieniniam naudojimui naudoju pirmąją galvutę, kurią retkarčiais pakaitalioju su antrąją. Trečiąją tik išbandžiau, bet kažin ar naudosiu, veidui pasirodė per šiurkšti. Jei būtų poreikis naudoti kūnui, manau, būtų pats tas, tik šiek tiek mažoka.

Naudoju dar palyginti neilgai, keliskart per savaitę, bet matosi, kad teigiamai veikia odą: tapo skaistesnė, švaresnė, ypač T zonoj, kur poros linkusios kimštis.
Atsakyti
QUOTE(Fleur de force @ 2011 12 28, 15:08)
Kuriam laikui uztenka 2 bateriju naudojant sirius 2k./d.?


Turiu praktiškai 2 mėn. .Naudoju ne mažiau nei 10 kartų per savaitę. Baterijų dar nekeičiau (Kur buvo įdėtos). Ateity naudosiu pakraunamas.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 12 29, 05:03)
Sigma cleansing and polishing tool

user posted image
user posted image

Pliusai, minusai ir šiaip pastebėjimai:
* Prieinama kaina - $39, galvutės - $9. Pirkau per tarpininkę iš oficialaus puslapio (sigmabeauty.com), sumokėjau apie 126 lt.
* Patraukli išvaizda, lengvas naudojimas. Aparačiukas atrodo kokybiškas, patogus laikyti, lengvas, nekelia daug triukšmo. Veikia sukimosi principu. Veikia su elementais, yra du greičiai. Yra vienas mygtukas, skirtas tiek įjungti/išjungti, tiek keisti greitį. Paprastai naudoju tik pirmąjį (lėtesnį) greitį, nors ir tas greitesnis nėra per stiprus.
* Turi dėklą ir 3 keičiamas galvutes skirtingiems odos tipams/poreikiams (soft (ružava) - tinka jautriai odai, taip pat skirta kasdieniniam naudojimui; medium (baltai ružava) - normaliai odai; firm (balta) - odos šveitimui. Kasdieniniam naudojimui naudoju pirmąją galvutę, kurią retkarčiais pakaitalioju su antrąją. Trečiąją tik išbandžiau, bet kažin ar naudosiu, veidui pasirodė per šiurkšti. Jei būtų poreikis naudoti kūnui, manau, būtų pats tas, tik šiek tiek mažoka.

Naudoju dar palyginti neilgai, keliskart per savaitę, bet matosi, kad teigiamai veikia odą: tapo skaistesnė, švaresnė, ypač T zonoj, kur poros linkusios kimštis.

O cia sudrekinate kazkokiomis priemonemis ar kaip darote?
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 12 30, 00:09)
O cia sudrekinate kazkokiomis priemonemis ar kaip darote?

Tai kogero tuos serelius vandeniu sudrekina ir prausiklio ipila ir tokiu principu prausia,na dar gal veida vandeniu sudrekina
Atsakyti
Na jau savąjį sirius naudoju apie pusantros savaitės, kasdien, ryte ir vakare. Tai įspūdžiai tik teigiami drinks_cheers.gif Joks man kremas nepadėjo išgydyti spuogelių taip greitai ir taip efektyviai. Spuogelių sumažėjo kokių 70proc, na nepamatuojamai daug smile.gif Ir kremai visi daaug geriau įsigeria smile.gif aš turiu probleminę odą, tai man čia kažkas tokio.. dabar sau graži atrodau, anksčiau negalėjau žiūrėti į savo veidą, pilną pūlingų spuogų.. tuos giluminius spuogus jis labai gerai 'iškelia', nu žodžiu super daiktas, metų pirkinys 4u.gif
Atsakyti
Kaip naudojami sie visi aparatai, ar prausiklis pilasi i vidu, ar reikia pirma veida sudrekinti itrinti prausikliu ir tada darbuotis aparatu? blush2.gif
Gal kas konsultavotes su kosmetologemis, ar tikrai yra saugu jais bruzintis kiekviena diena? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2011 12 30, 02:22)
Kaip naudojami sie visi aparatai, ar prausiklis pilasi i vidu, ar reikia pirma veida sudrekinti itrinti prausikliu ir tada darbuotis aparatu? blush2.gif
Gal kas konsultavotes su kosmetologemis, ar tikrai yra saugu jais bruzintis kiekviena diena? rolleyes.gif


Galima ant šerelių prausiklį pilti, galima pirma veidą prausti, kad suputotų. Kaip kam patogiau ir maloniau.

Mano kosmetologė pritaria naudojimui, jei nepersistengiama bebrūžinant.
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2011 12 30, 01:28)
Tai kogero tuos serelius vandeniu sudrekina ir prausiklio ipila ir tokiu principu prausia,na dar gal veida vandeniu sudrekina


Būtent taip ir darau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 12 29, 04:03)
Sigma cleansing and polishing tool
* Prieinama kaina - $39, galvutės - $9. Pirkau per tarpininkę iš oficialaus puslapio (sigmabeauty.com), sumokėjau apie 126 lt.


O per kokią tarpininkę pirkot?
Jau pribrendo reikalas, kad ir man reikia... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliūgėlė: 30 gruodžio 2011 - 14:00
QUOTE(Moliūgėlė @ 2011 12 30, 14:59)
O per kokią tarpininkę pirkot?
Jau pribrendo reikalas, kad ir man reikia... blush2.gif


Aš dažniausiai naudojuos tindirindi.lt tarpininkių paslaugomis, per tarpininkę rimmka užsisakinėjau. Bet ir čia supermamose nemažai tarpininkių iš Jav užsakinėja ax.gif
Atsakyti