Įkraunama...
Įkraunama...

Kur ir kas skaniausia Vilniuje?

Mano mėgstamiausia vyninė Notre Vie
Skani kava ir vynas, ganėtinai jauki aplinka yra La Cave Bistro (Gedo pr.)
Gardžios kavos ir skanių desertų duoda Mamma Mia delikatesai.
Atsakyti
QUOTE(Elenora @ 2012 10 12, 15:21)
Mėgstu gerą meksikietišką maistą, mėgstu abu brolius Starkus ir žaviuosi jų aistra gėrimams. Ir labai mėgčiau Sofa de Pancho, nes atmosfera - liuksiška, aptarnavimas - draugiškas (tiesa, ne visada geras), bet nu maistas... kiek kartų buvom, tai visad teko nusivilti. Ir salotom, ir didkepsniu, ir sriuba. Arba mum nesiseka, arba kažkas ne taip su ta vieta. Mano asmeninis verdiktas - kaina neatitinka kokybės.

Tiesa, skaniausios margaritos mieste - Tres Mexicanos (prieš Katedrą, Tilto g.).
Dėl margaritu nesiginciju, nesu ju tiek isragavusi, kad galeciau nuspresti kur jos skaniausios.
O dėl maisto mums neteko nusivilti, buvom pora kartu pavalgyti ir viskas buvo skanu, tik vyrui gal kiek mazoka porcija.

QUOTE(Elenora @ 2012 10 24, 08:19)
Gardžios kavos ir skanių desertų duoda Mamma Mia delikatesai.
reikes paragauti!

Dusele, pavartyk sia tema, tikrai yra daug vietu isvardintu, kur skanu ir jauku ir kur kokios kainos.
Dar viena jauki vieta 'skonis ir kvapas' traku g.
Atsakyti
o ar lanketes kuri restorane 'Si'? vokieciu gatvej, ant kampo?
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2012 11 05, 18:02)
o ar lanketes kuri restorane 'Si'? vokieciu gatvej, ant kampo?

Lankiausi, bet tik dienos pietums smile.gif
Maistas neblogas, kaina irgi ne žiauriausia.
Dar kiek klausinėjau, ten būna teminiai vakarai. rolleyes.gif
Atsakyti
Ar būtų atsiliepimų apie Vingrių restoraną? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2012 10 24, 04:52)
gal galit pasidalint, kurios vietos Vilniuje jums yra JAUKIAUSIOS maloniam pabendravimui prie vyno taures ar kavos puodelio ir deserto?  ax.gif
Ieskau nauju alternatyvu, nes pastebejau, kad "uzstringu" vis tose paciose.. g.gif ... Ir kodel? rolleyes.gif

Osteria da Luca,Tappo D'oro,Poniu laime (Stikliu kulinarija),Mamma Mia
Atsakyti
Aš taip ieškau netradicinių vietų Vilniuje - pasisėdėjimams. Kad būtų skanus maistas ir gėrimai.

Nes universiteto vyninė ir pogo jau pabodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 21, 14:54)
Ar būtų atsiliepimų apie Vingrių restoraną?  g.gif

vieną kartą buvau, maistas buvo skanus. tik pataikėm ant krikštynų, kurios ten švenčiamos buvo, todėl teko penkiese spaustis prie 4-viečio staliuko, nes nieko kito nebuvo rinktis.
bet maistas tikrai skanus ir kainos norma.
Atsakyti
QUOTE(emissaa @ 2012 12 08, 16:31)
Aš taip ieškau netradicinių vietų Vilniuje - pasisėdėjimams. Kad būtų skanus maistas ir gėrimai.

Nes universiteto vyninė ir pogo jau pabodo  smile.gif


Restoranas - vyninė Saint Germain, Literatų g., prancūzų virtuvė. Galima sąlyginai ne itin brangiai pasivyninti jaukioje aplinkoje, tik vakarais būna sausakimša, net gi vidury savaitės. Žiūrint kaip pataikysi. Mums ten patinka, tik va jų jautienos tartar visai ne toks, koks turi būti. Bet čia smulkmena. Dar patinka "Kitchen" virtuvė.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti