Įkraunama...
Įkraunama...

Nubeždžioniauti receptai

QUOTE(Grantee @ 2009 07 23, 13:14)
Mano nuomone tai viska atskirai daryt reikia: ryziuz isvirti, o kiausini iskepti, ir tada sumaisyti  smile.gif


isvirti ryzius, nukosti ir kepti sausoj karstoj keptuvej, tada kai jau pasidarys labai birus ipilti plakta kiausini, ir maisyti maisyti maisyti, galima zaliu virtu zirneliu arba kokiu zoliu ideti, arba pievagrybiu keptu irgi i jau apkeptus ryzius, pas musu kiniecius populiariausi su kiausinuku...is ilgagrudziu plikytu ryziu man geriausia tai iseina padaryt, nes kai kurie kiek nori kepink vistiek makalose buna...
Atsakyti
Gal merginos zinote kaip iskepti duona kaip kepa berneliu uzeigoje? ta kur galiukai pamerkti i majoneza ir suri. Man ta pati duona skani,tokia neperkepus,traski,viduj minksta,namie niekaip neiseina sitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2009 07 23, 15:14)
Mano nuomone tai viska atskirai daryt reikia: ryziuz isvirti, o kiausini iskepti, ir tada sumaisyti  smile.gif

na kad ryzius atskirai isvirti tai tikrai, o po to suberi juos i keptuve ir imusi kiausiniu ir tada jau makaluoji kol kiausinis iskepa. man dar nekart nebuvo sulipe i viena kose... g.gif
Atsakyti
kazkiek ne i tema. pabandziau karta ryzius isvirti ir nupylus vandeni imaisyti kiausinio plakini. gaunasi labai purus tokie. malonus ryziai. galima ir saldytu kukuruzu, papriku ir dar kazko sudeti.
Atsakyti
QUOTE(pakasiukas @ 2009 04 01, 16:06)
drinks_cheers.gif  man irgi baisiai idomu butu

Itariu, kad zuvis gaminama ant garu. Vat tik padaziuko recepto reiketu.  g.gif
Bandysiu bezdzioniauti siandien  biggrin.gif


Aš esu bandžiusi padaryti, gavosi visais gerai, suktinukus kepiau orkaitėje 170 laipsnių orkaitėje apie 20 min. gavosi labai švelnūs ir nesubyrėjo, o padažiuką dariau paprastai truputį sviesto ir neriebios grietinėlės. 4u.gif
Atsakyti
zinau viena labai lengva ir skanu uzkandi, kuri daznai gaminu. ir nebrangu ir sveika.

parduotuvese buna pardavinejami supakuoti ryziu trapuciai. ju buna ivairiu skoniu: su kvieciais, su grikiais ir be nieko). kadangi siaip griauzt man jie be skoniai, tai uzsitepu medaus ar siaip kokios uogienes ir uzkandziauju prie arbatos.
trapuciu su medum skonis primena sausu pusryciu-dribsniu is kviechiu su medum ("Kellog's" berods) skoni.

apskritai labai megstu ryzius ir viska is ju wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2009 07 24, 17:08)
Gal merginos zinote kaip iskepti duona kaip kepa berneliu uzeigoje?  ta kur galiukai pamerkti i majoneza ir suri. Man ta pati duona skani,tokia neperkepus,traski,viduj minksta,namie niekaip neiseina sitaip  g.gif



duona, prieš kepdama pamerkite trumpam i pieną... Ir visa gudrybė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukassas @ 2009 10 05, 16:06)
duona, prieš kepdama pamerkite trumpam i pieną... Ir visa gudrybė  ax.gif

net akis ispuciau kai perskaiciau biggrin.gif nes net nepagalvojau apie tai, o merkti jau supjaustyta "pagaliukais" ar pvz visa rieke ir tada pjaustyt ir det i keptuve? blush2.gif
Atsakyti
kaip tik sestadieni kepiau duona kad buciau zinojus buciau isbandzius su pienu biggrin.gif reiks koki syki isbandyt thumbup.gif
o as sestadieni kai ruosius baliui pabandziau nubezdzionauti krabu misraine su ananasais nes man ji super thumbup.gif tai brolienes nejo atplest nuo tos misraines thumbup.gif ir kaip sakant man paciai sauksteli bepaliko lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kažkada buvau kiniškam restorane, ten užsisakėme labai skanius ryžius. Imat svogūną, sukapojat, apkepinat su aliejum. Nenuimant keptuvės nuo ugnies, LABAI greitai įmušat kelis kiaušinius (100g nevirtų ryžių imu 2 kiaušinius) ir maišote, maišote, maišote..... turi gautis kažkas panasšaus į omleto gabaliukus. Kai kiaušiniai apkeps, įdedat ryžius ir dar truputį pakepat mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaveja @ 2009 10 05, 17:52)
zinau viena labai lengva ir skanu uzkandi, kuri daznai gaminu. ir nebrangu ir sveika.
apskritai labai megstu ryzius ir viska is ju wub.gif


siulau patobulinta varianta pusryciams- asnt kvieciu trapucio uztepti varskes ir pagardinti ant virsaus medumi 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Nezinojau, kur parasyt, bet bandau pataikyti cia. smile.gif gal labai nebarsit, jei nepataikiau. KFC greito maisto restoranuose yra toks dalykas: Hot wings/astrus visciuko sparneliai. Jie aplipinti kazkokiomis kruopomis, gal ne krupomis ir ko gero iskepti karstame aliejuje. Niekur nerandu, kaip tai butu galima pasigaminti. Esu girdejus, kad yra pirkti tu kruopu ne kruopu ir jomis apvoliojus issikepti, bet nieko neradau nei vienam prekybcentri. Taip pat internete info irgi neradau.. Gal nemoku ieskot
Atsakyti