Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd.Jatužienė

Sveikutes nestuke.gif 4u.gif
labai prieštaringi vertinimai šios gyd. g.gif Matyt, kaip kas ant kokios nuotaikos užtaikydavo ir ko tikėdavos smile.gif
Aš su ja turėjau reikalų 10 dienų, kol gulėjau AK. Nėštumas buvo be komplikacijų kol nepatejau į AK, kur pasirodė, kad esu labai neprižiūrėta nestuke.gif Jei trumpai, tik nuvažiavus į AK man pasakė, kad vaikai (laukiaus dvynių) gali būti nesveiki blink.gif ir pagimdysiu per savaitę blink.gif (ėjo 28 nėštumo savaitė). Po tokių naujienų nebesupratau nieko verysad.gif Patekau pas Jatužienę ir tikrai galiu pasakyt, kad ji Gydytoja iš didžiosios raidės: profesionali, nepanikuojanti, atsakanti į visus klausimus, rami, draugiška. Bandžiau "atsilygint", į ką ji atsakė: "Vaikai, jums patiems dar reikės..." Kol gulėjau patologiniam skyriuj, ji atsiedė Neonatologijos skyriaus vedėją, mus supažindino, paaiškino kas laukia, vėliau pati darė cezarį, viskas pavyko gerai, susiuvo gerai, po to lankė kelis kartus, klausinėjo kaip sekas, kaip vaikai, kaip aš laikaus, apžiūrinėjo randą, vienu žodžiu, rūpinosi. Aišku, visa tai vyko 2007 m., per laiką žmonės keičiasi kažkiek, bet iš to laiko mano atsiliepimai tik geriausi.
Ir seselės patologino thumbup.gif Nepalyginsi su raganaitem, kurios pirmam aukšte dirba mirksiukas.gif
P.S. Mažasis dvynukas neišgyveno, per silpnas buvo verysad.gif Antrą kartą gimdžiau RK, bet dėl kitų priežasčių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina.n: 19 sausio 2011 - 14:01
QUOTE(lialia99 @ 2010 12 13, 16:53)
Gal kas turit kokiu naujesniu atsiliepimu?


Teko gimdyti pas gyd. Jatuziene pries pat naujuosius, anksti ryte, t.y. pries pasibaigiant pamainai... Negaliu pasakyti nei vieno blogo zodzio.. Paliko tikrai malonaus zmogaus ispudi, o ir i darba ziurejo profesionaliai, sakyciau, netgi kantriai... Nei tariausi, nei mokejau... ax.gif
Atsakyti
Gimdziau pas sia gydytoja gruodzio menesi. Atvaziavau i AK be susitarimo,kadangi pagal termina man jau buvo savaite pernesiojimo, dave skatinamuju vaistu.. Suzinojau, kad jeigu gimdysiu toje pamainoje, gimdyma priimines si gydytoja. Pirmas ispudis buvo nekoks, pasirode labai grubi ir tiesmuka. Taciau pabendravus supratau, kad labai klydau. Gimdymo metu labai padejo, palaike. Viska atliko labai ramiai, profesionaliai, atsake i visus rupimus klausimus. O tuo metu, kai mane siuvo, uzkalbinejo dantis, kad negalvociau apie skausma:) Likau labai ja patenkinta. Po gimdymo du kartus buvo atejus aplankyti, pasidometi kaip savijauta, kaip leliukas. Jei dar gimdysiu, tai butinais tarsiuosi, kad papulciau pas ja.
Atsakyti
Gimdziau 2010 lapkriti pas gyd Jatuziene. Kas iesko pleputes ar antros paguodziancios mamos - tam ji netiks. Bet kas iesko profesionalaus, konkretaus Gydytojo, sugebancio suvaldyti kritines situacijas - tikrai nepasigailes. Esu dekinga siai Gydytojai uz savo gyvybe, kai situacija netiketai labai komplikavosi. Dziaugiuosi, kad buvau saugi jos rankose, kai to labiausiai reikejo. Siule po ekstrinio CP normali, tepu tepalais ir atrodo, kaip ir zadejo, po 2 metu bus vos matoma smile.gif
Atsakyti
Gimdziau 2011 08 13 pas sia gydytoja ir galiu patvirtinti, jog superine gydytoja, kuri ismano savo darba. Mano atvejis nebuvo eilinis, kadangi labai gausiai kraujavau buvo atlikta skubi cezario pjuvio operacija. Gydytoja mane aplanke , kai buvau perkelta i palata ir sekancia diena nepamirso uzsukti.
Randas gyja labai gerai ir jau ketvirta diena po operacijos buvau namuose. Atsiliepimai patys geriausi ir pinigeliu ji is musu nepaeme... 4u.gif
Atsakyti
Negimdziau pas sia gydytoja, tikiuosi ir neteks (susitarus esu ju kitu gydytoju) Prisimenu su siaubu apsilankyma AK velu vakara rugsejo vidury, 22.30. Pataikiau kaip tik ant jos pamainos. Pirmas klausimas buvo, man uzejus i kabineta 'Ko cia tu pas mus atvaziavai?' blink.gif man 36 sav kieteja pilvas, vemiu, taigi apziurejus mane labai grubiai, pasiule namuose sulasinti lasaline blink.gif aisku ne problema, radau, kas man kateteri ides. Bet toks poziuris i pacienta yra nepriimtinas, tuo labiau, kad per visa nestuma ne kartelio neteko pabuvot AK. Kadangi pirma gimdziau pas vedeja ir antra planuoju, todel taip paprastai nepaliksiu sio reikalo. Suzinos ir jis mano nuomone apie sia gydytoja. Gerai, kad turiu israsa is ligonines.
Atsakyti
gimdziau ir as pas ja.
pries laikinis komplikuotas gimdymas, gausus kraujavimas, jos deka turiu suneli ir pati likau gyva...
tikrai nieko blogo pasakyti apie ja negaliu tik NUOSIRDU NUOSIRDU ACIU
Atsakyti
Gal kas žino Gyditojos tel nr? Ar dirba ji dar antakalnije?
Atsakyti
QUOTE(IZABELĖ.. @ 2011 09 30, 22:07)
Gal kas žino Gyditojos tel nr? Ar dirba ji dar antakalnije?

deja tel nr nezinau, bet anktakalnyje tikrai dirba...
manau galima pasiklausti priemime, kada ji dirba ir nuejus jos budejimo metu pasiklabeti
Atsakyti
Puiki gydytoja 4u.gif
Atsakyti
Man gyd.Jatuziene ziauriai nepatiko schmoll.gif gimdziau per jos pamaina,pora kartu priejo,buvo prieslaikynis gimdymas,buvo pasakyta pora negraziu fraziu blink.gif siaubinga daktare doh.gif grubi,miegsta pinigus,kai ateidavo i palata pas kaimyne,kuri dave pinigu,tai i mano puse net neziuredavo,tipo nera manes cool.gif vienu zodziu, BE KOMENTARU cool.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
pati nuostabiausia gydytoja:profesionali,palaikanti,nesivaikanti pinigų(nemokėjom nė cento),rūpestinga(net kelis kartus buvo aplankyti ir lėliuko).Gimdymas praėjo puikiai:)
Atsakyti