Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: originalūs ar padirbti - 5

QUOTE(kristinalm @ 2010 07 13, 10:30)
Todėl, kad pigiai parduoda mirksiukas.gif


Įdomu, kiek tas pigiai g.gif Jie gi nėra ir taip brangūs - kiek teko matyti kainas - nauji kainuoja būtent 50 ml £10.48
Atsakyti

user posted image

Gavau jau tuos kvepaliukus, viskas gerai, kvepaliukai originalūs, dailūs dailiausi, kvapas irgi toks pat, labai džiaugiuos bigsmile.gif

O kai radau internete dar šią foto, išvis širdis nurimo, vadinasi yra toks EDP variantas išleistas thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2010 07 13, 11:30)
Todėl, kad pigiai parduoda mirksiukas.gif

DF kaina ju po 6.99 - 8 (GBP/EUR)
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2010 07 12, 17:30)
dėl šiaudukų išsikišimo - pati  visada seniau maniau, kad tai ženklas originalumo/ ne originalumo ir žinot, įsitikinau kad nusikalbėdavau,  užtenka užeiti į DF  bet kurioj šalyje,  sakykim Chanel Chance  Paryžiuje  visai kitoks  nei Londone smile.gif  ir t.t.  juk priklauso nuo    išleidimo metų ir etc. 

pritariu thumbup.gif
mano mama gal prieš 5 metus iš duty free parsivežė Coco Chanel Madmuazelle, 50 ml. O aš gal prieš dvi savaites pirkau juos anytai.
Na ir mamos turimų ir dugnelis storesnis ir spyruoklė purkštuko puikiai matosi, nors kvapas ir pirkimo vieta abejonių nekelia wink.gif
Atsakyti
as-ne-tavo - labai smagu girdėti bigsmile.gif skanaus kvepėjimo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2010 07 13, 13:28)
as-ne-tavo - labai smagu girdėti  bigsmile.gif  skanaus kvepėjimo  wub.gif



Ačiū 4u.gif Ne mano kvapas, bet bandysiu susidraugauti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2010 07 13, 12:19)
Įdomu, kiek tas pigiai  g.gif Jie gi nėra ir taip brangūs - kiek teko matyti kainas - nauji kainuoja būtent 50 ml £10.48


Nesu tikra del kiekio, bet cia USA jie turbut $20 nesiekia - bent jau isparduotuvese (ne internetinese).
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 07 13, 13:32)
Nesu tikra del kiekio, bet cia USA jie turbut $20 nesiekia - bent jau isparduotuvese (ne internetinese).


Aš tik kaip pavyzdį čia pateikiau iš populiarios internetinės parduotuvės - www.fragrancedirect.com - ten jei neimtų už siuntimą - tai pačių kvepalų kaina dar mažesnė nei 10 svarų. biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Gal jų nepadirbinėja, bet abejonių sukėlė po kamštuku sidarbas toks nelygus g.gif
Kaip jūs manot blush2.gif
Kažkaip neteko matyti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinalm: 15 liepos 2010 - 04:57
QUOTE(kristinalm @ 2010 07 15, 05:56)
user posted image
Gal jų nepadirbinėja, bet abejonių sukėlė po kamštuku sidarbas toks nelygus g.gif
Kaip jūs manot blush2.gif
Kažkaip neteko matyti g.gif



Man tai foto ne itin kokybiška, tai sunku kažką pasakyt. Bet čia 30 ml buteliukas, tai kaži ar bus padielka g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2010 07 15, 05:56)
Gal jų nepadirbinėja, bet abejonių sukėlė po kamštuku sidarbas toks nelygus g.gif


Iš tokios prastos nuotraukos sunku spręsti. Beje, jeigu čia EDP, tai kamštuko spalva yra aukso, o ne sidabro g.gif
Atsakyti
QUOTE(centifolija @ 2010 07 15, 14:18)
Iš tokios prastos nuotraukos sunku spręsti. Beje, jeigu čia EDP, tai kamštuko spalva yra aukso, o ne sidabro  g.gif

Sakė kad EDP g.gif
Atsakyti