Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikavimas namuose

Bandydama paįvairinti žiemos kasdienybę , sumaniau pradėti mokytis groti YAMAHA.Kažkada sūnus šiek tiek mokėsi,bet tos pamokėlės baigėsi(mokytojas buvo iš Vilniaus,ir tiesiog nutraukė jas.)Instrumentą turiu tik trūksta žmonių galinčių pasidalinti patirtimi ir kita naudinga informacija.Mokomės groti kartu su dukrele ,bet jai geriau sekasi dainuoti.O sugundė mokytis tai pirmasis žurnalo TeleBim Bam šeimai numeris ir ten išspausdinta dainelės Dinozauras muzika ir žodžiai. tongue.gif
Pradžia žinoma sunkoka,bet gelbsti tai kad vaikystėje lankiau muzikos mokyklą- tai bent jau supratimas apie natas yra.Ir dar klausos lašiukas...Užsiėmimas tikrai malonus.Tad gal Kas juo taip pat užsiimate? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babalia: 08 sausio 2006 - 21:28
Chmz.. o prie ko čia tv pramogos ? biggrin.gif
Atsakyti
aš tai groju gitara smile.gif faina, kai pramoksti ir gali kokią dainą pagrot clap_1.gif
Atsakyti
Aš kažkada grodavau pianinu, buvau savamokslė, norėčiau ir dabar, tik kad namie instrumento neturiu...Kai nusipirksiu, vėl grosiu...
Atsakyti
Aš vis svajoju iš tėvų parsivežti pianiną ir vėl pradėt grot. Jau taip noriu, kad net sapnuoju dažnai... Esu baigusi muzikos mokyklą, tai sunku tikrai nebus viską prisimint mirksiukas.gif
Atsakyti

Mano dukra vis muzikuoja pianinu, turiu kasdien vis naujų dainelių mokyt, nes jei nemokau, tai vis tas pačias bambina, pabosta klausyt tongue.gif , o aš tai tinginė, pagroju tik tiek kiek darbui pasiruošt reikia ax.gif
Atsakyti
AŠ POFESONALI KANKLININKĖ BET IR PIANINU PAGOČIAU TIK KAD NAMIE NETURIU blush2.gif
Atsakyti
user posted imageJau maniau kad niekas taip ir nedraugaus su manimi.O man taip rūpi muzika.Bet išmokti groti ,net jei esi muzikavęs vaikystėje, be galo sunkus darbasuser posted image. Teisi tu Supergirl,dažnai tie didieji norai sapnuojasi.Bandau vis prisėsti ,jau išmokau Tele bim bam dainelės "Dinozauras Mikičip" dešinės rankos partiją,pramokau akordus bet kai pabandžiau sujungti pamačiau ,kad dar iki muzikos toli toli .
labai džiaugiuosi kad su manimi muzikuoja mano dukrytė.user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ademara @ 2006 02 18, 12:58)
aš tai groju gitara  smile.gif faina, kai pramoksti ir gali kokią dainą pagrot  clap_1.gif


Sveikos merginos...
Si tema tikrai labai gera....As taip pat mokausi groti gitara....pacius pagrindinius akordus ismokau....lyg siek tiek iseina kokia paprasta dainele sumesti...Be abejo internete yra labai daug informacijos....tik kazkaip man reiketu kazkokiu nuoseklesniu pamokeliu...Kai buvau grizusi i lietuva nusipirkau tokia knygele Gintaras Jakelis "ismok Groti gitara" pagrindus pramokau....o daugiau ir nelabai yra ka nusipirkti...Gal kas zinote kokiu internetiniu programeliu, is kur atsisiust galeciau pamoku...informacijos...Gal kas patartu ka pacios moketes...is kur...
Neiseina man tie bar ar kaip jie vadinasi akordai dar, ir kazkodel atrodo kad nemoku graziai brazdinti desine ranka. toje knygeleje buvo parodyti budai kaip galima brazdinti...aukstyn zemyn....nyksciu ar visais kitais pirstais....bet jei taip darau neiseina man pagal melodija brazdinti, kazkokia nesamone gaunasi.... Na, gal kas turit kokiu patarimu, nuorodu....visko....ka turit....
Atsakyti
man taip pat labai aktualu grojimas gitara ax.gif Nusipirkau gitara, kiek zinau, reik ismokt bent pagrindinius akordus, bet visur juos zymi vienoj eilutej ir skaiciais, gal kas turit paprasta schema?Beto, pirstus reiktu palavint, o tai negaliu ju tai isskest ir uzspaust stygas kaip reikia, nes visi i kruva subega... blush2.gif O pirstai ilgi, ploni(muzikalus biggrin.gif ).Gal kas pagelbesit?
Atsakyti
QUOTE(Jurga0629 @ 2006 07 09, 23:32)
Sveikos merginos...
Si tema tikrai labai gera....As taip pat mokausi groti gitara....pacius pagrindinius akordus ismokau....lyg siek tiek iseina kokia paprasta dainele sumesti...Be abejo internete yra labai daug informacijos....tik kazkaip man reiketu kazkokiu nuoseklesniu pamokeliu...Kai buvau grizusi i lietuva nusipirkau tokia knygele Gintaras Jakelis "ismok Groti gitara" pagrindus pramokau....o daugiau ir nelabai yra ka nusipirkti...Gal kas zinote kokiu internetiniu programeliu, is kur atsisiust galeciau pamoku...informacijos...Gal kas patartu ka pacios moketes...is kur...
Neiseina man tie bar ar kaip jie vadinasi akordai dar, ir kazkodel atrodo kad nemoku graziai brazdinti desine ranka. toje knygeleje buvo parodyti budai kaip galima brazdinti...aukstyn zemyn....nyksciu ar visais kitais pirstais....bet jei taip darau neiseina man pagal melodija brazdinti, kazkokia nesamone gaunasi.... Na, gal kas turit kokiu patarimu, nuorodu....visko....ka turit....

žinau tikrai gerą programą GUITAR PRO 5 thumbup.gif
Toje programoje yra labai aiškiai parodyta 'tabai', gali juos pasileist kokiu nori greičiu, bandyti groti, jei reikia galiu įmesti puslapių kuriuose gali rasti tiek populiarių, tiek klasikinių kūrinių šitai programai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kamilytė_ @ 2006 11 06, 15:45)
žinau tikrai gerą programą GUITAR PRO 5  thumbup.gif
Toje programoje yra labai aiškiai parodyta 'tabai', gali juos pasileist kokiu nori greičiu, bandyti groti, jei reikia galiu įmesti puslapių kuriuose gali rasti tiek populiarių, tiek klasikinių kūrinių šitai programai  smile.gif

ja reikia atsisiusti internetu? g.gif Butu gerai jei imestum adresiuku pradziamokslis nepakenktu, pagrindiniai akordai ir pan.... mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti