Įkraunama...
Įkraunama...

Santuoka kalėjime

QUOTE(_Brigita_ @ 2010 07 29, 23:49)
Ilgai svarsčiusi vis dėlto nusprendžiau tekėti. Aš jį myliu wub.gif  Veltui kūriau šią temą,nes žinojau,kad dauguma nepalaikys šio mano sprendimo,bet palinkėkite man sėkmės ir laimės,tikiuosi viskas bus gerai drinks_cheers.gif


To ir reikėjo tikėtis, būtų įdomu, kad po kokių 2-3 metų parašytumėt, kaip klostosi jūsų vedybinis gyvenimas. Tikėkimės, kad išimčių būna.
Atsakyti
Sėdi jau ANTRĄ kartą, iki sėdimo bendravo du mėnesius, tuos du metus ištikimai laukė... na kas pasikeis realiai niekas... ištekės... lauks toliau... dar užnėštės... tas išėjęs prisidirbs vėl... ir vėl sės ji vėl lauks... tik jau turės ne tik savimi bet ir vaiku rūpintis... gaila, kad mergina tokios prastos nuomonės apie save ir mano, kad teverta tik tiek...
o gal stebuklas... ir jis tikrai pasikeis ... to ir linkiu iš visies širdies... bet matyt jau amžius ne tas... nebetikiu stebuklinėm pasakom schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiaugsmoji diena @ 2010 07 31, 14:53)
To ir reikėjo tikėtis, būtų įdomu, kad po kokių 2-3 metų parašytumėt, kaip klostosi jūsų vedybinis gyvenimas. Tikėkimės, kad išimčių būna.

As norejau ta pati parasyt drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(tik aš @ 2010 07 31, 16:58)
Sėdi jau ANTRĄ kartą, iki sėdimo bendravo du mėnesius, tuos du metus ištikimai laukė... na kas pasikeis realiai niekas... ištekės... lauks toliau... dar užnėštės... tas išėjęs prisidirbs vėl... ir vėl sės ji vėl lauks... tik jau turės ne tik savimi bet ir vaiku rūpintis... gaila, kad mergina tokios prastos nuomonės apie save ir mano, kad teverta tik tiek...
o gal stebuklas... ir jis tikrai pasikeis ... to ir linkiu iš visies širdies... bet matyt jau amžius ne tas... nebetikiu stebuklinėm pasakom schmoll.gif

Mano nuomone labai panasi i Jusu,netikiu as tokiais stebuklais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tik aš @ 2010 07 31, 16:58)
Sėdi jau ANTRĄ kartą, iki sėdimo bendravo du mėnesius, tuos du metus ištikimai laukė... na kas pasikeis realiai niekas... ištekės... lauks toliau... dar užnėštės...


Dar neduok dieve, pasigaus kokią lytiniu keliu plintančią ligą.
Atsakyti
QUOTE(tik aš @ 2010 07 31, 07:58)
Sėdi jau ANTRĄ kartą, iki sėdimo bendravo du mėnesius, tuos du metus ištikimai laukė... na kas pasikeis realiai niekas... ištekės... lauks toliau... dar užnėštės... tas išėjęs prisidirbs vėl... ir vėl sės ji vėl lauks... tik jau turės ne tik savimi bet ir vaiku rūpintis... gaila, kad mergina tokios prastos nuomonės apie save ir mano, kad teverta tik tiek...
o gal stebuklas... ir jis tikrai pasikeis ... to ir linkiu iš visies širdies... bet matyt jau amžius ne tas... nebetikiu stebuklinėm pasakom schmoll.gif

labai panashiai ir as norejau parashyti 4u.gif
sekmes ir laimes autorei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Brigita_ @ 2010 07 29, 22:49)
Ilgai svarsčiusi vis dėlto nusprendžiau tekėti. Aš jį myliu wub.gif  Veltui kūriau šią temą,nes žinojau,kad dauguma nepalaikys šio mano sprendimo,bet palinkėkite man sėkmės ir laimės,tikiuosi viskas bus gerai drinks_cheers.gif


Tu dar kartą permastyk.. Nieko blogo nelinkiu, bet vis dėl to.. Pamąstyk. Tu vieną kartą gyveni.. Kodėl negalvoji apie save, o tik apie jį? ax.gif
Atsakyti
jei as buciau autores vietoj, tai tevams papasakociau, o jau mano tevai tai jauciu mane rusy uzdarytu, kol visi kvailumai isgaruotu lotuliukas.gif
taip, imanoma noret tuoktis po keliu menesiu pazinties, pati pareikimus nunesiau po menesio, bet reikia but uztikrintam del zmogaus. matyt koks jis yra, ar sieja bendri interesai, ar mintys panasios. ir manau faktas, kad zmogus yra siuo metu kalejme mane sustabdytu nuo skubiu veiksmu bent jau iki to laiko, kol jis iseitu.
jei islaukta 2 metus, tai dar metai nera baisiai daug. o del sekso tuoktis, tai isvis absurdas butu. zinokit, jei jau jis taip rupi, tai nereikia ir i kaire eit, uztenka dabar visokiu priemoniu, kad galetumet patenkintsavo seksualini susijaudinima ax.gif
be to, sakot, kad jusu vaikinui 23 metai, sedo budamas 21 ir tai jau antra!!! karta tai kada jis sedo pirma? sprendziant is to, jis neturi isisilavinimo, gal galetu kazka dirbt. kaip jus ruosiates toliau su juo gyvent?
neaisku ir uz ka jis sedi, juk priezasciu gali but daugybe, bet jei tai susije su smurtu, tai velgi begciau jusu vietoj neatsigrezdama.
vienintele tiesa ta, kad kaliniai moka labai graziai smegenis ispudrint, kad atrodo geriausi ir mylimiausi, atsidave, svelnus ir romantiski. ar niekad neteko skaityt maniaku-zudiku laiskus, dienorasciui? buvau kazkada radus, zinokit, nezinociau ka padare toks vyras, atsiduociau nedraugavus biggrin.gif
zinoma, mes jusu negalim priverst apsisprest, bet galim tik pasiulyt pagalvot dar karteli, uzduot daugybe klausimu paciai sau, gal pagelbes...
Atsakyti
QUOTE(Smėlio Migla @ 2010 08 01, 09:02)
jei as buciau autores vietoj, tai tevams papasakociau, o jau mano tevai tai jauciu mane rusy uzdarytu, kol visi kvailumai isgaruotu  lotuliukas.gif
.........................

Sutinku su kiekvienu Jusu zodziu drinks_cheers.gif As tai visiskai nesuprantu kaip zmogus sitaip gali elgtis ir buti aklas, kam toks skubejimas reikalingas doh.gif Asmeniskai man, visa si istorija atrodo kaip nesubrendusio vaiko kaprizas, kuris nori zaislo ir negali kenteti doh.gif
Atsakyti
Meile akla, bet proto pamesti nereikia. Visos cia jums pataria geruoju, niekas nuo tu vestuviu nepasikeis. Bet ne joms reiks su juo gyventi, o jums. Tik gaila, kad teks patirti tai kas labai tiketiina bei apie ka cia jums visos kalba. Na kaip mano tetis sako: nuo durnumo vaistu nera.... doh.gif
Atsakyti
zinokit, ustrigo man ta temele ir mergaites gaila, esu tik keleriais metais jaunesne.
santuoka, tai didziule atsakomybe. fizine, psichologine ir finansine.
man, istekejus uz nuostabaus vyro, kuris gyvenime nera balso pakeles, saziningumu stebinantis visus aplinkinius kartai buna sunku. Sunku, nes kasdieninis gyvenimas uzknisa, rutina, darbai, vaikas... jis be galo geras, svelnus ir demesingas... BET, jis vistiek yra zmogus, kitoks negus as, nes nebuna vienodu zmoniu.
ar galit atsakyt i kelis klausimus, manau ne tik man yra idomu, tik saziningai, jei galit.
is kieno puses yra didesnis noras susituokt?
ka jis gaetu daryt isejes is kalejmo?
ar esat tikra del jo fizines ir psichologines bukles?
kokio pobudzio nusikaltimas? sprendziant is nuosprendzio, tai nesunkus tycinis nusikaltmas. vagystes, mustynes.... bet is tokio pobudzio nusikaltimu 3 metai yra didziausia bausme
kaip jusu artimieji ziuri i jusu busima santuoka?
kaip jis sutaria su savo artimaisiais?


Atsakyti
QUOTE(Smėlio Migla @ 2010 08 02, 21:40)
kaip jusu artimieji ziuri i jusu busima santuoka?
kaip jis sutaria su savo artimaisiais?


Paskaitykit temą atidžiau, mergina rašė, kad jos tėvai nieko nežino apie santuoką. Rašė, kad būsimo jaunojo tėvai labai faini žmonės.
Atsakyti
QUOTE(_Brigita_ @ 2010 07 13, 02:51)
Sveikos! Džiaugiuosi prisijungusi į Jūsų gretas 4u.gif

Labai nedrąsu pradėti,baisu likti atstumtai visuomenės,tačiau norėčiau paklausti mergaitės Jūsų nuomonės, kaip reaguojate į santuoką kalėjime? Tiesiog mano artimas žmogus ten jau yra dveji metai,dar liko vieneri,bet mes nebegalime vienas be kito,todėl nusprendėme susirašyti. Jau paduoti pareiškimai,tačiau dabar pradėjo kamuoti blogos mintys,jog liksiu nesuprasta ypatingai artimųjų,jie vengs su manimi bendrauti. Draugės taip pat sužinojusios tikriausiai vengs manęs.. Bet aš labai myliu šį žmogų ir nebežinau ką daryti,juk dar nevėlu,dar galima ištarti ne... Patarkite,ačiū 4u.gif


Tai ir tekėk , nebent tau gėda prieš drauges
Atsakyti