Įkraunama...
Įkraunama...

Keeshondas / Volfšpicas

4u.gif Sveiki, gal yra volfšpico/keeshondo slaptų gerbėjų, arba tiesiog žmonių kuriems patinka šie šunys? Mielai pabendrautumem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KatiaNorg: 14 liepos 2010 - 20:19
QUOTE(KatiaNorg @ 2010 07 14, 22:17)
4u.gif  Sveiki, gal yra volfšpico/keeshondo slaptų gerbėjų, arba tiesiog žmonių kuriems patinka šie šunys? Mielai pabendrautumem.

yra, yra bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif rodyk mažiuliuką ir Polly 4u.gif
Atsakyti
ax.gif
QUOTE(inesak @ 2010 07 14, 21:21)
yra, yra  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif rodyk mažiuliuką ir Polly 4u.gif




biggrin.gif biggrin.gif Labas, nuotraukyčių dar naujų neturiu, bet yra kelios www.gauruotis.lt
Štai čia mano panelės:

user posted image
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KatiaNorg: 14 liepos 2010 - 20:39
o iš kur Polly atkeliavus pas tave ?
Atsakyti
QUOTE(inesak @ 2010 07 14, 21:33)
o iš kur Polly atkeliavus pas tave ?




Iš Švedijos. Greitu laiku puslapio galerija užpildysiu, vis laiko ner.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KatiaNorg: 14 liepos 2010 - 20:42
ir as 4u.gif
Turiu samojeda - irgi spicas, netgi charakterio kiek panasaus biggrin.gif
Su volfspicu yra teko pabendraut Estijoj, labai gudrus sunelis ir atsidaves savo seimininkei.
KatiaNorg - grazuoliai Jusu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2010 07 14, 21:56)
ir as  4u.gif
Turiu samojeda - irgi spicas, netgi charakterio kiek panasaus  biggrin.gif
Su volfspicu yra teko pabendraut Estijoj, labai gudrus sunelis ir atsidaves savo seimininkei.
KatiaNorg - grazuoliai Jusu  4u.gif

Ačiu labai, mes irgi bendraujam ir su samojedais tik rūsų forumuose. Čia niekaip neradom sau vietos jokiam forume, nes kol kas nera bendraminčių, tai man nusibodo sedėt šešėlyje, dėl to ir nuspriandžiau savo temelė atidaryt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KatiaNorg: 14 liepos 2010 - 21:23
Labas 4u.gif

Labai meilus pas jus gauruočiai .Gaila kad Lietuvoje ši veisle retai galima pamatyti ir žmones nežino koks čia nuostabus šuo.Gerai kad išeijote iš šešėliu .Ateikite ir į tema apie špicus http://www.supermama...howtopic=568120
Jog kees irgi špicas mirksiukas.gif
Atsakyti
Štai čia dar keleta mano vienos kalytės nutraukų.

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(saika @ 2010 07 15, 09:34)
Labas  4u.gif

Labai meilus pas jus gauruočiai .Gaila kad Lietuvoje ši veisle retai galima pamatyti ir žmones nežino koks čia nuostabus šuo.Gerai kad išeijote iš šešėliu .Ateikite ir į tema apie špicus http://www.supermama...howtopic=568120
Jog kees irgi špicas  mirksiukas.gif



Kai temelė apie špicus buvo tik pradėta bandėm sudalyvaut, bet labai jau didelis tarp jų skirtumas. Dydžio, priežiūros, maitinimo, tad nelabai turėjom vieni kitiem ką patart tongue.gif Šitą veislę Lietuvoje praktiškai iš vis neimanoma pamatyti blink.gif Lietuvoje yra tik keturi šunys, du iš jų mano biggrin.gif Keista man iš vis, visam pasaulyje yra pilna šitos veislės veislynų net Latvijoje ir Baltarusijoje, kuo mes blogesni?

Laukiu nesulaukiu, kai Lietuvoje volfšpicų padaugės ir galėsim susitikt kartu palakstyt. gathering.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KatiaNorg: 15 liepos 2010 - 09:23
Skirtumas ne toks ir didelis . Ir mano nykštukai ir jūsų keesai yra špicai.Ir charakteris pas jos špicu.Aišku su savo ypatumais .Bet jie puikiai kartu gyveno ir susitarė ( mano drauge turi ir keeshondą ir nykštuką ir mažaja )
Maitinimas manau skiriesi tik kieki mirksiukas.gif
O priežiūra tai gera kosmetika ir geras grumingas. http://www.purepaws.net/keeshond.htm
Gal mes ir nelabai galėsime ką patarti, bet bendrauti tikrai galim .
Ir tikrai sulauksite tą laiką kada ir pas mus atsiras keeshondų.Nors lengva nebus. Nes pas mus žmones gana konservatyvus- turėti reikia ta ką turi kaiminas- jorką,labradorą,pekinesą( nors ir be dokumentu, bet pažistama veisle)
Atsakyti
QUOTE(saika @ 2010 07 15, 11:02)
Skirtumas ne toks ir didelis . Ir mano nykštukai ir jūsų keesai  yra špicai.Ir charakteris pas jos špicu.Aišku su savo ypatumais .Bet jie puikiai kartu gyveno ir susitarė ( mano drauge turi ir keeshondą ir nykštuką ir mažaja )
Maitinimas manau skiriesi tik kieki  mirksiukas.gif
O priežiūra tai gera kosmetika ir geras grumingas. http://www.purepaws.net/keeshond.htm
Gal mes ir nelabai galėsime ką patarti, bet bendrauti tikrai galim .
Ir tikrai sulauksite tą laiką kada ir pas mus atsiras keeshondų.Nors lengva nebus. Nes pas mus žmones gana konservatyvus- turėti reikia ta ką turi kaiminas- jorką,labradorą,pekinesą( nors ir be dokumentu, bet pažistama veisle)



4u.gif charakteris tikrai špicų panašus, biggrin.gif tas pats šypsantis snukutis. Dėl groomingo ne visai sutinku. Taip, kai kurie teisėjai atiduoda pirminybę geram groomingui ypač Amerikiečiai, kai paroda tikras Show, kur jau nebesimato net šuns anatomijos bet pvz. Skandinavai pirminybę teikia naturaliai keeshondo išvaizdai. Dėl mados tikrai sutinku.

Jei draugė kuri turi keeshondą Lietuvė nukreipkit ją į šią temelę.

Idomiausia tai, kad visi praeiviai stebisi šito šuns grožiu,klausia kas čia per veislė, bet įsigyt schmoll.gif biggrin.gif biggrin.gif visuomenės manipuliacija doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KatiaNorg: 15 liepos 2010 - 10:21
Pas nykštukus gumingas yra bet ir čia teisėjui gali nepatikti kad per daug ai per mažiai apkirptas šuo.O mažeij špicai turi būti a la natur .

"Idomiausia tai, kad visi praeiviai stebisi šito šuns grožiu,klausia kas čia per veislė, bet įsigyt schmoll.gif biggrin.gif biggrin.gif visuomenės manipuliacija doh.gif"
O jie dar sužinos kad šitas šuniukas kainoja ne 500l doh.gif blink.gif
Atsakyti