Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas 9 tema

QUOTE(evases @ 2010 07 18, 11:13)
tai jums pasiseke, mums tai pasake taip " zinokit, teks damoket, jei norit atostogu". O apie pinigu grazinima net kalbos nebuvo.



taigi jūs turėjot kelionių sutartį. O ten viskas aiškiai parašyta, kas kiek kam ir kada grąžina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Judita Lukosiene @ 2010 07 19, 10:18)
tai jai su ivairiom tada ziurit pigesnius biletus jo? kas pigiau star1 ar novaturas?as nezinau kuriuos pasirinkt sad.gif

Su Star1 pigiau. Man svarbiausia, kad būtų man patinkantis viešbutis. Paskui žiūriu kainas kur pigiau g.gif O kokioj agentūroj pirkt, koks skirtumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Judita Lukosiene @ 2010 07 19, 13:43)
sofa travel pirma karta matau :? g.gif


Su Sofa travel 2008 m. skridom į Turkiją. vacation4.gif

Laba patiko gidai - kalba lietuviškai, ekskursijos - lietuviškai, bendrauja taip, lyg 100 metų būtume pažįstami. Susibendravom labai, net vakarais, kai į mūsų viešbutį gidė vakarieniauti užsukdavo - plepėdavom.
Tad - atsiliepimai - tik patys geriausi. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Judita Lukosiene @ 2010 07 19, 10:18)
tai jai su ivairiom tada ziurit pigesnius biletus jo? kas pigiau star1 ar novaturas?as nezinau kuriuos pasirinkt sad.gif

Man atrodo, kad vienareikšmiškai Novaturas siūlo brangiausias keliones, teko keliauti ir su juo, viskas buvo puiku, bet į analogišką viešbutį galėjau patekti ir pigiau tik per kitą kelionių organizatorių. Daugiau keliavau su Tezturu, irgi patiko. Šiemet vėl ieškau kelionių, tai pastebėjau, kad Star1 pasiūlymai geri, tai gal reikės pabandyti. Su Sofa travel giminaičiai keliavo, irgi sakė, kad labai patiko. Žodžiu visi kelionių organizatoriai geri, tik reikia žiūrėti pagal kainą. Man taip atrodo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jola333 @ 2010 07 19, 19:11)
Man atrodo, kad vienareikšmiškai Novaturas siūlo brangiausias keliones, teko keliauti ir su juo, viskas buvo puiku, bet į analogišką viešbutį galėjau patekti ir pigiau tik per kitą kelionių organizatorių. Daugiau keliavau su Tezturu, irgi patiko. Šiemet vėl ieškau kelionių, tai pastebėjau, kad Star1 pasiūlymai geri, tai gal reikės pabandyti. Su Sofa travel giminaičiai keliavo, irgi sakė, kad labai patiko. Žodžiu visi kelionių organizatoriai geri, tik reikia žiūrėti pagal kainą. Man taip atrodo. 4u.gif

as kai kainas lyginu tai man Novaturas bragniausias g.gif nors vat idomiai draugai nesenai pirko kelione,tai Novaturas siule brangiausiai,bet.....nuleido iki tezturo siulomos kainos ax.gif g.gif ir nemazai nuleido,jei neklystu pora tukstanciu g.gif
Starai naujokai,kas skrido buvo labai patenkinti aptarnavimu,kaip matau kainas mazina,matyt nori prisijaukinti klientu thumbup.gif
O Sofa mano manymu ribotai viesbuciu siulo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 07 19, 22:08)
as kai kainas lyginu tai man Novaturas bragniausias g.gif nors vat idomiai draugai nesenai pirko kelione,tai Novaturas siule brangiausiai,bet.....nuleido iki tezturo siulomos kainos ax.gif  g.gif ir nemazai nuleido,jei neklystu pora tukstanciu g.gif
Starai naujokai,kas skrido buvo labai patenkinti aptarnavimu,kaip matau kainas mazina,matyt nori prisijaukinti klientu thumbup.gif
O Sofa mano manymu ribotai viesbuciu siulo ax.gif

Tai ir sakau, kad Novaturas brangiausias, bet nuolaidų tai nedavė, matyt labai nespaudžiau biggrin.gif Aš su Starais noriu pabandyti skristi iš Palangos, bet į Egiptą neskraidina tik į Turkiją. O dėl Sofos tai jo, mažas jų siųlomų viešbučių pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(jola333 @ 2010 07 19, 23:26)
Tai ir sakau, kad Novaturas brangiausias, bet nuolaidų tai nedavė, matyt labai nespaudžiau biggrin.gif Aš su Starais noriu pabandyti skristi iš Palangos, bet į Egiptą neskraidina tik į Turkiją. O dėl Sofos tai jo, mažas jų siųlomų viešbučių pasirinkimas.


Viską reikia skaičiuoti - Novaturo geresnės kaino ilgesniam periodui, Tezturo 7 naktims. Starai beje skrydžius iš Palangos jau atšaukė... O šiaip žiūrėkite viešbučius , kai kuriuos viešbučius parduoda visi organizatoriai, be to žiemos keliones dabar pardavineja tik Novaturas, kiti organizatoriai dar tik planuoja. Žiemos kelionės prasideda nuo spalio mėnesio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Udrius: 20 liepos 2010 - 05:34
Radau gera pasiulyma:
http://www.travelzon...AxfHI9MQ==.html
Bet nelabai susigaudau. Kaip suprantu kaina 14 d. nedaug ko skiriasi nuo kainos 7 d.
Dar supratau, kad prie nurodytos 1653 sumos dasides 299 oro uosto mokescio suma. Kuom dar "apaugtu" pasiulymas. Neteko niekada pirkt is lenku, bet kaina labai jau vilioja. Kas galetu pagelbet, kiek visumoje iseitu pasiulymas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2010 07 20, 16:54)
Radau gera pasiulyma:
http://www.travelzon...AxfHI9MQ==.html
Bet nelabai susigaudau. Kaip suprantu kaina 14 d. nedaug ko skiriasi nuo kainos 7 d.
Dar supratau, kad prie nurodytos 1653 sumos dasides 299 oro uosto mokescio suma. Kuom dar "apaugtu" pasiulymas. Neteko niekada pirkt is lenku, bet kaina labai jau vilioja. Kas galetu pagelbet, kiek visumoje iseitu pasiulymas ax.gif


Tai galima šita kelionę užsakyti ir iš Lietuvos agentūrų - nereikės aplinkui vaikščioti smile.gif Tik ne visos agentūros sugeba pardavinėti lenkų keliones. Galima užsakyti ir viskas išskaičiuota maitinimą (prisideda 400 zlotų)
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2010 07 20, 13:30)
Tai galima šita kelionę užsakyti ir iš Lietuvos agentūrų - nereikės aplinkui vaikščioti smile.gif Tik ne visos agentūros sugeba pardavinėti lenkų keliones. Galima užsakyti ir viskas išskaičiuota maitinimą (prisideda 400 zlotų)

o kokios parduotu per sita firma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Judita Lukosiene @ 2010 07 21, 13:41)
o kokios parduotu per sita firma  g.gif

Ar keliausi į Egiptą iš Varšuvos ? Manau kad nea...
Atsakyti
sveikos mergaites?gal kuri zadat aplankyt izraeili ax.gif ax.gif ax.gif
labai reiktu vieno dalykelio ax.gif ax.gif ax.gif
uztai papasakociau truputi kaip kas ten blush2.gif i az 4u.gif
aciu drauguzes wub.gif
p.s beje sarme jei kuri gyvens zinau nusotabia gide is vietiniu su pigiomis ekskursijomis blush2.gif
i az laukiu jusu wub.gif
Atsakyti