Įkraunama...
Įkraunama...

Samojedai vasarai įpusėjus

Sveikos,
kur visi dingę, galvojau po svaitgalio būsit prirašę daug naujienų... cool.gif
Pagaliau nuo vakar pas mus pajūrį atvėso oras. Šuniams palaima. Vakar atsilakstė į valias smile.gif Frėja tik dabar įpusėjus vasarai, nusprendė keisti kailiuką. Dedu jos kailį į maišiuką atskirai ir kai visą nušukuosiu pasversiu smile.gif pažiūrėsiu kiek sveria kailiukas. O Nordas dabar augina kailiuką.

Bozhka>> dalyvavot Ukmergės parodoje?



Atsakyti
QUOTE(editass @ 2010 07 26, 09:16)
Sveikos,
Pagaliau nuo vakar pas mus pajūrį atvėso oras.


Jooo tikrai palaima šunims ir šeimininkams thumbup.gif
Dabar jau ir miegoti normaliai galima thumbup.gif
Atsakyti
Ir aš ten buvau alų midų gėriau, bet burnoj neturėjau lotuliukas.gif meluoju viską ir burnoje turėjau smile.gif
Artezas gavo LT CAC, N ir užsidarė Lietuvos ir Baltarusijos čempioną thumbup.gif drinks_cheers.gif
BOB lyg Suomijos veteranų kalytė, kuri beje ir veteranų BIS gavo, na ji to tikrai verta smile.gif liabai gražus kailiukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegosunys @ 2010 07 26, 12:03)
Artezas gavo LT CAC, N ir užsidarė Lietuvos ir Baltarusijos čempioną  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


Didžiausi sveikinimai!!!! clap_1.gif bis.gif bis.gif bis.gif
Atsakyti
Sveikos,
ačiū už sveikinimus 4u.gif
Smagu buvo Ukmergėje, man ten kažkaip labai patinka parodos, prie ežeriuko, po visų pasirodymų galima išsimaudyti thumbup.gif ir maniškiui tai didžiausias apdovanojimas mirksiukas.gif
Ingrida ačiū už kompaniją ir palaikymą drinks_cheers.gif
O Bob'ą laimėjusi kalytė iš ties labai graži wub.gif ir visai nepasakyčiau, kad ji jau veteranė mirksiukas.gif
Klajoklių šuo kalytė Kyra laimėjo Cac, N ir dalyvavo jų kalytės Orgitos vaikas, gavo labai perspektyvus. smile.gif


Edita> Druskininkuose tik šeštadienį ir sekmadienį būsit?
Nes mes tik penktadienį užsirašę, o sekmadienį gal tik pasižvalgyt atvažiuotume, tai susitiktume drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bozhka: 26 liepos 2010 - 14:51
QUOTE(Bozhka @ 2010 07 26, 15:46)
Klajoklių šuo kalytė Kyra laimėjo Cac, N ir dalyvavo jų kalytės Orgitos vaikas, gavo labai perspektyvus.
Edita> Druskininkuose tik šeštadienį ir sekmadienį būsit?
Nes mes tik penktadienį užsirašę, o sekmadienį gal tik pasižvalgyt atvažiuotume, tai susitiktume  drinks_cheers.gif


Sveikinam visus dalyvius puikiai pasirodžiusius drinks_cheers.gif 4u.gif šaunuoliai
Ką suomiai dar buvo atsivežę. Nuotraukų bus?
Sniegosunys>> kaip jums sekėsi?

Mes Druskininkuose žadam su Nordu dalyvaut šeštadienį t.y. 08.07. Labai tikiuos, kad karščiai bus praėję.
Hm kažkodėl kinologijos puslapyje dar nėra laikų ir kiek bus samojedų?
Atsakyti
QUOTE(editass @ 2010 07 26, 15:51)
Sveikinam visus dalyvius puikiai pasirodžiusius  drinks_cheers.gif  4u.gif šaunuoliai
Ką suomiai dar buvo atsivežę. Nuotraukų bus?
Sniegosunys>> kaip jums sekėsi?

Mes Druskininkuose žadam su Nordu dalyvaut šeštadienį t.y. 08.07. Labai tikiuos, kad karščiai bus praėję.
Hm kažkodėl kinologijos puslapyje dar nėra laikų ir kiek bus samojedų?


Suomiai buvo atsiveze patina (jaunime buvo) ir dvi kalytes, viena atviroj, kita veteranu kl. smile.gif Jie maciau, kad ir Druskininkuose bus su patinu ir kalyte. smile.gif
Katalogo nepirkau, tai negaliu pasakyt suomiu sunu vardu.
O nuotraukyciu sikart nebus, nes nieko gero neprifotkinau, labai jau negeroj vietoj buvau atsistojus, o be to ir uzsiplepejau, tai daug praleidau biggrin.gif

Laiku Druskininku dar nera, bet yra tik preliminarus sarasai, tai man atrodo 8 samojedai bus. smile.gif Is Lietuvos penktadieni tik mes su Artezu , o sestadieni tik jus su Nordu mirksiukas.gif o taip estai, suomiai ir lenkai bigsmile.gif
Atsakyti
Edita, aš tai perėjau į naują stadiją biggrin.gif važiuoju pasiciekavoti ir šampės pagerti vacation4.gif šį savaitgalį į Estiją važiuoju šiaip sau pasiciekavoti biggrin.gif taip gera nieko maudyti nereikia biggrin.gif mes cacibe būsim abi dienas su plikšiu biggrin.gif ir oj nervai visa diena ima, užrašiau penktadienį į atvirą, o šeštadienį į pereinamą, spėkit ar yra bent vienas pereinamoj.... aišku kad nėra nei vienu patino pereinamoj unsure.gif o mums paskutinio caco reikia, o antros dienos teisėja tai apipinta kalbomis, tai žiūrėk dar su kokiu l.gerai paleis... nu ot "sekasi" doh.gif Kaune vėl "stebuklas" ir vėl teisėjauja Baranauskas... nu kažkoks nusuvylimų metas biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif Ingrida, nepanikuok iš anksto, pamatysi gausi tu jau penktadienį tą CAC ir gersim šampė drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozhka @ 2010 07 27, 09:36)
biggrin.gif Ingrida, nepanikuok iš anksto, pamatysi gausi tu jau penktadienį tą CAC ir gersim šampė  drinks_cheers.gif  mirksiukas.gif

Ne negausiu verysad.gif jau žinau kas tas kitas patinas atviroje klasėje, 3 metų multi čempionas ir pirma užrašė į atvirą antrą į čempionus, ot višta esu kaip reta doh.gif norėjau kaip geriau išėjo kaip visada, o pereinamoj anė vieno patino verysad.gif Kur tau Helijus plikas ir dar jaunas, tai su tokiu patinu varžytis... o dar žinant kaip Harsanyi mėgsta gera hendlinga, o tas patinas su profesionale hendlere atvažiuoju nu vienu žodžiu, niekas nekaltas, kad višta esu... cray.gif
Atsakyti
Sveikinam Ukmergės laimėtojus, šaunuoliai thumbup.gif Mes patingėjom atvažiuot, dar penktadienį tokią dovaną gavau į namus... kad nebesinorėjo lakstyti ir ruoštis parodai, nors Abrys jau buvo išmaudyta hihihi.gif
Taip taip, Ingrida, baik stresuot anksčiau laiko, viskas bus gerai mirksiukas.gif Atrodo nebūna didesnių bėdų tongue.gif
Aš tai labai noriu į Druskininkus atlėkti pasižiūrėti, tikiuosi gausis. Bet 8 samojedai tai kažkaip nedaug labai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giss: 27 liepos 2010 - 11:06
Nu nu kas per DOVANA ??? bigsmile.gif kad nebevažiuoti iš namų reikia smile.gif aš jau taip ir maniau, kad taves nebus, aišku gaivaliojaisi iš po gimimo dienos biggrin.gif
Tai aišku yra, bet vis tiek juk kaip smagu pabambėti kaip tikrai lietuviai biggrin.gif
Atsakyti