Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

Toliau dalinamės saldžiais receptais, nepamirštame prisegti nuotraukos 4u.gif

user posted image

Sena tema čia - 22 tema

Sėmės saldžioje virtuvėje wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 21 liepos 2010 - 08:09
Kur buvus ir nebuvus atkeliauju cia su vysniu pyragu su sokolado drozlelemis 4u.gif

user posted image

Zodziu 18cm tarte formai (aisku tinka ir paprasta tortine) reikia:

200 g vysniu
50 g sokolado
2 kiausiniu
100 g minksto sviesto
90 g cukraus
50 g maltu migdolu
50 g miltu
1/2 a.s. kepimo milteliu

Kiausinio atskirti ir baltymus issiplakti iki standumo.
Vysnias persipjauti per puse ir iskaulinti, sokolada susitarkuoti smulkia tarkute.
Minksta sviesta deti i dubeneli ir kartu su cukrumi isplakti iki purumo. Suberti sokolada bei ideti kiausinio trynius ir viska vel gerai isplakti.
Miltus susimaisyti su maltais migdolais bei kepimo milteliais ir atsargiai imaisyti sluoteles pagalba i sviesto mase. Belieka taip pat sauktu imaisyti isplaktus baltymus.
Kepimo forma iskloti kepimo popieriumi ir ant jo paskleisti gauta tesla. Sudelioti vysnias ir pasauti i ikaitinta 180° orkaite ~45 min. reikia ziureti kada medinis pagaliukas sausas bus wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 21 liepos 2010 - 08:26
Aguonele, labai skaniai atrodo tavo pyragas thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, o Lietuvoje yra pirkti Phyllo teslos lakstu? Jeigu taip, tai gal zinote kur Vilniuje galeciau gauti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 07 22, 15:27)
Mergaites, o Lietuvoje yra pirkti Phyllo teslos lakstu? Jeigu taip, tai gal zinote kur Vilniuje galeciau gauti?  4u.gif


Prismoj, Oze.
Atsakyti
QUOTE(Rrina @ 2010 07 22, 18:01)
Prismoj, Oze.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rrina @ 2010 07 22, 18:01)
Prismoj, Oze.


kazkas man yra sakes, kad ir kai kuriose Maximose buna, saldytuvuose.
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 07 20, 10:37)
Gesinu actu. Jei imu puse saukstelio sodos, tai pilu beveik sauksteli acto - ziuriu, kad visa soda "istirptu".

Bent jau spurgose tai sodos visiskai nesijaucia  schmoll.gif Jei cia del to norite keisti ja kepimo milteliais. Vat kazkada buvau nusipirkus lietuviskus kepimo miltelius, kepiau drauges tevams torta progini, ir sugadinau biskvitus - vien kepimo milteliu skonis buvo  doh.gif  doh.gif

Nova, bandysiu ir aš kepti išgirtąsias spurgytes, tik neturiu acto, tai galvoju, gal galėčiau sodą gesinti grietine? g.gif Ir turbūt virti reikia spurgytes gana žemoje temperatūroje, kad nesudegtų išorė, o vidus liktų žalias? Ar labiau vis tik virti vidutinėje temperatūroje? Merginos, kurios kepėte klausimas jums- ar kept pabandymui iš vienos normos ar nesiterliot ir iškart iš dvigubos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2010 07 22, 21:48)
Nova, bandysiu ir aš kepti išgirtąsias spurgytes, tik neturiu acto, tai galvoju, gal galėčiau sodą gesinti grietine?  g.gif Ir turbūt virti reikia spurgytes gana žemoje temperatūroje, kad nesudegtų išorė, o vidus liktų žalias? Ar labiau vis tik virti vidutinėje temperatūroje? Merginos, kurios kepėte klausimas jums- ar kept pabandymui iš vienos normos ar nesiterliot ir iškart iš dvigubos?  ax.gif


Galima grietine gesinti, esu kazkada tai darius.

As ikaitinu alieju iki virimo, o tada atjungiu iki vidutines ugnies ir tokioje kepu. Tada viskas tolygiai iskepa.

Siaip ir is vienos iseina apie 25-30 mirksiukas.gif Nors jos nedideles.
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2010 07 22, 22:48)
Merginos, kurios kepėte klausimas jums- ar kept pabandymui iš vienos normos ar nesiterliot ir iškart iš dvigubos?  ax.gif


Drasiai is dvigubos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(EDCKA @ 2010 07 22, 22:06)
Drasiai is dvigubos thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


drinks_cheers.gif is viengubos neapsimoka jei turi saldumynu megeju namie lotuliukas.gif nes tada is viengubos gausi kokia 1 spurga tik paragaut lotuliukas.gif

as kepu ant vidutines ugnies , ir dar , dedu i alieju pirma zalios bulves du gabaliukus o tada tik spurgytes ... rolleyes.gif jos tada nedegs .. viena karta pamirsau bulve idet na kai jau antra kart spurgas deliojau i puoda ( nes ta bulve reik keisti vis ) tai be bulves man jos iskart parudavo ir biski apdege blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2010 07 22, 22:56)
drinks_cheers.gif  is viengubos neapsimoka jei turi saldumynu megeju namie  lotuliukas.gif  nes tada is viengubos gausi kokia 1 spurga  tik paragaut lotuliukas.gif

as kepu ant vidutines ugnies , ir dar , dedu i alieju pirma zalios bulves du gabaliukus o tada tik spurgytes ...  rolleyes.gif  jos tada nedegs .. viena karta pamirsau bulve idet na kai jau antra kart spurgas deliojau i puoda ( nes ta bulve reik keisti vis ) tai be bulves man jos iskart parudavo ir biski apdege  blush2.gif  doh.gif


Ir as susipjaustau viena bulve skiltelem, ir keiciu vis drinks_cheers.gif
Atsakyti