Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

O aš kai "Maximos spurgas" kepiau man jos gavosi labai riebios, nors ir kiekvienu dėjimu keičiau bulvę g.gif MB pirmi žodžiai kai paragavo buvo "Kokios riebios", nors iškart pasitaisė "Bet labai skanios" biggrin.gif
Atsakyti
Prisidedu prie liaupsiu spurgytem thumbup.gif Vakar kepiau, labai skanios buvo. Tik suvalgem per greit, nors ir is dvigubos normos dariau rolleyes.gif

QUOTE(mazmona @ 2010 07 25, 12:16)
O aš kai "Maximos spurgas" kepiau man jos gavosi labai riebios, nors ir kiekvienu dėjimu keičiau bulvę  g.gif  MB pirmi žodžiai kai paragavo buvo "Kokios riebios", nors iškart pasitaisė "Bet labai skanios" biggrin.gif

Dejau bulves supjaustytas skiltelemis, visai riebalu nepritrauke schmoll.gif o jus visa bulve dejot?
Atsakyti
turiu klausimeli

gal kuri turit cukriniu braskyciu recepta? buciau labai dekinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(M&V @ 2010 07 24, 16:53)
ir dar čili picerijos meniu yra toks pyragas "varškes štrudelis", gal kuri žinote jo recepta 4u.gif [/size][/size][/color]



Na tikrai butu gerai,jei kas nors zinotu recepta,tikrai jau gaminciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazmona @ 2010 07 25, 11:16)
O aš kai "Maximos spurgas" kepiau man jos gavosi labai riebios, nors ir kiekvienu dėjimu keičiau bulvę  g.gif  MB pirmi žodžiai kai paragavo buvo "Kokios riebios", nors iškart pasitaisė "Bet labai skanios" biggrin.gif

Gal aliejus buvo neįkaitintas gerai?? Nes man tai nieko nepritraukė.... schmoll.gif
Atsakyti
Dar vienas mano siu metu kepinys su serbentais smile.gif
Grietininis raudonuju serbentu pyragas 4u.gif

user posted image

As kepiau 14 cm kepimo formoj is:

Pagrindui: 100 g miltu
1/3 a.s. kepimo milteliu
ziupsnelio druskos
35 g cukraus
1 a.s. vanilinio cukraus
50 g salto sviesto
2 a.s. salto vandens

Idarui: 1 kiausinio
50 g cukraus
200 g grietines 24% riebumo ( org. deta 250 g )
1/2 a.s. citrinos zieveles
1 a.s. citrinos sulciu
25 g maltu migdolu
~200 g raudonuju serbentu ( org. 250g)

Is pagrindui skirtu produktu uzsiminkyti tesla, kuriai plonai iskloti kepimo forma ir padeti saldytuvan maziausiai 30 min.
Kiausini issiplakti su cukrumi ir citrinos zievele iki baltumo. Pirma imaisyti maltus migdolus bei citrinos sultis, tada atsargiai grietine. Serbentus nusiplauti, nusausinti ir isvaduoti nuo koteliu. Puse ju paskleisti ant dugno o likusius paskleisime ant virsaus (as maisiau didesne dali i grietines mase, kas man rodos strukturai taip pat itakos turejo). Grietines mase paskleisti formoje, uzbarstyti likusius serbentus ir pasauti kepti i ikaitinta 180° orkaite 45 min. Leisti atvesti formoje, veliau dar pora val palaikyti saldytuve ir megautis prie kavos puodelio apibarscius cukraus pudra. Skanaus!
Atsakyti
aguonėle, gelbėk, nukritau nuo lovos, pamačius doh.gif Šitoks grožis, kodėl tokio mano virtuvėj nėra? lotuliukas.gif
Visi kiti desertai taip pat puikūs puikiausi, va kaip supermamos kepa ir per tokius karščius thumbup.gif

Aš tai šįkart ne su kepiniu, bet prie plius kažkeliasdešimt itin reikalingu desertu.. ledais bigsmile.gif

Žemės riešutų sviesto ledai


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėta.: 25 liepos 2010 - 20:40
QUOTE(Saulėta. @ 2010 07 25, 20:39)
aguonėle, gelbėk, nukritau nuo lovos, pamačius doh.gif Šitoks grožis, kodėl tokio mano virtuvėj nėra? lotuliukas.gif

nes jau su mb sutvarkem visa ir net joki trupinelio nebeliko lotuliukas.gif dabar suku galva ka cia kito tokio tau atnesus, kad atsikeltumei user posted image va, gurksnoju persikini likeriuka, jei nori... kelkis, duok stikliuka, ipilsiu user posted image o jau pacios ledai ne ka prastesni, gerai kad nelabai as juos megstu user posted image
Atsakyti
QUOTE(Saulėta. @ 2010 07 25, 21:39)

Aš tai šįkart ne su kepiniu, bet prie plius kažkeliasdešimt itin reikalingu desertu.. ledais bigsmile.gif

Žemės riešutų sviesto ledai



Sauleta, kaip skaniai atrodo wub.gif O kur ta sviesta perki? As niekad aisku ir nesidomejau, bet itariu kazkur prie sviestu skyriaus turetu buti?
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2010 07 25, 12:24)
Dejau bulves supjaustytas skiltelemis, visai riebalu nepritrauke  schmoll.gif o jus visa bulve dejot?

Supjaustytą, kiekvieną sykį keičiau. o ir įsigėrė visos ne tik pirmos, kai galėjo būti neįkaitintas aliejus g.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 07 25, 23:04)
nes jau su mb sutvarkem visa ir net joki trupinelio nebeliko  lotuliukas.gif  dabar suku galva ka cia kito tokio tau atnesus, kad atsikeltumei user posted image va, gurksnoju persikini likeriuka, jei nori... kelkis, duok stikliuka, ipilsiu user posted image o jau pacios ledai ne ka prastesni, gerai kad nelabai as juos megstu user posted image

Oooo, likeriuko prašom pilti, prašom negailėti bigsmile.gif biggrin.gif
Ei, ale ot, nemėgsti ledų? unsure.gif Net vasarą? Keistuolė tongue.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Nova @ 2010 07 25, 23:05)
Sauleta, kaip skaniai atrodo  wub.gif  O kur ta sviesta perki? As niekad aisku ir nesidomejau, bet itariu kazkur prie sviestu skyriaus turetu buti?

Ačiū smile.gif Perku aš Maximoj, būna ne prie sviestų, o lentynose prie saldumynų, chalvos batonėlių, Nutellos ir t.t. Tikrai turėtum rasti nedideli stiklainiukai su dideliu užrašu Peanut Butter smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2010 07 25, 13:24)

Dejau bulves supjaustytas skiltelemis, visai riebalu nepritrauke  schmoll.gif o jus visa bulve dejot?


nu ir man nera buve kad riebios butu ... kaip tik pats tas .. nes mb kirto kaip reikalas .. vos ne kiekviena diena kepu doh.gif o jei butu riebu jau jis nevalgytu schmoll.gif
Atsakyti