QUOTE(Silent night @ 2010 08 04, 14:25)
Su pamatais gal ir įsiteksit, jei neprireiks kokių spraustinių polių arba labai gilių gręžtinių ir jei rostverkas bus dvisluoksnei sienai. Pas mus 110m 2m gylio gręžiniai rostverkas 0,5x0,25 ir dar kelti sklypą rekėjo po pamatu, tai su visu užpylimu pamato gavosi 21,5t (darbai samdyti)
Blokeliai negaliu pasakyti - priklauso nuo kokie ir kiek. Atkreipkit dėmesį kuo "šiltesni" blokeliai tuo daugiau reikės visokių papildomų armavimų ir pan.
Perdanga - nežinau, nes pas mus medinė perdanga. Dabar matau, kad mums ji kainuos apie 40Lt/m2 (be apšiltinimo)
Stogo kainą ir aš maždaug tiek buvau pasiskaičiavusi, dabar tikiuosi tilpti su 150Lt/m2 (su apšiltinimu kur reikės) su lietvamzdžiais pakalimais ir apskardinimais (bituminė čerpelės). Bet čia jau ir pas mane tik planai

Sienų apšiltinimas bus 25cm, tai skaičiuoju 120Lt/m2 su adaila. Bus matyti.
Durims ir langams (jau link šiltesnių) panašiai numačius +-5t. Į tas netikėtas "smulkmenas" įtraukit kaminą, jei tokio reikės nes dengiant stogą jis jau turi būti. visokie kranai blokelių perdangų iškrovimui. Apmąstykit vandens ir elektros turėjimo galimybes. Šiaip projektavimo stadijoj apgalvokit, kad nebūtų visokių nestandartinių plokščių, medžio-metalo, ar metalo sijų, visokių nestandartinių gaminių kuriems gali išeiti daugiau pinigų nei dabar numatę.