Įkraunama...
Įkraunama...

Saldi sriuba

as irgi su kisielium megstu daryt
tik is saldytu vaisiu verdu, tai avietes braskes ir kleckiuku dar naminiu padarau ir kartu imaisau smulkiausiu makaroniuku
wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Mmmm, šiandien virsiu saldžią sriubą - labai pasiilgau bigsmile.gif
Atsakyti
Darydama kleckiukus saldžiai sriubai visuomet į tešlą dedu aguonų.
Atsakyti
kaip darot su kisieliumu?
Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2006 04 02, 23:57)
Labai mėgstu saldžią sriubą, tik gaila kad mano vyras nea, tai ją tenka virti iš viso retai.  verysad.gif Man skaniausia saldi sriuba su džiovintais abrikosais ir namuose darytais makaronais, kuriuos mes vadiname kleckais.  biggrin.gif

MB irgi tokių dalykų nemėgėjas, bet va galvoju sūneliui turėtų patikt.. bigsmile.gif ypač su uogytėm ir makaronais raidytėm thumbup.gif jaučiu sekmadienį paplušėsiu. Nes jau turbūt 3 metai kaip nesu valgius tokios sriubikės.. g.gif
Atsakyti
S.N.A.S,gal galite įmesti skaniosios sriubytės receptuką?Dėkui. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2004 05 20, 12:26)
Na as siuo metu esu pamisus del saldzios sriubos, gal
kas irgi verdat, gal koki kita receptuka galit pasiulyt:

Mano receptukas:

Rukytu slyvu
Dziovintu abrikosu
Razinu
2 saukstai uogienes (jei yra)
cukraus pagal skony
bulv. krakmolo
makaronu

I verdanty vandeny sudedu nuplautas ir smulkiau supjaustytus
vaisius ir uogiene, cukru pagal skony ir verdu kokias 15-20 min.
Po to sudedu makaronus ir verdu kol isverda makaronai, pabaigoj
i stikline salto vandens sudedu krakmola ir ismaisau ir palengva
maisant supilu i puoda, palaukiu kol sutirstes.
Viskas sriuba ant stalo

Nerasiau tiksliu kiekiu nes manau kiekviena individualiai megzta tai
tirstesne tai skystesne sriuba. Kaip kam skanu dar ir grietines i ja
isideti

Skanaus thumbup.gif

labai skanu. tikrai smile.gif
Atsakyti
Viriau as siandien desimta vakare ta sriubike drinks_cheers.gif , jau seniai buvau valgius, tad susigundziau 4u.gif .
Nusipirkau maksimoj jau paruosta pakuote saldziai sriubai, ten buvo ir dziovintu vaisiu vienas kitas, ir miltukai, kuriuos baigiant virti reikia ismaisyti saltame vandenyje ir supilti i sriuba. Tad prie tu dziovintu abrikosu, slyvu ir razinu dar idejau nektarina, obuoli, ir dar tu tokiu kleckiuku blush2.gif . Jie man patys skaniausi thumbup.gif . Net draugas suvalge lekste sriubos, kurios siaip nemegsta, o ypac razinu, bet kazkaip skaniai suejo biggrin.gif .
Atsakyti
Sveikos
Pirma karta gyvenime viriau salta sriuba. Savaitgali prisirinkom melyniu, tai dariau. Dabar ji vesta, bet galiu pasakyti, kad pirmas blynas tikrai prisviles. NIekad nesu virus nieko su krakmolu, tai nezinojau kaip. Ten rase, kad reikia pavirt melynes su prieskoniais, tada grietines sauksta su krakmolu ismaisyt ir suplit, tada dar uzvirt. Na ir ka jus galvojat? Gavosi grietines gumuliukai krakmoliniai biggrin.gif Kaip reik daryt, kad gautusi normaliai? Gal grietine pasildyt, o gal krakmola pries tai vandeny maisyt?
Atsakyti
QUOTE(arbatine_saldainine @ 2009 07 27, 20:52)
Sveikos
Pirma karta gyvenime viriau salta sriuba. Savaitgali prisirinkom melyniu, tai dariau. Dabar ji vesta, bet galiu pasakyti, kad pirmas blynas tikrai prisviles. NIekad nesu virus nieko su krakmolu, tai nezinojau kaip. Ten rase, kad reikia pavirt melynes su prieskoniais, tada grietines sauksta su krakmolu ismaisyt ir suplit, tada dar uzvirt. Na ir ka jus galvojat? Gavosi grietines gumuliukai krakmoliniai  biggrin.gif  Kaip reik daryt, kad gautusi normaliai? Gal grietine pasildyt, o gal krakmola pries tai vandeny maisyt?

Koks idomus receptas blink.gif Tikrai grietine ismaisyt su krakmolu? blink.gif As tai vandeni paverdu kokius noriu vaisius(dziovintus ar ne) ar uogas, ar rabarbarus, idedu miltiniu leistinuku arba kokiu megstamu makaronu. Ir visai baigiant sriubai virti supilu vandeni isleista sauksta krakmolo. Uzverda ir gatava sriubyte. Valgant grietines isidedu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2009 07 28, 14:23)
Koks idomus receptas blink.gif  Tikrai grietine ismaisyt su krakmolu? blink.gif As tai vandeni paverdu kokius noriu vaisius(dziovintus ar ne) ar uogas, ar rabarbarus, idedu miltiniu leistinuku arba kokiu megstamu makaronu. Ir visai baigiant sriubai virti supilu vandeni isleista sauksta krakmolo. Uzverda ir gatava sriubyte. Valgant grietines isidedu  essen.gif



Receptas is cia... http://www.visirecep...niu_sriuba.html
Kadangi niekad nebuvau gaminus, tai ir patikejau sia technologija lotuliukas.gif
Anyway nepatiko man is esmes smile.gif Niekad nepatikdavo, tik maniau, kad jau busiu pergyvenus ta darzelio trauma, pasirodo ne smile.gif
Atsakyti
uzvedet su ta sriuba doh.gif ryt darysiu bigsmile.gif 1 karta, tikiuosi bus good ax.gif unsure.gif
Atsakyti