Įkraunama...
Įkraunama...

Kam tos vestuvės?

QUOTE(Maidenana @ 2011 05 20, 20:54)
labai nuvalkiotas, moraliskai pasenes, milijona kartu aptartas ir seniausiai ismestas i siuksliu deze argumentas. Jus, kaip skaitanti kafka, turetumete mastyti placiau.
jeigu jums sunku patiketi - skaitykite toliau.
Papildyta:

pirmas variantas: tai elementarus neissilavinusios, stereotipines, savininkiskos moters poziuris i santuoka.
antras variantas: jis jai nesipersa, o ji jau nori teketi, tad ji kaskart pavartojusi zodi "zmona" bando pakisti jam minti apie vedybas.

o as i siuksliu deze neismeciau ir neismesiu lotuliukas.gif O mastyt placiau, apie tai ar butina?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 20, 18:54)
labai nuvalkiotas, moraliskai pasenes, milijona kartu aptartas ir seniausiai ismestas i siuksliu deze argumentas. Jus, kaip skaitanti kafka, turetumete mastyti placiau.
jeigu jums sunku patiketi - skaitykite toliau.
Papildyta:


viena - tai ne argumentas, mano asmenine nuomone, kuria tureti turiu igimta teise (ir patikek manim, po siuksliu deze nesikapsciau)

o kokiu kampu ir plociu mastau niekas man nenurodys
Atsakyti
Mano nuomone, kad kiekviena laukia, kol jai mylimasis pasipirs, ir nepudrinkit smegenu, laukia ir labai laukia...Bet yra visur gyvenime isimciu, bet tokiu yra nedaug, gal sioje temoje keletas nenorinciu teketi, gal, kas cia zino, bet dauguma tai degtu is laimes, kad tik gautu toki pasiulyma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Boba2 @ 2011 05 20, 18:55)
Kodėl firmų vadovai priima vienokį ar kitokį darbuotoją, reik anų pačių ir klaust. Ne visų požiūris toks formalistinis. O ką tu galėtum pasakyt apie žmogų kuris sakykim jaunystėj vedė iš reikalo ir iš baimės, vien dėl to kad uošvė anam pasakė: jeigu tu nevesi - smegenų nesurinksi?.. Ar galvoji kad vedęs negali ištisai lakstyt po lankas?

argi as sakiau, kad firmos visada taip renkasi
Atsakyti
QUOTE(Gute 2011 @ 2011 05 20, 19:57)
o as i siuksliu deze neismeciau ir neismesiu lotuliukas.gif O mastyt placiau, apie tai ar butina?

Nesakyčiau kad būtina plačiai mąstyt, greičiau priešingai, siauras mąstymas padaro žmogų tvirtesnį ir stabilesnį, tuo pačiu labiau patikimą kitiem žmonėm - tu visada žinai ko tikėtis iš ano. Per platus mąstymas padaro žmogų neaiškaus plauko tarytum išplaukusiu padaru kurio paskirtis ir vieta sistemoj vėlgi labai neaiški, tokiais niekad negali pasitikėt. O svarbiausia gerbti savo natūrą aišku - aš visada gerbiu. Kitų žmonių natūrą taipogi gerbiu.

QUOTE(kiwi13 @ 2011 05 20, 20:02)
viena - tai ne argumentas, mano asmenine nuomone, kuria tureti turiu igimta teise (ir patikek manim, po siuksliu deze nesikapsciau)
o kokiu kampu ir plociu mastau niekas man nenurodys

Jau nurodė. Gamta.

QUOTE(Gute 2011 @ 2011 05 20, 20:04)
Mano nuomone, kad kiekviena laukia, kol jai mylimasis pasipirs, ir nepudrinkit smegenu, laukia ir labai laukia...Bet yra visur gyvenime isimciu, bet tokiu yra nedaug, gal sioje temoje keletas nenorinciu teketi, gal, kas cia zino, bet dauguma tai degtu is laimes, kad tik gautu toki pasiulyma mirksiukas.gif

Taip taip, laukia laukia, ir dega kaip sausos skiedros, ale praėjus kuriam laikui po šliūbo susipranta kad tuščiai degė. Tada tik prasideda žmoniškas gyvenimas, kai aiškiai supranti kame yra tikri dalykai o kame tik butaforija.

QUOTE(kiwi13 @ 2011 05 20, 20:04)
argi as sakiau, kad firmos visada taip renkasi

Klausei kodėl dažniausiai vedusius renkasi. Ale aš labai abejoju ar geras darbdavys rinktųs grynai pagal tą formalią šeimyninę padėtį.
Atsakyti
QUOTE(Boba2 @ 2011 05 20, 19:30)

Jau nurodė. Gamta.

Klausei kodėl dažniausiai vedusius renkasi. Ale aš labai abejoju ar geras darbdavys rinktųs grynai pagal tą formalią šeimyninę padėtį.

gamta paruose dirva, o visa kita vystosi

Boba, neiskreipk zodziu, tai tik vienas pasirinkimo kriteriju
Atsakyti
QUOTE(Boba2 @ 2011 05 20, 21:30)
Nesakyčiau kad būtina plačiai mąstyt, greičiau priešingai, siauras mąstymas padaro žmogų tvirtesnį ir stabilesnį, tuo pačiu labiau patikimą kitiem žmonėm - tu visada žinai ko tikėtis iš ano. Per platus mąstymas padaro žmogų neaiškaus plauko tarytum išplaukusiu padaru kurio paskirtis ir vieta sistemoj vėlgi labai neaiški, tokiais niekad negali pasitikėt. O svarbiausia gerbti savo natūrą aišku - aš visada gerbiu. Kitų žmonių natūrą taipogi gerbiu.
Jau nurodė. Gamta.
Taip taip, laukia laukia, ir dega kaip sausos skiedros, ale praėjus kuriam laikui po šliūbo susipranta kad tuščiai degė. Tada tik prasideda žmoniškas gyvenimas, kai aiškiai supranti kame yra tikri dalykai o kame tik butaforija.
Klausei kodėl dažniausiai vedusius renkasi. Ale aš labai abejoju ar geras darbdavys rinktųs grynai pagal tą formalią šeimyninę padėtį.

drinks_cheers.gif Sutinku, kad nebutina placiau mastyt, tuom zmogus tvirtesnis, stabilesnis, patikimesnis, visi zino ko is tokio tiketis, va taip, cia as APIE SAVE didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Gute 2011 @ 2011 05 20, 20:04)
Mano nuomone, kad kiekviena laukia, kol jai mylimasis pasipirs, ir nepudrinkit smegenu, laukia ir labai laukia...Bet yra visur gyvenime isimciu, bet tokiu yra nedaug, gal sioje temoje keletas nenorinciu teketi, gal, kas cia zino, bet dauguma tai degtu is laimes, kad tik gautu toki pasiulyma mirksiukas.gif


Galvoti ir manyti niekas netrukdo, bet klausimas, ar tai tiesa.

Galiu istekei kad ir vakar, praejusi menesi, metus ir t.t. Neturiu tam poreikio, saugikliu neturiu is principo, tikiu savo vyro padorumu, dekinga jam, kad jis man moka tuo paciu. Statusas gi zmogui padorumo ne prideda nei atima, nei parodo jo buvima.

Gerbiu zmoniu pasirinkima gyventi santuokoje, be man ta busena nera aktuali, nes kaifuoju nuo suvokimo, jog pasitikiu zmogumi ir jis manimi be formalumu/saugikliu, sutarciu ir t.t. Mes nesigviesiam vienas kito turto, o pagrindinis mus siejantys rysiai yra jausmai, santykiai paremti partneryste.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 05 20, 22:03)
Galvoti ir manyti niekas netrukdo, bet klausimas, ar tai tiesa.

Galiu istekei kad ir vakar, praejusi menesi, metus ir t.t. Neturiu tam poreikio, saugikliu neturiu is principo, tikiu savo vyro padorumu, dekinga jam, kad jis man moka tuo paciu. Statusas gi zmogui padorumo ne prideda nei atima, nei parodo jo buvima.

Gerbiu zmoniu pasirinkima gyventi santuokoje, be man ta busena nera aktuali, nes kaifuoju nuo suvokimo, jog pasitikiu zmogumi ir jis manimi be formalumu/saugikliu, sutarciu ir t.t. Mes nesigviesiam vienas kito turto, o pagrindinis mus siejantys rysiai yra jausmai, santykiai paremti partneryste.

Na taip, visokiu moteru buna, visokiu reikia drinks_cheers.gif
Bet , kad ir kaip keistusi tas poziuris i santuoka, i sugyventinius, kazkaip dideliu pokyciu nematau. Manes nuolat giminaiciai klausinedavo, ar istekejo mano dukra ar dar ne, vis mat idomu buvo, ar su juo susituoke, o as atsakydavau bebe.gif Bet kai buvo vestuves, tai akys buvo tokios blink.gif arba tokie veideliai verysad.gif Na ir kas pasikeite per tuos desimtmecius, tas pats poziuris irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(kiwi13 @ 2011 05 20, 20:38)
gamta paruose dirva, o visa kita vystosi

Boba, neiskreipk zodziu, tai tik vienas pasirinkimo kriteriju

Sutinku kad vystosi, taip ir turi būt, ale gamta iš anksto paruošia ir teisingą (žmonijai naudingą) vystymosi kelią, ir nustato tam tikras ribas tuo pačiu, kurias peržengus iškreipiama natūrali gamtinė darna ir padaroma žala gamtai ir visuomenei. Šliūbas ar civilinė santuoka mano supratimu nėra kažkas tiesiogiai nukreipto prieš gamtą ir žmogaus natūrą, bet kai tokie dalykai pradedami laikyt pagrindu, vertinami labiau už patį žmogų arba trukdo palaikyt darnius ryšius su kitais gerais žmonėm - tai jau neabejotinai žaloja žmones ir griauna harmoniją.

Aš ir neiškreipiu žodžių, puikiai suprantu apie ką šnekėjai. Savaime suprantama kad tai tegali būt tik vienas iš kriterijų, bet norėjau pasakyt kad joks normalus darbdavys nesirinktų grynai pagal formalią žmogaus padėtį šeimynine prasme.
Atsakyti
QUOTE(Gute 2011 @ 2011 05 20, 21:20)
Na taip, visokiu moteru buna, visokiu reikia drinks_cheers.gif
Bet , kad ir kaip keistusi tas poziuris i santuoka, i sugyventinius, kazkaip dideliu pokyciu nematau. Manes nuolat giminaiciai klausinedavo, ar istekejo mano dukra ar dar ne, vis mat idomu buvo, ar su juo susituoke, o as atsakydavau bebe.gif Bet kai buvo vestuves, tai akys buvo tokios blink.gif arba tokie veideliai verysad.gif Na ir kas pasikeite per tuos desimtmecius, tas pats poziuris irnesakyk.gif

Ne požiūris iš šalies svarbiausia o darna tarp pačių žmonių tam tikrą bendrystę palaikančių. Mano požiūris į gerus sugyventinius visad buvo geras. Visada gerai suvokiau kad gerovę lemia ne butaforija o tarpusavio atatikimas, darna ir abipusis naudingumas viens kitam, nesvarbu ar tai būt sutuoktiniai, sugyventiniai, sugulovai ar sugėrovai. Ir mano požiūris lig šiolei tebėra tas pats. Kiti žmonės visko prišnekėjo per tuos dešimtmečius, ale šnekos šnekom, vistiek visiem tie patys gamtos dėsniai galioja.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2011 05 20, 14:16)
ta pati galima pasakyti ir apie sugyventines - idomu kodel kai kurioms vis taip knieti ivardijant savo santykiu naudoti ju santykiu neatspindincias savokas "zmona" ir "vyras".
p.s. izvelgiu ir "lengvatu"  pvz gimus vaikui nereikejo trankytis po notarus ir tvarkyti kazkokiu popierius. Gimimo liudijimo isemimas uztruko 5 minutes ir uzteko vieno zmogaus su abieju tevu asmens dokumentais.
gal tam, kad vienam is dvieju tokia padetis nera priimtina ir jisai noretu ja pakeisti, nes nesulaukia butent to PALAIKYMO

Nematau problemos zodziuose sugyventine, sugyventiniai.
Istatymus koreguoja laikmetis, manau ne uz kalnu kuomet istatymai atsizvelgs ir i sugyventiniu teises.
P.S. Mums, gimus dukrai, tereikejo uzpildyti viena forma ligonineje ir viskas 4u.gif

QUOTE(kiwi13 @ 2011 05 20, 14:23)
man kartais atrodo, kad tos moterys, kurios sako, kad santuoka joms nereikalinga, kad joms gerai ir taip, tiesiog bando pateisinti tai, kad joms net nesiulo teketi, kazkaip sunku patiketi ju nuosirdumu


Manau nustebtumete, bet daugeja moteru, kurioms santuoka tiesiog nera vertybe.

QUOTE(kiwi13 @ 2011 05 20, 14:56)

pateiksiu pavyzdi: pas mus kaiminysteje gyvena jauna pora, viena penktadienio vakara jie baresi virtuveje, langas buvo atidarytas todel nugirdau kaip mergina sauke savajam "as tau ne zmona, ko tu reguliuoji mano gyvenima"
noreciau isgirsti jusu nuomone apie tai


O jus manote, kad nera sutuoktiniu poru, kurios nesipyksta? Buna zmones kuomet supyksta (ir nesvarbu ar susituoke, ar ne) dar ne tokius kaltinimus meta ir epitetus atitinkamus pavartoja lotuliukas.gif

QUOTE(Gute 2011 @ 2011 05 20, 17:20)
Kiekvienas vyras randa ta artima rysi su savo vaiku, pvz, vakar priziurejau 3m anukeli, sackinau glosciau, bet jam geriau ir idomiau buvo su seneliu verysad.gif Cia visai kita tema, Daznai buna, kad vaikus vyrai myli kol gyvena su ju motina, kai sukuria kia seima, santykiai su buvusios zmonos vaikais daznai atsala verysad.gif Kodel tiek daug vyru slapstosi nuo alimentu mokejimo, kur ta meile dingsta? Nemanykit, kad nemylejo vaiku, mylejo, bet...Vaikai nerisa poros schmoll.gif TOKIA MANO NUOMONE.


Norvegijoje alimentu nemokejimas ypac retas reiskinys. Vyrai nori rysio su vaikais, todel daugeja tu, kurie siekia 50% globos.

QUOTE(kiwi13 @ 2011 05 20, 17:41)
o kodel rimtose firmose i aukstas pareigas is dvieju kandidatu - vedusio ir nevedusio dazniausiai priima vedusi? ar ne todel, kad vyras jau susitupejes, nebijantis isipareigojimu, atsakingas zmogus?


Totali nesamone. Sugyventiniui socialinis statusas nesutrukde dayti karjera tarptautinej kompanijoj. Kai jis nusprende nebepratesti franchise sutarties su ta kompanija, tai vaje kokiu pasiulymu sulauke lotuliukas.gif
Atsakyti