Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėrynas: Eglutė

Labas 4u.gif

Mano mažoji irgi pateko į šį darželį. Sistemoje rašo Nauja grupė. Lankytume nuo lapkričio, nes tik tada bus 1,5 metų. Labai norėjau gauti darželį, o dabar, kai gavom, irgi tokia lengva panika apėmė.

Tai, jei gerai suprantu, reikia tik pažymas ir vaiko gimimo liudijimo kopiją nuvežti? Ar reikia tartis iš anksto dėl vizito? blush2.gif

Mamytės, kurios jau ten pabuvosite, praneškite, kaip ir kas, nes aš tai paniškai bijau valdiškų įstaigų, todėl būtų ramiau, jei žinočiau ką nors daugiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Muxeliux @ 2014 06 16, 12:00)
Labas  4u.gif 

Mano mažoji irgi pateko į šį darželį. Sistemoje rašo Nauja grupė. Lankytume nuo lapkričio, nes tik tada bus 1,5 metų. Labai norėjau gauti darželį, o dabar, kai gavom, irgi tokia lengva panika apėmė.

Tai, jei gerai suprantu, reikia tik pažymas ir vaiko gimimo liudijimo kopiją nuvežti? Ar reikia tartis iš anksto dėl vizito?  blush2.gif

Mamytės, kurios jau ten pabuvosite, praneškite, kaip ir kas, nes aš tai paniškai bijau valdiškų įstaigų, todėl būtų ramiau, jei žinočiau ką nors daugiau doh.gif


sveiki,panašu,kad grupiokai gali būt :-) mes nunešėm dokumentus direktorei,bet ji ne visad būna,teko palauk valandėlę.mes nuo rugsėjo 1 vesim:-) reikėjo gimimo liudijimo ir pažymų iš darbo.
Atsakyti
Tuomet sveikinu pasirašius sutartį drinks_cheers.gif
O kaip aplinka, koks bendras įspūdis? Kaip direktorė?
Atsakyti
QUOTE(Muxeliux @ 2014 06 17, 11:52)
Tuomet sveikinu pasirašius sutartį  drinks_cheers.gif 
O kaip aplinka, koks bendras įspūdis? Kaip direktorė?


Na direktorė griežta labai atrodo, žodžių į vatą nevynioja biggrin.gif na bet manau reikia, nes kitaip betvarkė būtų cool.gif tikiuosi su vaikučiais elgiasi gražiai smile.gif O viduje man maloniau ir jaukiau nei kad iš išorės atrodo, labai faina soc pedagogė pasirodė 4u.gif kada jūs dokumentus nešite?
Papildyta:
Beje, rugpjūčio 13 d tėvelių susirinkimas bus, viską papasakos, kas kaip smile.gif
Atsakyti
Aišku. Ačiū! 4u.gif

Mes dar neplanuojam dokumentų nešimo, nes laukiam ir turim vilties, kad ir didžioji pateks ten pat, nes dabar antru numeriu eilėj. Laiko dar turim, tai neskubam smile.gif

Na, tikiuosi, kad viskas bus gerai ir, matyt, kažkada susitiksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muxeliux @ 2014 06 18, 08:45)
Aišku. Ačiū!  4u.gif

Mes dar neplanuojam dokumentų nešimo, nes laukiam ir turim vilties, kad ir didžioji pateks ten pat, nes dabar antru numeriu eilėj. Laiko dar turim, tai neskubam smile.gif

Na, tikiuosi, kad viskas bus gerai ir, matyt, kažkada susitiksim smile.gif



Sveikos mamytes, siandien buvau nuvezusi dokumentus> tarkites del susitikimo butinai, skambinkite bendruoju nr., nes direktore nevisada buna.

Viduje man labai patiko, taip kazkaip silta ir jauku. aisku grupiu dar nepavyko apziureti. Lauke man ir grazu, yra vietos kur zaisti. apskritai paliko labai gera ispudi, o vieta isvis pasakiska!

tik va mes darzeli pradesime lankyti tik nuo 2015 m. sausio menesio, tada bus metai ir 11 men. tai susimatysime tada! smile.gif

o kas del direktores, tai man pasirode visiskai negriezta, labai kulturinga ir maloni moteris. mano berniuka dar pakalbino, zaislu dave kol mes kalbejome. manau viskas ten su ja tikrai gerai smile.gif
Atsakyti
Labas, jau matau grupes pavadinima, kuria lankysime - boruziukai smile.gif i kokias Jus priskyre? 4u.gif
Atsakyti
Labas,

Mūsų grupė - Žirniukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leery @ 2014 06 26, 16:00)
Labas, jau matau grupes pavadinima, kuria lankysime - boruziukai smile.gif i kokias Jus priskyre? 4u.gif



labas, mes taip pat boruziukai! smile.gif
Atsakyti
Viena laisva vietele tikrai atsilaisvino 4--5 m grupese, nes mes isejome is darzelio, begalo laiminga palikus si darzeli lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2014 08 15, 14:23)
Viena laisva vietele tikrai atsilaisvino 4--5 m grupese, nes mes isejome is darzelio, begalo laiminga palikus si darzeli  lotuliukas.gif



Tai dabar jau ir pasakykit, kas su juo negerai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_meta @ 2014 08 15, 16:40)
Tai dabar jau ir pasakykit, kas su juo negerai? biggrin.gif

Manau kas palankys ir susidarys nuomone 4u.gif
Atsakyti