Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai - 4

sveikos, gal as cia ir ne i tema 4u.gif bet kokiu zinote zaidimu vakareliams ypac lauke, didesniam buriui zmoniu paie 20-30???

alias, uno nesiulyti biggrin.gif
Atsakyti
Brangiosios, padėkite prašau su indėnų tema, reikia kosiumų. Atrodo tiek daug visko mačiau, o kai reikia ir nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ElenaR @ 2011 05 30, 12:21)
Brangiosios, padėkite prašau su indėnų tema, reikia kosiumų. Atrodo tiek daug visko mačiau, o kai reikia ir nerandu verysad.gif



Apie Vinetu kaima Kretingaleje girdejai? Fainas vakarelis nusimato biggrin.gif
Papildyta:
Mes su draugemis nusprendeme padaryti tevu diena. Yra uzsakyta pirtis. Pasiulykit ideju, kaip linksmiau atsvesti, kokias dovaneles jiems padovanoti. Mes sutarem, kad visos vyrams nupirksime vienodas raudonas slepetes i pirti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukseklaipeda: 31 gegužės 2011 - 16:38
Pasiūlykit man kokių idėjų "Neptūno šventei". Reikia kokių žaidimų ar aprangos idėjų, ar dekoracijų. Iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2011 06 09, 09:35)
Pasiūlykit man kokių idėjų "Neptūno šventei". Reikia kokių žaidimų ar aprangos idėjų, ar dekoracijų. Iš anksto ačiū 4u.gif


Na dekoracijoms reikėtų tinklų, kriauklių, nugludintų "jūros" akmenėlių, ilgų jūros žolių imitacijos (gal pavyktų iš žalio "tampomo" popieriaus pagaminti, jį sukarpius juostomis ir pritvirtinus prie ištemptų tinklų). Dar svarbu, kokioje aplinkoje šventė vyks ir kiek galimybių tas dekoracijas sudėti.

Dėl aprangos - esu mačius vieną panelę apsirengusią karnavalui ilgą melsvai žalsvą sunkutę, pasiuvinėtą blizgiais žvyneliais, o ant viršaus - tinklas (nepamenu, ar suknutė tinklinė, ar šiaip pet petį persimetusi buvo). Bet vos jai į sceną įėjus niekam nekilo abejonių dėl to, kad čia jūros gyventoja...
Atsakyti
QUOTE(Hastalavista @ 2011 06 09, 12:02)
Na dekoracijoms reikėtų tinklų, kriauklių, nugludintų "jūros" akmenėlių, ilgų jūros žolių imitacijos (gal pavyktų iš žalio "tampomo" popieriaus pagaminti, jį sukarpius juostomis ir pritvirtinus prie ištemptų tinklų). Dar svarbu, kokioje aplinkoje šventė vyks ir kiek galimybių tas dekoracijas sudėti.

Dėl aprangos - esu mačius vieną panelę apsirengusią karnavalui ilgą melsvai žalsvą sunkutę, pasiuvinėtą blizgiais žvyneliais, o ant viršaus - tinklas (nepamenu, ar suknutė tinklinė, ar šiaip pet petį persimetusi buvo). Bet vos jai į sceną įėjus niekam nekilo abejonių dėl to, kad čia jūros gyventoja...

Šventė vyks sode, tai kaip ir galimybių yra ten tų dekoracijų panaudot.
Atsakyti
gal galit kas pagelbėti, niekaip nerandu iš dviračio šuo kur Jadzė su Poviliuku prie konteineriu, nes turim juos parodijuoti, visaip ieškojau neina rasti
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2011 06 20, 16:32)
gal galit kas pagelbėti, niekaip nerandu iš dviračio šuo kur Jadzė su Poviliuku prie konteineriu, nes turim juos parodijuoti, visaip ieškojau neina rasti


http://www.youtube.c...h?v=JunRDXexDyw
pabandyk nuo 2.27 šio video minutės pažiūrėt ax.gif

ir dar čia:
http://www.youtube.c...u?blend=24&ob=5

Atsakyti
aš tuos buvau radus, bet iš senesnių kur Jadzė ir Poviliukas prie konteinerių eidavo pasirinkti
Atsakyti

Sveikos mamytes 4u.gif

Atradau visa savo lobyna "Zaidimu" surinktu is ivairiausiu forumu. thumbup.gif

Taigi jei kam prireiks (kas tingit ieskoti per forumus hihihi.gif ) mielai pasidalinsiu: rasykite vestya@gmail.com

Zaidimai surinkti ivairioms progoms, mergvakariams, vestuvems, krikstynoms, gimtadieniams, na zodziu jei kam reikia manau tikrai rasite, o man negaila ir pasidalinti wink.gif
Atsakyti
Sveiki, rengiu vakareli Mafijos tema, gal kas pagelbetu su scenarijum, siaip savu ideju turiu, bet domintu gal kas turit laiska skirta mafijos nariui, kuris atejus i svente iteikiamas , o ten parasyta ka slapcia turetu padaryti kiekvienas narys.
Tikiuosi supratot ir galesit padet, gal dar kas turit kitokiu ideju sia tema. thumbup.gif
Atsakyti
o kokia tema tiktu daryti 39 metu svente savo vyrui.... Nes man tai skamba, kaip paskutinio trisdesimtmecio svente..... tai kokia tema tada tiktu?
Atsakyti