Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai - 4

QUOTE(*mamusikas* @ 2011 10 13, 19:52)
Esam pakviesti į Juodą -retro vakarėlį, kur gaut kandiklį  g.gif

Skonis ir kvapas pvz. Zinau Mindaugo Maximoj ir Traku gatvej


QUOTE(Vardaite @ 2011 10 16, 13:46)
Sveikos,
Reik idėjų country stiliui- kauboju vakarui...kur gaut Vilniuj kostiumu...?

Cia kazkada nuomavaus. Dar keistuoliu teatro kasoje nuoma kostiumu yra Spaudos rumuose
Atsakyti
merginos - banalus klausimas... esu pakviesta į retro vakarėlį, kuriame dalyvaus virš šimto žmonių, kuo apsirengti, kad nepaskęst minioj? o kokia muzika yra retro be Elvio Preslio?
Atsakyti
labuka 4u.gif ne uz kalnu ir mano gimtadienis smile.gif ir jau sugalvojau temele smile.gif tai 1982 m. vakarelis, sitais metais gimiau. smile.gif tai galvoju sveciai galetu apsirenkt tu laiku rubais. ieskojau internete tu laiku mados,bet niekaip negaliu rast. gal ka pasiulytumet jus arba kokia nuorodele zinot ax.gif
Atsakyti
Sveikos drinks_cheers.gif Artėja darbovietės kalėdinis vakarėlis, kurio tema TAUTOS doh.gif atrodo tautų begalė ir pasirinkimas didelis, bet kai reikia gaunasi šnipštas ir nebežinai ką sugalvoti schmoll.gif g.gif Gal kas kokių patarimų turėtumėte? blush2.gif
Atsakyti
laba smile.gif as siulyciau lietuvaite, japone arba inde apsirengt. smile.gif
Atsakyti
sveikos visos, esame per kaledas pakviesti i temini vakareki, kurio tema, vaikyste bei pasaku(multiku) personazai, gal turit kokiu ideju, kaip butu galima apsirengti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kramtuke7 @ 2011 11 15, 19:10)
laba smile.gif  as siulyciau lietuvaite, japone arba inde apsirengt.  smile.gif

Inde būtų visai idomu rolleyes.gif bet reikalingas saris tuomet ar kaip ten jis vadinasi g.gif O tokį rast būtų galima tik nuomos punktuose manau? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Miglyteee @ 2011 11 16, 00:02)
sveikos visos, esame per kaledas pakviesti i temini vakareki, kurio tema, vaikyste bei pasaku(multiku) personazai, gal turit kokiu ideju, kaip butu galima apsirengti? 4u.gif

Pas mus pernai buvo vakarėlis šia tema cool.gif Aš buvau pepė ilgakojinė, turbūt įsivaizduojate kad visai nesunku apsirengti ir nusipiešti kelias strazdanėles mirksiukas.gif Taip pat buvo bjaurusis ančiukas, panelė apsirengė juodą triko ir juodą sijonuką iš tiulio, atrodė tikrai gerai smile.gif Na o vaikystės tema manau iš vis superinė thumbup.gif susiriši dvi kasytes su dydeliais bantikais, sijonukas ar suknytė, dar kokį seilinuka pasirišt galima, tiutį biggrin.gif
Atsakyti
sari gal butu galima is kokios dideles skaros pasidaryti, arba silkines spalvotos paklodes smile.gif
o as siulau is vaikystes , filmuka na palauk,apsirengt vilku arba zuikiu. vilkui reiktu kliosiniu kelniu ir kokios dryzuotos maikes,o zuikiu tai tikrai lengva apsirengt smile.gif uzsidet ausytes,apsimaut sortukus ir prisisiut uodegyte smile.gif
Atsakyti
aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Mergaites patarkit prasau is kokiu int psl, butu galima parsisiusti karnavaline ir temine apranga.Aciuks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukai @ 2011 11 15, 18:26)
Sveikos  drinks_cheers.gif  Artėja darbovietės kalėdinis vakarėlis, kurio tema TAUTOS   doh.gif  atrodo tautų begalė ir pasirinkimas didelis, bet kai reikia gaunasi šnipštas ir nebežinai ką sugalvoti  schmoll.gif  g.gif  Gal kas kokių patarimų turėtumėte?  blush2.gif


Na, dar yra Afrika biggrin.gif Kur daug apsirengti nebūtina, egzotiniai kraštai kaip Havajai, Balio sala ir pan., indėnai, eskimai (bet turbūt pe karšta būtų biggrin.gif ), Graikija, kur galima a la senovės graikijos- Elados gyventoją vaidinti ir apranga paprasta mirksiukas.gif , amazonė, Egiptas, Rusijai gali atstovauti ne tik graži Vasilisa, bet ir iš gilumos šalies- šimtasiūlė, kokie veltiniai etc.

Šiaip, aišku, nieko labai sudėtinga sariu apsisaiusti arba rytų šalies atstovę vaidinti, bet manau, kad tokių gali būt dauguma mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kramtuke7 @ 2011 11 05, 15:43)
labuka  4u.gif ne uz kalnu ir mano gimtadienis  smile.gif  ir jau sugalvojau temele  smile.gif tai 1982 m. vakarelis, sitais metais gimiau.  smile.gif  tai galvoju sveciai galetu apsirenkt tu laiku rubais. ieskojau internete tu laiku mados,bet niekaip negaliu rast. gal ka pasiulytumet jus arba kokia nuorodele zinot  ax.gif


Aš jau pamenu tuos laikus kai mano brolis gimė biggrin.gif

taigi- pūstos rankovės, baltos kojinės iki kelių, dideli bantai, kaspinai plaukuose, plastikiniai burbulai, sandaliukai, basutės, moteriškėms gėlėti, languoti sijonai žemiau kelių, bliuzelės su katino Leopoldo peteliškėmis, surištais bantais po kaklu, sarafanai, sintetinės, šilkinės bliuzelės pūstomis rankovėmis, mergaitėms varpo formos suknelės, sarafaniukai, plastikinė bižuterija- dideli burbulai karoliai pvz... kažkas panašaus. Šukuosenos- "grifkos" maždaug apie tuos metus iš kirpčiukų, "bangos". Kalnieriukai bliuzelėse, platūs diržai... na kažkas pan.

Muzika, jei lietuviška, tai Frankoniai, Nerija ir pan 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Miglyteee @ 2011 11 16, 01:02)
sveikos visos, esame per kaledas pakviesti i temini vakareki, kurio tema, vaikyste bei pasaku(multiku) personazai, gal turit kokiu ideju, kaip butu galima apsirengti? 4u.gif


Pelenė, batuotas katinas, Varlė karalienė, raudonoji gėlelė, katinas Leopoldas, Grytutė ir Jonukas, Snieguolė ir septyni nykštukai, Pingvinukas Lolo, Coliukė, Na palauk na ir tt, ir pan smile.gif

Šarlio Pero, Brolių Grimų pasakos, Lietuvių laidies pasakos, ir kt pasakos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 17 lapkričio 2011 - 21:57
Voov ačiū *Star* už pasiūlymus bigsmile.gif ypač patiko Havajai ir Balio salos gyventojai smile.gif apie juos visai buvau pamiršusi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti