Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai - 4

QUOTE(vaiduokliukas @ 2013 04 04, 11:45)
Labutis merginos, atėjau pasikonsultuoti - pasitarti : artėja vyro 40 jubiliejus, laiko liko labai nedaug, šiek tiek esu jau apgalvojusi-pasvajojusi ko norėčiau, bet pasakysite ar man verta pačiai tai įgyvendinti, ar man užteks tam jėgų?

Tame laike vyks žaidimai : susipažinimo, tėvelių pagerbimas, žaidimas kas geriau vedžioja už nosies, vyrai ar moterys? žaidimas su balionais. (dar renku kitus, gal kas ir pasiūlysite nesudėtingų žaidimėlių, būčiau dėkinga smile.gif )
Dabar dėl aprangos kodo, galvoju ar nurodyti kvietimuose ar ne ??? koks tiktų jei rinktis?
Gal ko neapgalvojau, gal ką pastebėjote, ko trūktų? Gal apdovanojimų? Nes mėgsta svečiai, kad būtų kiekvienas atskirai pagiriamas ar kaip kitaip pastebėtas būtų, pvz : geriausias šokėjas, geriausias dainininkas, auksinė burnelė, saldžialiežuvėlis, ir t.t. ??? Ar ne per mažai atrakcijų?
Ar nebus nobodu, o gal geriau muzikantus samdytis? Bet tie muzikantai vėl nežinau nei vieno, o bet ką pasisamdysi, ateis su repertuare 15 dainų apie sodžiu koki, ir dar reiks kęsti jo sapaliojimus, nežinau ar verta  g.gif
Ačiū už bet kokius pastebėjimus ir komentarus.

istiesu kas valanda keisti muzika vargu ar bus laiko dar tame tarpe ir zaidimus zaidziant ir kostiumus keiciant, tikrai neuzsipleskit per daug, nes ir pati nusikalsit, o ir vistiek reikes zmonems laiko ir tiesiog pavalgyti, paplepeti, pasokti
del jusu paminetu apdovanojimu, tai man jie baisi banalybe, kaimo vestuviu lygis ir tiek, bet aisku zmoniu skoniai skirtingi ...
as asmeniskai, tai geriau pasirinkciau viena kazkuri desimtmeti, tada ir aprangos kodas butu aiskus ir muzika, zaidimai gerai, bet aisku reikia atsizvelgti i zmoniu poreikius ir pomegius ir perdaug visko neperkrauti
linkiu sekmes 4u.gif

QUOTE(pempe1 @ 2013 04 04, 18:49)
Laba diena gal žinote kas pasiūtų karnavalinį kostiumą?

kreipkites i bet kokia siuvimo atelje ... aisku priklauso nuo kostiumo, siaip daug ka galima ir issinuomoti

QUOTE(P@nter@ @ 2013 04 05, 21:21)
sveikos ieskau patarimų idėjų kaip naminėm salygom ir minimaliom išlaidom susikurti saloono merginos kostumą? labai būsiu dekinga už patarimus  4u.gif turiu juodą gorsetą

susiraskit per googla vaizdu kaip tokios merginos atrodo ir bandykit kazka nukopijuot
Atsakyti
SOS 4u.gif
organizuojam draugo 40- metį piratų tema, vakarelis sodyboje,plaukiojimas su laivu prieš vakarėlį,
dėl kostiumų ,dekoracijų ,žaidimų viskas aišku,idejų netrūksta bigsmile.gif
man sunku su fantazija kai reikia mintis sudėstyt popieriaus lape doh.gif gal atsirastų pagelbėjančių arba bent jau nukreiptų kur reikia rolleyes.gif na sukurpt keletą raštų, pvz.,kad visi svečiai duotų priesaiką ,įsipareigojimą šiam vakarui, lobio ieškojimo planą rolleyes.gif
o gal kuri jau turėjot tokį vakarelį ,išsisaugojot scenarijų blush2.gif
labai būčiau dėkingą už bet kokius patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2013 04 30, 15:26)
SOS  4u.gif
organizuojam draugo 40- metį piratų tema, vakarelis sodyboje,plaukiojimas su laivu prieš vakarėlį,
dėl kostiumų ,dekoracijų ,žaidimų viskas aišku,idejų netrūksta  bigsmile.gif
man sunku su fantazija kai reikia mintis sudėstyt popieriaus lape doh.gif  gal atsirastų pagelbėjančių arba bent jau nukreiptų kur reikia  rolleyes.gif  na sukurpt keletą raštų, pvz.,kad visi svečiai duotų priesaiką ,įsipareigojimą šiam vakarui, lobio ieškojimo planą  rolleyes.gif
o gal kuri jau turėjot tokį vakarelį ,išsisaugojot scenarijų  blush2.gif
labai būčiau dėkingą už bet kokius patarimus  4u.gif

jei ideju netruksta, tai kazkaip nelabai suprantu kame beda g.gif
turint ideju ir sugebant bendrauti tikrai nera reikalo buti pasirasius tikslu scenariju, reikia tik preliminariai punktais sau susirasyti eiga kas po ko ir tiek

kazkokiu pasizadejimu ieskoti lobio irgi nemanau, kad verta daryt, jei visi i tema pasiruose ir isivaziave tikrai mielai iesko, o lobio zemelapi, tai reikia kiekvienu atveju darytis individualiai, nes juk vietoves skirtingos. tiesiog teks jums anksciau nuvaziuoti ir paslepti lobi tada galesite arba nupiesti zemelapi su kokiom nors uzuominom arba pvz prislaptyti ivairiu uzuominu, o pirmaja perskaityti visiems, tada kas randa 2 uzuomina skaito ir visi iesko toliau kol randa lobi

priesaika piratu galit kazkokia sugalvoti kol plauksit laivu, bet manau pvz galima ir internete rasti

linkiu sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vinipooh @ 2013 05 02, 16:28)
jei ideju netruksta, tai kazkaip nelabai suprantu kame beda  g.gif 
turint ideju ir sugebant bendrauti tikrai nera reikalo buti pasirasius tikslu scenariju, reikia tik preliminariai punktais sau susirasyti eiga kas po ko ir tiek

kazkokiu pasizadejimu ieskoti lobio irgi nemanau, kad verta daryt, jei visi i tema pasiruose ir isivaziave tikrai mielai iesko, o lobio zemelapi, tai reikia kiekvienu atveju darytis individualiai, nes juk vietoves skirtingos. tiesiog teks jums anksciau nuvaziuoti ir paslepti lobi tada galesite arba nupiesti zemelapi su kokiom nors uzuominom arba pvz prislaptyti ivairiu uzuominu, o pirmaja perskaityti visiems, tada kas randa 2 uzuomina skaito ir visi iesko toliau kol randa lobi

priesaika piratu galit kazkokia sugalvoti kol plauksit laivu, bet manau pvz galima ir internete rasti

linkiu sekmes  4u.gif

turejau omeny patį tekstą priesaikos įsėdus į laivą, nete randu tik vaikams rolleyes.gif
noriu tokį su jumoru,kad visi pasižada šį vakarėlį laikyt paslapty,neapsikiaulinti, neįškristi už borto ir t.t. rolleyes.gif
ačiū 4u.gif suksiu galvą toliau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2013 05 03, 11:32)
turejau omeny patį tekstą priesaikos įsėdus į laivą, nete randu tik vaikams  rolleyes.gif
noriu tokį su jumoru,kad visi pasižada šį vakarėlį laikyt paslapty,neapsikiaulinti, neįškristi už borto ir t.t.  rolleyes.gif 
ačiū  4u.gif  suksiu galvą toliau  drinks_cheers.gif

tai pagal ta vaikiska galima ir suaugusiems ka nors susukti wink.gif
siaip niekas geriau uz jus to nepadarys, nes jus pazistat svecius, zinot kokie juokeliai tinkami, o kokie ne ir pan smile.gif
o siaip suauge juk tiesiog dideli vaikai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vinipooh @ 2013 05 03, 22:11)
tai pagal ta vaikiska galima ir suaugusiems ka nors susukti wink.gif
siaip niekas geriau uz jus to nepadarys, nes jus pazistat svecius, zinot kokie juokeliai tinkami, o kokie ne ir pan smile.gif
o siaip suauge juk tiesiog dideli vaikai wink.gif

drinks_cheers.gif
jau,priesaika suregzta thumbup.gif dabar reikia lobio ieškojimo planą išmąstyt rolleyes.gif
Atsakyti


Sveikos smile.gif ne uz kalnu mano gimtadienis, noriu daryt jureiviska tema, ka idomaus pasiulytumet? gal kaskas daret kaska panasaus? maistui ideju turiu, bet papuosimams, uzsiemimams tai net nesumastau smile.gif ir kaip ne keista, internete ne kaska randu, arba nemoku ieskot smile.gif reikia kaska sugalvot, kad butu konkreciai su tema susije, pagalvot apie kvietimu teksta, diplomu tekstus, dar kaska smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimondulis: 26 birželio 2013 - 09:34
QUOTE(raimondulis @ 2013 06 26, 09:33)
Sveikos smile.gif ne uz kalnu mano gimtadienis, noriu daryt jureiviska tema, ka idomaus pasiulytumet? gal kaskas daret kaska panasaus? maistui ideju turiu, bet papuosimams, uzsiemimams tai net nesumastau smile.gif ir kaip ne keista, internete ne kaska randu, arba nemoku ieskot smile.gif reikia kaska sugalvot, kad butu konkreciai su tema susije, pagalvot apie kvietimu teksta, diplomu tekstus, dar kaska smile.gif

kaip suprantu norisi jureiviskos/ juriskos temos, o ne piratu? smile.gif
o kokioje erdveje svesit? kaip tai susije su jura?
dekoracijoms labai tiks melynos ir pan spalvos detales, kriaukles, juros nugludinti akmenukai ir pan, taip pat kazkas su laivais susije
kvietimai gali buti zydri su balta na ir kvietimas pvz pasisupti ant juros bangos ar kazkaip pan, gali buti kaip laivas ir kvietimas i ispudinga pasiplaukiojima

zodziu ideju gali buti begale
Atsakyti
Mergaites,
darau dukters 8 gimtadienį "raganiška puota" tema, raganėlės, burtininkės... ir pan.
Prašau, patarimo dėl valgio, ką raganos valgo..? mažų vaikučių valgyt kažkaip nesinori ;-), sugalvoju tik guminukus sliekiukus, gyvates.... bet vien jais neužkimši, kas dar...?
ir kaip papuošti salę...?
jei kas turi kokią idėją, bučiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduokliukas @ 2013 04 04, 11:45)
Labutis merginos, atėjau pasikonsultuoti - pasitarti : artėja vyro 40 jubiliejus, laiko liko labai nedaug, šiek tiek esu jau apgalvojusi-pasvajojusi ko norėčiau, bet pasakysite ar man verta pačiai tai įgyvendinti, ar man užteks tam jėgų?
Tai vat , gimtadienis vyks kiniečių restorane, ( mūsų draugų, tad kainuos tik maistas ir galėsime būti tiek kiek norime, tas labai aktualu finansiškai), svečių 22-26 (laukiam patikslinimo), ten vietoj nėra per daugiausia, nes nėra atskiros banketinės salės ar kažko panašaus, vieta pati graži estetiška. Tai tiek apie vietą.
Vakaro tema "Dešimtmečiai" , galvoju kas valandą keisti dešimtmečius iki 12 nakties, pvz. pradės svečiai rinktis 18.30 -19 susirinkimas. Nuo 19  vakarėlio pradžio  gros 1973-1983 metų muzika iki 20h. nuo 20 - 21h gros 1983-1993, ir taip kas valanda keisis iki 24 ir jau po to gros šiuolaikinė muzika.
Tame laike vyks žaidimai : susipažinimo, tėvelių pagerbimas, žaidimas kas geriau vedžioja už nosies, vyrai ar moterys? žaidimas su balionais. (dar renku kitus, gal kas ir pasiūlysite nesudėtingų žaidimėlių, būčiau dėkinga smile.gif )
Dabar dėl aprangos kodo, galvoju ar nurodyti kvietimuose ar ne ??? koks tiktų jei rinktis?
Gal ko neapgalvojau, gal ką pastebėjote, ko trūktų? Gal apdovanojimų? Nes mėgsta svečiai, kad būtų kiekvienas atskirai pagiriamas ar kaip kitaip pastebėtas būtų, pvz : geriausias šokėjas, geriausias dainininkas, auksinė burnelė, saldžialiežuvėlis, ir t.t. ??? Ar ne per mažai atrakcijų?
Ar nebus nobodu, o gal geriau muzikantus samdytis? Bet tie muzikantai vėl nežinau nei vieno, o bet ką pasisamdysi, ateis su repertuare 15 dainų apie sodžiu koki, ir dar reiks kęsti jo sapaliojimus, nežinau ar verta  g.gif
Ačiū už bet kokius pastebėjimus ir komentarus.

Papildyta:
Dar būtų faina kiekvienam dešimtmečiui vedančiajam t.y. man apsirengti to laikmečio drabužiais, bet taip įtariu , kad čia jau man bus per daug ir po 24val. važiuosiu miegoti, nes būsiu nusikalusi, tad tos minties taip ir prisibijau , nes dar prieš gimtadienį pati kepsiu vyrui tortą  ax.gif

Sveiki. Mano vyro gimtadienis balandžio mėnesį, bet aš jau dabar ruošiuosi šiai šventei. Kokia tema dar nesugalvojau, bet jaučiu, kad bus be temos, tiesiog dėmesys jubiliatui ir jo svečiams. Man patiko jūsų įdėja vakarą suskirstyti dešimtmečiais. Aš dešimtmečiais žadu padaryti tokį mini iki 30 min spektakliuką apie vyro gyvenimą nuo gimimo iki 40-ties dešimtmečiais, įterpiant tam tikrus įsimintinus dalykėlius kaip pirmą klasę, mokyklos baigimą, panelės susiradimą, vestuvės, vaikų gimimą. Po spektakliuko būtų svečių sveikinimai ale spektaklio režisieriui. Man nepatinka tie banalūs sveikinimai, kai visi pradeda rinktis ir iškarto sveikinti. Todėl dar noriu padaryti tokia ale VIP lentą su raudonu kilimu, kur jis bus sveikinamas ir tuo pačiu pasifotkinama. Gal ir ilgokai tai užtruktų, bet manau būtų įdomu.
O ką jūs dar darysit dešimtmečio tema? Tik muzika?
Aš galvoju tik 40-mečio tema papuošti stalą. Draugės toks jubiliejus buvo rudenį, tai stalas puoštas su klevo lapais, jurginais, kaštonais. Mūsų šventė bus pavasarį - kaštonų galiu prisirinkti, o kas dar tiktų? Tarkim vestuvių 40 metų yra rubininės - tai gal ir šiuo atveju tiktų tarkim rubino spalvos staltiesė? Bet ant tokios tamsios spalvos kaštonai nebesimatys - derinti su balta spalva? Esu mačiusi stalo dekoraciją, kai apverstoj taurėj padaryta dekoracija, o ant kotelio uždėta žvakė. Tai galvoju tuos kaštonus sudėti po taure ant tokios "velykinės" dekoratyvinės žolytės, jos būna visokių spalvų - tik nesugalvoju kaip suderinti spalvas. Gal kas gali padėti?
Atsakyti
QUOTE(ElenaR @ 2013 09 18, 16:00)
Mergaites,
darau dukters 8 gimtadienį "raganiška puota" tema, raganėlės, burtininkės... ir pan.
Prašau, patarimo dėl valgio, ką raganos valgo..? mažų vaikučių valgyt kažkaip nesinori ;-), sugalvoju tik guminukus sliekiukus, gyvates.... bet vien jais neužkimši, kas dar...?
ir kaip papuošti salę...?
jei kas turi kokią idėją, bučiau labai dėkinga  4u.gif

dekorui siulyciau sluotu, krikstolo rutuli, burtu knyga (cia pvz galima padaryti koki albuma, kur kiekviena viesnia turetu parasyti linkejima - burtazodi, kuris raganaitei ateityje praverstu), galimos tokios detales, kaip "raganaitiskos kepures" (na tokios smailios, nezinau, kaip pavadinti ir pan smile.gif

del maisto, kad neuzsizaisti tik saldumynais, gal labiau pagalvokite apie patiekalu pavadinimus ir padarykite- pakabinkite meniu pvz.: karstas: namelis ant vistos kojeles, galetu buti kepta vistos kulsele ir is garnyro kazkas i nama panasaus padaryta biggrin.gif na kazkas tokio, ivairiu variantu galima prisigalvoti

zaidimus siulyciau irgi visokiais gerybiniais burtais paversti, rodyti fokusus, tikrinti raganiskas galias ieskant paslepto daikto/ lobio ir pan smile.gif
Atsakyti
Sveikos skaiciau po biski visas temas, bet galk dar kas turit ideju vakareliui moyklos tema? Bus viena mokytoija oraves zaidimus, pamokas ir pan, bet dar??? 4u.gif
kaip galima sutikt mokinukus atvykusius ka drayt 12h?
Atsakyti