Įkraunama...
Įkraunama...

1967 - 1970m. mamytes ir NEmociutes renkasi cia...

QUOTE(susidomejus @ 2015 05 16, 10:53)
o man valgyt daryt patinka, jeigu yra pakankmai laiko. Meditacija tam tikra.

Kaip susiderint issiderinusi orgnizma? Begu begu, kai sustoti nori, ziuri, kad vistiek begi... Kokiom metodikom?


Dvidešimt metų kasdieninės meditacijos? Na, man taip neišeina...Kasdien gaminu pietus ir vakarienę. Esu susidėliojus taip savo darbo laiką, kad visi vaikai pietums gauna ką tik pagamintą maistą. O grįžta jie ne vienodu laiku.

Ne organizmas išsiderinęs, o tik smegeninė smile.gif Perinstaliuok ir liausiesi bėgti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2015 05 17, 09:36)
Dvidešimt metų kasdieninės meditacijos? Na, man taip neišeina...Kasdien gaminu pietus ir vakarienę. Esu susidėliojus taip savo darbo laiką, kad visi vaikai pietums gauna ką tik pagamintą maistą. O grįžta jie ne vienodu laiku.

Ne organizmas išsiderinęs, o tik smegeninė smile.gif Perinstaliuok ir liausiesi bėgti smile.gif

kaip persiinstaliuot?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2015 05 17, 11:40)
kaip persiinstaliuot?


Atsakyk sau į klausimus: kas tu esi? ką čia veiki? ką norėtum veikti? ar gyveni taip, kaip nori pati? ir t.t.
Atsakyti
sveikutes ....retai čia beužsuku,fc dabar visagalis biggrin.gif
aš dar nemočiute ,nors oficialia marčia jau turiu thumbup.gif
"pusženti" italų tautybes berniuka irgi turiu biggrin.gif
vyras isinorejo tapti furistu ,išsilaike teises visas,važineja jau metai ...nelabai jam tas darbas prie kai ilgos kadenccijos ,po 6 savaites.tai namie gryžes 5 visada buna namie biggrin.gif dabar man liepe išsilaikyti kad nors i pusmeti kartu išvažiuočiau pasiva-inet su juo lotuliukas.gif tai gal žiema laikysiuos ...
paskutiniu metu šeimos finansai labai pagerejo , nemažai uždirbam per yvairias kompanijas internetu ,tai savo tiesiogini darba-hobi tenka kartais apleisti ir palikti biggrin.gif ,nes važineju po miestus ,vedu prezentacijas,supažindinu žmones su uždarbiais ,nes ne tik tiesioginiu darbu kasdien dirbant po 8 val galima uždirbt ...21 amžiuje yra ir kitokiu ....jei ka domina ir norit pagerinti šeimos finansus ,rašykit ...
sekmes visoms ir gerų šiltų dienų ...
Atsakyti